0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bebeğim dokuz aylık anneme emanet edip çarşıya gittim annem ballı gevrek yedirmis oğlum 9 aylık bisi olur mu doktorlar felce kadar gideceğini söylüyordu korkuyorum suç bende niye bırakıp gittim annemin başı soğuk önemsemez gelişine yasar nolur ki diyo defalarca içime doğmus gibi balla ilgili uyarmstim ama annem her zaman ki gibi aman nolur ki şimdiye kadar kime nolmus ki mantığında kötü niyetli değil ama huyu bu annem kafasına göre yaşar suç bende 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Öncelikle bı annenin kararına saygı duymayan kim olursa olsun iyi niyetli gelmiyor bana, üzgünüm. Hakiki balsa sıkıntı oluyormuş, arılar bal yaparken bı madde mi tasiyormus, uretiyormuymus  ne, o zarar veriyormuş bebeğe. Ama ballı gevrekte hakiki bal kullanacaklarını sanmıyorum. Ama onun da zararını biliyorsundur zaten, içi şeker dolu. 
tarafından
Almanyadan teyzem getirmiş bilmiyorum aroma var gerçek bal mı korkuyorm haklısınız valla aha şu çektigim strese degiyo mu ne vardı dediğimi yapsaydı
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
İnşAllah olmaz canm icini ferah tut bir belirti yoksa stres yapma
0 oy
tarafından
Zaten basimiza ne geliyorsa iyi niyetlilerin bize ettikleri kotuluklerden geliyor. Insallah birsey olmaz bebeginde alerji mi cikti cikmadiysa korkma
tarafından
Valla kötü niyetten değil de bilirsiniz ya eskileri doktorun lafını yabana atarlar falanca da böyle büyüdü neyi var gibisinden valla anlaşamıyom annrmle bu yüzden
tarafından
Ne olursa olsun senin dediginden cikmamasi lazim bu konida ciddi bi dille uyar kalbini kirmadan.
0 oy
(6,859 puan) tarafından
4 5 aylıkken de babam vermiş bal minnacık ama dedim yasak vermeyin die. Bişi olmadı bzde ins olmaz
tarafından
İnş cnm yq
0 oy
tarafından
Inşallah olmaz cnaim ya sen yinede takip et mutlaka bal i gevregede gerçek bal koymuyorlardir zaten aroması vardıda yinede ne olur ne olmaz 
tarafından
Almnya menseili ürün inş gercek bal kullanmamislardir
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ay canım 9 aylık olmus ne olacak. Alerjisi falan yoktuysa. Bişi olmaz tek sefer yedirmekten. Hani sabah öğle süregelen yedirrisin de zararı olur. Bir kez yemiş hiç bişi olmaz. Valla bende kıızm çok imrenir Di verirdim. Bir çay kaşığı falan. Bişi olmadı. 1 yas dan sonra da pekmez verridm her gece bir çay kaşığı. Korkmana gerek yok
tarafından
İnş bisi olmaz
0 oy
(124 puan) tarafından
Gevregin kendisi balliysa korkma birsey olmaz normal bal yese idi sıkıntılı oluyor. Gevrekte zaten yüksek isida islem goruyor korkma
tarafından
Teşekkür ederim alman menşeli nasıl onların urunleri blmiyorm

İlgili bir soru bulunamadı

381,711 soru

11,427,347 cevap

34,987 kullanıcı

...