0 oy
834 göst.
Aile kategorisinde tarafından
37 haftalık hamileyim ve eşimden dün şiddet gördüm daha önce sorunlarımız vardı tam hallettik çok şükür diyorum bu sefer ailesi sorun çıkarıyor ve eşim beni savunmuyor ailesine karşı bu kelimeyi hiç kullanmak istemem ama taparcasına ailecil. Boşan deseler boşar 

13 Cevaplar

+7 oy
(3,452 puan) tarafından
Önceki postunda seni aldattığını ve hiç pişman olup gönlünü almaya çalışmadığını boşanmak istediğini söylediğini yazmışsın, şimdi dayak yemişsin. Pardonda sen boşanınca bebeğin babasız kalmaz, baba olmak isterse her zaman çocuğuna sahip çıkar arkasında olur. Boşanmaya cesaret edemiyorum de anlayalım, ama bebeğinizi bahane olarak öne atmayın yaaaa. Şuan belki sert konuşuyorum ama inan çok üzüldüğüm için dayanamıyorum. Hem aldatsın hem dayak atsın hem pişman olmasın, sende bebeğim babasız kalmasın deyip bunları çekmeye devam et. Oldu canım.
tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Böyle uzaktan konuşmak kolay gibi görünüyor belki ama saygı sevgi olmayınca o evde büyüyen çocuk nasıl mutlu olsun ki. Baba da olsa bazen insanların yokluğu daha büyük nimet. Nerdeyse doğum yapacaksın, bebeğini düşünmeden, bişey olur mu demeden seni dövüyorsa yarın doğunca çocuğunu da dövecek. Ne diyeceksin çocuğuna, dayak yiyosun ben de yiyorum ama çok şükür babasız büyümüyorsun mu diyeceksin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onlar demeden sen vur kıçına tekmeyi öyle adamlardan koca olmaz yada iyi bi ders lazım onlara 
tarafından
Bazen böyle babayla büyümekten babasız büyümeyi tercih ederdim çünkü annemi gözümün önünde asaglanmasina dayak yemesine dayanamazdim  eee bacım bunu yapamıyorsan sesiz kalmayı devam et daha çok dayak yersin
tarafından
boyle bi ailede buyumesi daha mi iyi sence
tarafından
Tabii değil inanın çaresizlik çok zor
tarafından
Tabiki zor ama ailem arkamdaysa koşa koşa oraya giderdim He değilse o konuda bisey diyemem sana canım ama dedin gibi çaresizlik çok zor
tarafından
Evet maaalesef öyle dayak yemeyi kimse istemez ayrıca bir işe kalkışmadan önce tek kendimi düşünemem bu bencillik olur
0 oy
(354 puan) tarafından
Canım ailen arkandaysa biran önce o kişiliksiz insanın yanından git ailen sahip çıkmıyorsada kadın sığınmaya git ailesi için eşini döven bebeğini doğunca bebeğine ne yapmaz böyle bı evin içinde bebegede yazık edersiniz psikolojisi çok etkilenir
(354 puan) tarafından
Maalesef canım o zaman geç kalmış olabilirsin sana şiddet uygulaya bilecek yüzü bulmuş onuda yapar
tarafından
Düşüncelerim ağır basıyor intihar etmeyi bile düşündüm artık psikolojim bozuldu
(354 puan) tarafından
Niye sen intihar edeceksin ki canım sakın bı daha böyle şeyler düşünme evladın için yaşaman gerek onun arkasında dimdik durman gerek evladınla yaşayacağın güzel günleri aklına getir ama bu kişiden kendini kurtar canım ne evladına baban ne sana eş olmaz
(249 puan) tarafından
Karismiycam dedim ama malesef tutamadim kendimi benimde 3 cocugum var hep siddet hakaret hersey vardi oglum erken dogdu kuvezde kaldi esim yuzunden bogazimi sıktı diye en ufak bir tartisma  olsun beni oglumla tehdit ediyolar 4 aylikken dustu beni sorumlu tuttular iste bakamadin gibisinden bosanirsam elimden almakla bidaha gostermemekle vs ya cocugun dogmadan git ailenin yanına yada sonrasi tehlikeli bu tur insanların
tarafından
Allah razı olsun değerlendireceğim inanın bazen hani o kadar basit geliyor ki ama bir düşünmek yerine bin düşündüm hep
0 oy
tarafından
Peki gördüğün şiddet karşısında bu durumu bir daha yaşamamak için ne yapmayı düşünüyorsun? 
tarafından
Ona kaybetme korkusu yaşatmak istiyorum ama nasıl yapacağımi inanın bilmiyorum
tarafından
Bence bir insana yapilabilecek en kotu seyi yapmis ŞIDDET hemde hamile bir kadina.hemde karnindaki onunda evladi. Ve sen hala polise gitmemissen emin ol ne yaparsan yap ona o kaybetme duygusunu yaşatamazsin. Cunku bunu bile yaptim hala gitmedi demistir
tarafından
Çok haklısınız
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Böyle eş bendede vae malesef 
tarafından
Sen ne yapıyorsun peki
(1,661 puan) tarafından
Kuzum pek böyel sorunlarımız olmaz yorumumdan kastım şu eğer ben hakkımı savunursam kendi isteklerimi söylersem dobra olursam eşimin o eli kalkar yani malesef önce ailesi onun için bişey yapmıyorum malesef
tarafından
Asla ailevi sorunlarına dahil olmadım olmam da
0 oy
tarafından
Ailen arkandaysa git bence Şimdi bunu yapan daha sonra neler yapar
tarafından
Ailemin derdi bir tanemi ki anlatsam roman olur birde ben nasıl yük olacağım
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Hep diyorum ve yine de diyeceğim kadına tekme atmak sadece karnındaki bebeğin hakkıdır.

Ailen arkandaysa bence bir süre çekil git yanlarına yokluğunla sınansın ve eğer sürekli ise bu durum boşa kurtul 
tarafından
Ailevî sorunları olmadığı sürece çok iyi
(1,326 puan) tarafından
Bence bir süre kaybol ve ona kaybetme korkusunu ver
0 oy
tarafından
babasız büyütmek istemiyorum demissin sana bunu yapan çocuğuna da yapsa yada senin şiddet gördüğüne çocuğun şahit olsa bu açıdan düşün o zman piskolojisini etkileyecek çocuğun 
tarafından
Çok zor bir durum
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Yazıklar olsun ya.   Kadına kalkan eller kırılsın inşallah
0 oy
tarafından
Hani Rabbim göstermesin kınamak gibi olmasın benim eşimde ailesine Çok bağlıdır babası yok annesi tek olduğu için daha bi bağlı büyümüş ama olayda hakkım yeniliyorsa susmaz haksızlığa susan dilsiz şeytandır demişler velhasılı kelam bacım yuva yıkmak kolaydır şeytanın en büyük işidir eşinle otur konuş her şeyi etraflıca anlat o anlatsın eğer orta yolunu bulamazsanız konuyu kapatın yapacak bişey yok hani 
tarafından
Hep orta yol bulduğum için yumuşak buldular beni
tarafından
Aksi halde de sadece sen üzüleceksin abla onlar umursamaz ki
0 oy
tarafından
O ş.erefsiz a.hlaksız k.öpek aldatmamış mıydı seni senin çoktan gitmen gerekirdi ne kdr pişkin biri ya yediği haltların üstüne bir de seni dövüyor mu kurban olsun senle bebeğine şu an kan beynime sıçramış durumda ya koca yerine koyma artık onu yeter ezdirme kendini 
tarafından
Zaten öyle yapacağım içimden ona dâir ne varsa söküp aldılar sanki
tarafından
Çok büyük hayal kırıklığına uğratmış seni belli :(
tarafından
Hayal kırgınlığı değil hayat kırgınlığı diyelim
tarafından
Öyle valla Allah sana da herkese de bana da yardımcı olsun inşallah bu son kötü günlerimix olur
tarafından
Âmin âmin inşallah artık oğlum ve kendim için mücadele edeceğim
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Sen boşa gitsin

0 oy
(1,652 puan) tarafından
O ne hakla vurur sana ya hamilesin bır de ailen yok mu gidebilecegin o da ailesiyle yasasaymis madem niye evlenmiş 
tarafından
Tartıştığı an soluğu ailesinin yanında aliyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
0 oy
17 cevap 709 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 475 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde meraklianne (59 puan) tarafından soruldu
0 oy