0 oy
721 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (333 puan) tarafından
Ev yapımı, sekersiz ve sdece karadutu kullanarak pekmez yapan bildiginiz bir yer var mı? Bana bir tanıdık vasıtasıyla Adıyamandan gelmişti ama o bitti, şimdi temin edebileceğim bir yer arıyorum. 

5 Cevaplar

0 oy
(2,071 puan) tarafından
Karadut özü var canım Eylül Öztürk paylaşıyor sürekli kendide bebeklerine kullanıyor tamamen katkısız bende ondan almayı düşünüyorum
(1,077 puan) tarafından
Valla fenomenlerin rwklamlarina asla guvenmeyin derim
(333 puan) tarafından
Özü farklı oluyor, pekmezi farklı oluyor canım.  Bende özünü aldım ama istediğim o değilmiş onu anladım.  Özü tatlı ve birazda şurup tadını andırıyor. Pekmezi ise hafif tatlı ve ekşimsi yani pekmezini yeyince sanki karadut ağzına atmissin gibi tat veriyor. Ve bulursan mutlaka al çünkü çok faydalı her derde deva resmen
(2,071 puan) tarafından
Yaa ne biliyim iki çocuk annesi kendi çocuklarıma kullanmaz diye güvenmek istiyor insan ama haklısın reklam amaçlı da olabilir
Karadut pekmezi hiç yemedim ama öyle güzel anlattın ki canım çekti :) bakıp araştırayım bir bende bulursam bebisime yediririm
(333 puan) tarafından
Karadut özüde faydalı ama karadutun tadını vermiyor canım,çocukların surubuna benzer bir tat var, birgün denk gelirsen al tadına bak . Ama pekmezini bulursan sekersiz, sadece karaduttan yapılan ve bir damla su bile kullanmadan yapıldığından emin ol öyle al. Birde rengi kan kırmızısı olacak ve kaşıkla yediğin zaman kasiktan tam siyrilmayacak,  kilosu ise 150 ile 200 tl arası.... yedir canım çocuğuna her hastalıktan koruyor. Benim eşim virüs aşısı oldu ailece çok ağır grip geçirdik virüs olmuş gibi olduk, bu pekmezi bir tanıdık bize gönderdi bir kaşık yedik, sabaha grip diye birşey kalmadı bizde. O yüzden şimdi böyle arıyorum
-Reklam-
0 oy
(270 puan) tarafından
Kardeşimin kayınvaldesi yapıyor satiyor da ama sanal alemde işi yok öyle eş dosta satıyor ikibucuk litre 200 TL ye satıyordu geçen sene kara dut pekmezi şifa deposu
(333 puan) tarafından
Nerde kalıyorlar ve nasıl yapıyor bir bilgin var mi
0 oy
tarafından
Eylül öztürk satıyor memnunlar varmış geçen gün bakanlık onayını falan gösterdi 
(333 puan) tarafından
Arkadasta bahsetti ama o özüymuş onun sattığı farklı oluyor. Bi bakayım yine
(333 puan) tarafından
Baktım bulamadım internet adresi tam olarak nedir
tarafından
Eylulonline
0 oy
(159 puan) tarafından

Fitalive Eylül Öztürk'ün markası yüzde yüz doğal ben hamileyken çok içtim birde bende kansızlık vardı çok iyi gelmişti tadida enfess karadut özü nu suyla karıştırınca yüzde yüz doğal meyvesuyunuz oluyor

image

(333 puan) tarafından
Ben bunu aramiyorum pekmezini arıyorum, özü ile pekmezi farklı oluyor.  Özünde değişik bir tat var ve tatlı. Ama pekmezi hafif tatlı ve ekşimsi yediğin zaman sanki karadut yiyorsun, tadı birebir aynı.  Bende bi tanıdık vasıtasıyla pekmezini tüketiyordum, bildiğin gibi değil karadut özünden çok daha faydalı ve bulursan çevrede sakın kaçırma al pişman olmazsın. Ama dikkat et içinde şeker olmayacak, sadece karadut kullanılarak yapılacak ve yapımında bir damla bile şu kullanılmayacak.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ancora veya botalife marka alıyorum organik soguk sıkım. Aktardan alıyorum 
(333 puan) tarafından
Sen özünü kullanıyorsun ben pekmezini arıyorum
(25,224 puan) tarafından
Aktarlarda dediğim markaların pekmezi de var. Özü daha sağlıklı
(333 puan) tarafından
ben özünü kullandım ev yapımı ama pekmezi gibi olmuyor. Pekmez deyince aklına normal pekmez gibi gelmesin çünkü çok faydalı bir şey ve insanı 1 günde iyileştiriyor. bende vardı küçük bir kavanoz kaç kişiye bir kaşık verdiysem çok iyi geldi ve onlarda istiyorlar, pekmezini ilaç niyetine satıyorlar ve kilosu 200 tl.
(25,224 puan) tarafından
Afiyet olsun canım biz özünden memnunuz çok dediğin etkiyi görüyoruz gerçekten
(333 puan) tarafından
size de afiyet olsun canım

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 606 göst.
17 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
29 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatmazehraasci (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,833 soru

11,309,247 cevap

34,741 kullanıcı

...