0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Kızlar 22 yaşındayım bir tane kızım var tüp bebekle dünyaya geldi 14 aylık. Babaannesigille aynı mahlledeyiz sık sık gidip geliyoruz saolsun iyi insanlar . Kızım onları gördüğü zaman beni tanımıyor sanki bana gelmiyor onlardan uzuliyorim çok mesela küçüklüğünden beri babaannesine çok düşkün onu görünce benim kucagimdan uçuyordu resmen.. bende hani bazen mahcup oliyordum bana bu kız seni bırakır fln demişti hatta birisi çok üzülmüstum. Geçenlerde kızım hastalandı ateslendi kaynanamlar bakmaya geldi nrmlde onları çok seven kızım asla kucaklqrina gitmedi benden başkasına asla gitmedi ben az dışarı çıksam basbas bağırdı iyileşene kadar hep beni istedi ama iyileştikten sonra tekrar beni umursamamaya başladı dün kaynanamdaydik evimjze gelcez kaynanamın kucağından bana gelmedi sonradan babasına geldi ben elimden geldiginde güzel ilgilenmeye çalışıyorum oynuyorum onla aşırı düşkünüm dışarı flnda çıkartıyorum daha mesela beni tanıyarak anne bile demiyor düzgün anne diuor ama ortaya diyor çok üzülüyorum büyüyünce de bu şekil olurmu ben anneme çok düşkündum ama kızım şanki beni sevmiyor burda yanlis anlaşılmak istemem ama bir bebek en çok anneeye düşkün olmazmi bana gelmeyince de kaynanamlar gülüyor bazen çok zoruma gidiyor onu doğurmak iicn ne çok çaba verdim ve tupbebek yapanlar bilir öyle zor süreç ki.. kızlar beni yargılayanlqr olur belki ama umarım beni anlarsınız sizinde bebeği böyle olan varmı acıkınca fln bana geliyor hasta olunca benden baskasina gitmiyor ama babaannesini fln görünce bana karşı tavırları aşırı değişiyor tek benimmi bebeğim böyle
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
cnm babaannesine bağlı olması güzel bence annene bağlı olsaydı belki boyle dusunmezdin ama oda babaanne demek ki gercekten cocuk sevildigini hissediyo sen cok evham yapiyosun 
(43 puan) tarafından
Yok cnm bende kaynanamı sveerim ama mesela bieyre gittimizde bersber kız bana gelmeyince fln diyolar bu kız seni bırakır fln üzülüyorum birde bana gelmeyince kaynanamlqrin gülmesi uzuyor
tarafından
Sen onları set bı dille uyar cnm bu tarz konuşmaları yapmamaları lazim
(43 puan) tarafından
Kaynanam deil bırakır diye dedesi öyle dedi eşimin dedesi herkesin icinde dedi bu kız seni bırakır hani gülduler zoruma gitti ister istemez cnm kaynaanmlar da hani onun kucağından kız bnaa gelmeyince hoşlarına gidiyor gbi hareketleri
tarafından
Amman cnm takma kafana sen annesisin o cocugun
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Bunlar bana normal geldi canım çokta şeey etmemek lazım 
(43 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm senin oglan kaç yaşında
(2,523 puan) tarafından
4 yaşında eskiden daha beterdi şimdi umrunda değil
(43 puan) tarafından
Anladım cnm büyüdükçe sana düşkün oldu tanıdı dimi hani kendimi suçlu hissediyorum eksikmi bakıyorum acaba diye
(2,523 puan) tarafından
Hiç öyle düşünme tabiki annesinin yerini kimse tutamaz.   Küçükken umursamazdı şimdi peşimden ayrılmıyor
(43 puan) tarafından
Anladım cnm içimi rahatlattin inanki
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Benimkiler de aşırı düşkün dedeme yakın ev alacam falan der ama hic takilmadim bence güzel bisey 
0 oy
tarafından
Kiz sıkma canını babaannesinden sevgi gördüğü icin onada düşkün olmus mesela bende ayniyim annemden cok babaannemi severim annemide cok severim ilerde seninle onu tabiki ayirt edecek
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Kızım bensiz durmaz ama eşimin kuzenini halamiz olarak kabul ettik biz ona çok düşkün fazla kimseye gitmez ama halasını çok sever normal bence sevildiğini hissediyor
0 oy
tarafından
Ya oluyor çocuklarda òyle. Benim gòrùmcemin kizi beni gòrdùyjnde kimsenin kucaģina gitmezdi annesi alib gotjrmek isdediyinde o kadar agliyodu ki boynumdan sallanirdi resmen annesi zor ayiriyodu kucaģimdan hatta bi kaç kere gecelerde bende kaliyodu beraber uyuyorduk. Şimdi kocamn kiz oldu òyle digil artik annesiz kalmiyor bizede geldiyinde annesini òzluyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 326 göst.
0 oy
34 cevap 691 göst.
0 oy
8 cevap 474 göst.
31 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Fearless (1,254 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyimmm03 (346 puan) tarafından soruldu

379,183 soru

11,350,681 cevap

34,818 kullanıcı

...