0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
tarafından kapalı
Dün korunmasız ilişki yaşadık sabaha karşı uyandım sağa çok yattığım için belimden bacağıma doğru ağrı girdi diye düşündüm sola döndüm bu sefer yine ağrım oldu tuvalete gittiğimde sümüksü ama rengi sarıdan biraz daha koyumsu akıntı gibi bişey geldi bugün sağlık ocağına gittim rutin kontroller için tahlil istedi dr idrar yaparken de sümüksü akıntı geldi iç çamaşırım da bayağı Bi ıslaktı ve idrarımın olma ihtimali yok çünkü çok az yaptım zaten eve geldim mide bulantım oldu yemek yerken lavaboya gittim yine aynı akıntı ama daha yoğun kıvamda rssmi az soena yüklicem ama bu nişan mı yoksa ilişki yüzünden gelen bişey mi anlam veremedim 36+2 günlük hamileyim bu arada
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Nişan olabilir canım ilişkide etkilemiş
(74 puan) tarafından
Sperm atıyor olabilir miyim hayır normalde hiç böyle olmuyordu anlam veremiyorum
(2,523 puan) tarafından
Oda olabilir canım
(74 puan) tarafından
Anladım cnm sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mide bulantısı genelde doğumdan önce olur canım. Doğum başlangıcı bile olabilir. Haftan gelmiş nerdeyse. Alttan muayene ederse anlar
(74 puan) tarafından
Sancı beklemeli miyim pazartesi çatı muayenesi olucak o zamana kadar beklesem bir sorun olur mu
tarafından
Yok canım olmaz. Kanama olursa bekleme

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 130 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
5 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 368 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ZeuS ve HeRa (158 puan) tarafından soruldu

378,378 soru

11,325,753 cevap

34,778 kullanıcı

...