0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar nasılsınız ne yapıyorsun tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi almaya geldim şimdi benim cadım 14 günlük oldu gündüz ful uyuyor neredeyse ben uyandırıp süt veriyorum 2 3 saatte bir ama uykulu içiyor gece ise deniz feneri gibi gram uyumuyor sabaha kadar ne yapmalıyım nasılbu  uyku düzenini rayına otururturum 

5 Cevaplar

0 oy
(341 puan) tarafından
Benim de bebeğim 42 günlük ve gazi çok çok fazla hiç bı şekilde yatmıyor artık o kadar ağlıyor ki beynim zonkluyo resmn iki dakka yatsa bende yatayım o iki dakka 10 dakka yatıyorum sanki saatlerdir yatiyomuşum gibime geliyo Allah yardımcımz olsun 
tarafından
Aminnnnnn canım ben gaz için kimyon içiyorum
(341 puan) tarafından
Bende içiyorum canım çayını
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Benimkiler de ilk aylar hep öyleydi ya gündüz uyur gece uyumazlardı zamanla düzene girdi bisey yapamadım sahsen ben:(

tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
14 gunluk bebegin uyku duzeni olmaz daha yeni yeni dunyaya adapte olmaya calisiyo ama gece hic uyumamasi normal degil cunku ilk zamanlarda 16-18 saat uyumasi lazim gazi mi var acaba
tarafından
Hayır hep emmek istiyor canım
tarafından
Gazi varsa da hep emmek isteyebilir canim ya da senin kucaginda kendini guvende hissediyodur ama sabaha kadar uyumamasi normal degil bence
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnmki de gazdan uyumuyor esim rezene anason karışımı bi cay aldi onu iciyorum ama bebek yine ayni :(
tarafından
Canım ılık su ile kimyon iç çok iyi geliyor gaza
0 oy
(568 puan) tarafından
Odaya Los ışık al canım gece ile gündüz u ayırt etsin
tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,367 göst.
1 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy