0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben evdeyim  günler geçdikçe zorlanıyorum ve sıcakdan uyuyamıyorum sözde yağmur yağıcak diyolardı 

8 Cevaplar

0 oy
(7,402 puan) tarafından
Bizde kontorlden geldik kizimla kalca ultrasonu icin gitmiştik canim. Hava cok sicak hastane serindi ama eve gelene kadar arabada pistim sukur simdi serin serin oturuyoruz.
tarafından
Malesef çok aşırı sıcak dışarı adım atmak ne mümkün allah yardimcimiz olsun kurban bayramı da geliyo zor
(7,402 puan) tarafından
Sen hamileydin demi canim. Allah yardim etsin bayramda zor olur.
tarafından
Zaten genelde evdeyim annemle küsüm gidecek kimse yok baska
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Kızımı uyutüm   bahçeden gelecekler var onlara yemek yaptım şimdi otuyorum      sıradan bi gün  
tarafından
Fındık bahçesi mi
(771 puan) tarafından
Evet  fındık topliyorlar bizde evde yemek ekmek pesindeyiz
tarafından
Yandın valla sabah bitmeden öğlene basliyon dimi hemen öğlen yemeğini çıkarıp akşama ayy
(771 puan) tarafından
Yok ya ben bi tek  aksm yemeği yapıyorum  sabah öğle yemeğini bahçeye gotuyolar
0 oy
tarafından
Ev islerini bitirdim oglumun uyku saatinin gelmesini bekliyorum. Buralar serin ilk defa ağustos da usudum de corap giydim :)
tarafından
Neresi valla cok merak ettim burasi cehennmeden farksiz istanbul
tarafından
Zonguldak ın köyündeyiz canim
tarafından
İstanbul dayım cehennnem cehenennem bıkdım bezdim sıcak dan
0 oy
(849 puan) tarafından
Jet hızıyla mert uyumusken yemeğimi yaptım bulaşığıni yıkadım tam isim bitti oturayım derken uyandı paşa zamanlamasi harika:) yemek bitene kadar dua ettim Allahım yemek bitene kadar ne olur uyanmasın diye :))) şimdi tekrar yattı tv izliyorum eşim gelene kadar o oyalanayim onsuz evin tadı hiç yok :) kaç haftalıksin canım 
(849 puan) tarafından
Hangi eş üzmüyor ki canım bende bazen çok gıcık aliyorum:) o zamanda görmek istemiyorum :) sağ salim al inşallah kucağına canim
tarafından
Aynı ben valla napim zorlanıyorum zati bide onunlamı uğraşcam âmin inşallah geçecek sabır
(849 puan) tarafından
Aman boşver canım ben kavga edince çok huzursuz oluyorum ama işte evlilik bu hep tek düzen olmuyor inişli çıkışlı bazen yollar dikenli bazen gül bahçesi gelip geçiyor:)
tarafından
Bosvereli yıllar oldu zaten bu bayramda birde yanlızim ona üzülüyorum  anamla küsüm dün gittim barışmak amaçlı çocukla ama hanfendi eve gelmedi masus yaptı bunu kendisi bilir yarın bugün torunu doğacak hiçmi görmek istemiycek bilmiyorum anlatmak uzun sürerde aramızdaki mevzu haklı taraf bendim ben yine büyüklük ettim ve gerekeni yaptım benden bu kadar
(849 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım arada anne kız arasın da olur böyle şeyler üzme kendini ne olursa olsun sen onun evladisin atamaz ya enin de sonun da yüreği yumuşar
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Bende evdeyim can sıkıntısı tv ye bakıyorum  fakat birsey yok yemek yapim bari dedim:)
tarafından
Seninde az kaldı doğuma dimi bende sıcakdan bunalıma girdim artık zorlanıyorum kg de almadim ama ne bilim bi ağırlık var birde tvde hiçç bişey yok
0 oy
tarafından
Vallh canm çok sıcak daraldik  artık çok zor
tarafından
Hiç is güç yapmak istemiyorum gerçi eşim allah razı olsun ne kadar tartissamda asla ses etmez evin işine biliyo çünkü ne kadar zorlandığımı falan o konuda sorun yokda benim içim rahat olmuyo bir türlü illaki yapılacak ayağımın altına bisşey dokunsun hemen süpürürüm biraz süpürge tutacam eve birde bulasik duruyo oturup dinleniyorum öyle yapıyorum ama doguma gitmeden yapmam lazım her işimi kara kara düşünüyorum yada kızkardeşimi çağırırım o yardım eder ben tarif ederimde
tarafından
Canim kardesin  varsa cagır gelsın sanada ıyı olur sıkılmasın yardım da eder ben  de kaynana var yoksa dugumumda ablam gelırdı
tarafından
18 yaşında ama gelir çağırsam hemen ikiletmez pek arkadasida var zaten yanında öyle pek kirli değil evim sadece biraz detaylı temizlik olcak kısmetse o gün gelsinde öyle yaparım dedim ara sıra yokla bnei gel bana canım sıkılıyo  eşim pek konuşmuyo kardesimle daha önceki hataları yüzündende sakinlesti çok şükür artık gerekirse doğumada yanımda kalır yada çocuğa bakar evde
tarafından
Genç sorunca bişey diyemesiniz ama şimdi biri olsa senin acinda da güzel olur  doğumda biri yanında olması çok önemli hastnaeyede annen gelir ozamn kaynanan yada
tarafından
Kaynana yok ordu da allah etmesin boşver masus dedimde gel diye gelememki diyo bide pehhh annemlede konuşmuyorum bir mevzu yüzünden konuşmuyoruz dün gittim yanına cocukla ancak masus gelmedi eve kendisi bilir hamile halimle bacaklarına kapancak halim yok
0 oy
(2,181 puan) tarafından
nerdee dun biraz serinlik yapti bugun yine sicak :/ bi yandan orgu oruyorum bi yandan tv izliyorum ama acayip uykum var 
tarafından
O bendede var uyku hali ama uyunmuyo uyumak istesemde oğlum var ne mümkün amannn çok bunaldım artık doğsa bebekde
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Temizlik yapiyorum bugun bayramda köye gidicez gelince evimi temiz bulmak için dip köşe temizlik yapyorum:'(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 217 göst.
0 oy
11 cevap 422 göst.
0 oy
7 cevap 520 göst.

377,150 soru

11,287,156 cevap

34,692 kullanıcı

...