0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba 

Kızım 17 aylık ve şu son zamanlarda sürekli ağlıyor sinirleniyor kendini yere atıyor herşey ağlıyor yatmakta zorluk çektiriyor yemek yemek istemiyorum eskiden böyle hırçın değildi az önce de sürekli ağladı şaştım ne yapacağımi bildiğiniz birşeyler varsa yardımcı olabilir misiniz:(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kuzum atak dönemi bizde de öyle oldu 17mayda başladı 20 de bitti şükür başını duvarlara vururdu istediği bişey olmayınca uyku iştah kalmadı gece sürekli uyandi hiç bireyden zevk almıyor sürekli mız mız mız geziyordu evde sabır et geçicek
tarafından
Keçi boynuzu özü nasıl verecem peki
tarafından
Her markette var değil mi keçi boynuzu özü dediğimde anlarlar
Birde nasıl veriyorsun kuzum ya kusura bakma canımsın
Kızıma normal pekmez içirirdim icmezdi bunu nasıl denemem lazım
tarafından
Sabah aç karnına ver kuzum bir ttalı kaşığı kilo aldırsın diyorsan cicibebe bir kaşık labnr keçiboynuzu özü ve tahini karıştırıp yedir muhallebi gibi tv veya telefon aç yiyene kadar dikkati dağılsın öyle yer belki
tarafından
Tmama kuzum Allah razı olsun senden
tarafından
Fotosu var mı sende keçi boynuzu özü şişede mi satılıyor
-Reklam-
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Benimkide aynı kendi haline bırakıyorum öyle yapınca 
tarafından
Bende kendi haline bıraktım artık yemin ederim tükeniyorum bıraktım ağladı sustu
0 oy
(283 puan) tarafından
Diş olabilir ellerini yika agzina bir bak bakalim şişmiş mi. Yada bir yeri ağrıyor dur. Durduk yere yapmaz
tarafından
Dişte olabilir birde burun akıntısı burun tıkanıklığı var aspiratörle çektirmiyor burun spreyi sıktırmıyor ağlıyor kendini yerlere atıyor
0 oy
tarafından

image

bahsettiğim bu kuzum markası illa bu olmak zorunda değil her markette var 
tarafından
Markette satılan pirinç unundan aldırıyorum şimdi olur değil mi herhangi bir tane pirinç unu
tarafından
Arı mama da olur normal pirinç unu da olur kuzum hiç fark etmez rabbim seninde ne muradın varsa versin kuzum benim aminnnn canım benim aminnn
tarafından
Pirinç unu nasıl yapıyorsun peki muhallebisini utanarak soruyorum çok yordum seni
tarafından
Kuzum aşk olsun ya bende çok post açmıştım burda ağlaya ağlaya zayıf diye.
Bir bucuk çay bardayına iki tatlı kaşığı atıp pişiriyordum kuzum içine tahin keçiboynuzu özü kimi zaman da yarım muz eziyordum içine arı mamada ise 2 çay bardağına 4 yemek kaşığı arı pirinç unu koyuyorum inşallah sever bebişin beni de haberdar et burdan çoğu kişi olumlu sonuç aldı inşallah senin bebişinde sever ❤️
tarafından
Tabiki haber ederim çok sağol aşkım benim yedirdikce dua edecem sana

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nur29 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 323 göst.
11 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu