0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba 

Kızım 17 aylık ve şu son zamanlarda sürekli ağlıyor sinirleniyor kendini yere atıyor herşey ağlıyor yatmakta zorluk çektiriyor yemek yemek istemiyorum eskiden böyle hırçın değildi az önce de sürekli ağladı şaştım ne yapacağımi bildiğiniz birşeyler varsa yardımcı olabilir misiniz:(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kuzum atak dönemi bizde de öyle oldu 17mayda başladı 20 de bitti şükür başını duvarlara vururdu istediği bişey olmayınca uyku iştah kalmadı gece sürekli uyandi hiç bireyden zevk almıyor sürekli mız mız mız geziyordu evde sabır et geçicek
tarafından
Keçi boynuzu özü nasıl verecem peki
tarafından
Her markette var değil mi keçi boynuzu özü dediğimde anlarlar
Birde nasıl veriyorsun kuzum ya kusura bakma canımsın
Kızıma normal pekmez içirirdim icmezdi bunu nasıl denemem lazım
tarafından
Sabah aç karnına ver kuzum bir ttalı kaşığı kilo aldırsın diyorsan cicibebe bir kaşık labnr keçiboynuzu özü ve tahini karıştırıp yedir muhallebi gibi tv veya telefon aç yiyene kadar dikkati dağılsın öyle yer belki
tarafından
Tmama kuzum Allah razı olsun senden
tarafından
Fotosu var mı sende keçi boynuzu özü şişede mi satılıyor
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benimkide aynı kendi haline bırakıyorum öyle yapınca 
tarafından
Bende kendi haline bıraktım artık yemin ederim tükeniyorum bıraktım ağladı sustu
0 oy
(283 puan) tarafından
Diş olabilir ellerini yika agzina bir bak bakalim şişmiş mi. Yada bir yeri ağrıyor dur. Durduk yere yapmaz
tarafından
Dişte olabilir birde burun akıntısı burun tıkanıklığı var aspiratörle çektirmiyor burun spreyi sıktırmıyor ağlıyor kendini yerlere atıyor
0 oy
tarafından

image

bahsettiğim bu kuzum markası illa bu olmak zorunda değil her markette var 
tarafından
Tamama canım benim Allah razı olsun senden çok teşekkür ederim fiyatı ne kadar
tarafından
24 ile 30 arasınsa değişiyor fiyatı kuzum ama çok uzun süre gidiyor allah senden razı olsun canım venim ne demek ❤️
tarafından
Tamam kuzum benim eşimi aradım ben söyledim bende pekmez vardı ama keçi boynuzu olduğunu bilmiyordum eşim dedi bizim evdeki şişe keçi boynuzu özü diye şişesini 50 TL ye almış el yapımı
tarafından
Şimdi uyudu kalkınca cicibebe labne tahin birde keçi boynuzu yapsam versem olur mu canım
tarafından
Birde günde kaç defa yapayım bu karışımı
Ne kadar süre içinde kilo yapar ona zayıf kızım
tarafından
Olur tabi kuzum ben sabahları yapıyordum sen 2 hafta üç hafta her sabah yedir kuzum cicbebeyi su ile islat labne yağlı bir peynir olduğu için kilo yapıyor tahin susamın yağı o da çok güzel kilo yapıyor mesela sabah kahvaltıda bu karışımı verdin ya 3 saatte bir beslemeye çalış kuzuö sebze çorbalarına yoğurt çorbalarına pirinç koy blender dan geçir içir güzelce mesela yatmadan önce pirinç unundan muhallebi yap içine bir tatlı kaşığı tahin koy kısaca tatlı şeyler vereceğin zaman tahin ekle içine hem bağışıklığı da güçlendiriyor benim bebeğim de çok zayıftı pisikolojimi bozdu çevredekiler ben çocuğa böyşe şeyler yedire yedire şişirdim çocuğumu 18 aylıkken 19 kilo oldu 23 aylık 22.500 doktor rejim verdi şimdi keşke zayıf kalsaydı diyorum sen yinede çok abartarak yedirme benim durumuma düşme kuzum
tarafından
Başını ağrıttım kusura bakma bir şey daha sorabilir miyim
Şimdi sabah kalktığında o cicibebe karışımını yapacağım Bir de yumurta domates peynir veriyorum onunla beraber versem olur mu
Bir de gece yatmadan önce kaşık mama yapıyorum ona onun içerisine tahin koysam ya da keçiboynuzu koysam olur mu
tarafından
Estağfurullah kuzum ne demek olur tabi ama önce karışımı bitirsin arkasından yumurtasını falan ver kuzum labne de peynir karışımın içşne koyucaksın zaten kaşık maması demişsin onun içine de koyabilirsin tahin ile keçiboynuzu özü nü şifa olsun inşallah
tarafından
Allah senden razı olsun ne muradın varsa versin Rabbim çocuğuna sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah sevindirdin beni Allah da seni sevindirsin
tarafından
Markette satılan pirinç unundan aldırıyorum şimdi olur değil mi herhangi bir tane pirinç unu
tarafından
Arı mama da olur normal pirinç unu da olur kuzum hiç fark etmez rabbim seninde ne muradın varsa versin kuzum benim aminnnn canım benim aminnn
tarafından
Pirinç unu nasıl yapıyorsun peki muhallebisini utanarak soruyorum çok yordum seni
tarafından
Kuzum aşk olsun ya bende çok post açmıştım burda ağlaya ağlaya zayıf diye.
Bir bucuk çay bardayına iki tatlı kaşığı atıp pişiriyordum kuzum içine tahin keçiboynuzu özü kimi zaman da yarım muz eziyordum içine arı mamada ise 2 çay bardağına 4 yemek kaşığı arı pirinç unu koyuyorum inşallah sever bebişin beni de haberdar et burdan çoğu kişi olumlu sonuç aldı inşallah senin bebişinde sever ❤️
tarafından
Tabiki haber ederim çok sağol aşkım benim yedirdikce dua edecem sana

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 325 göst.
11 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu