0 oy
253 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kizlar bu eliza modada 1 kere elbise almistim sansmi artik guzel geldi ama okadar yorumdan sonra daha almam da gun icinde cok.fazla mesaj geliyor onlardan biktim artik iptal edilebikiyormu 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyorum cnm banada sürekli geliyor
tarafından
Biktiriyorlar valla daha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Var banada geliyodu iptal ettim dur nasi oldunu bulup atayım
tarafından
Bulamadim bu tur msjlar almak istemiyosan bisey yazıp yolluyodun valla bende biktim bigun oyle msj gelmisti yazdim bidaha gelmedi sukur
tarafından
Valla en sonunda musteri temsilcilerini aroyacam gün icinde kqc bin defa geliyor
0 oy
(461 puan) tarafından
Evet engel atabilirsin msj gelmem3si icin
(461 puan) tarafından
Sana msj gelmemesi için onlardan gelen msjlarda numara yok engelle basicaksin sembol ile mi ne diyo numara olmadığı için bu mesajların en sonunda B031 gibi yaziyo ya onu yazacan engellicen
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Bir daha o siteden bir ürün asla almam ya kargom bugün geldi baska ürünler bana geldi benim aldığım üründe pakette ama resimdekiler alakasız bir ürün her gün mesaj gelmesi ayrı bi dert gece 3 de  mesaj geliyor telefonda okuyana kadar dit dit öter delirtiyorlar ulaşmak mümkün degil siteye 
tarafından
Valla 1 elbise aldim gecen sene daha guzel geldi simdi yorumlari boyle okuyunca sasirdim daha da almam bende ama mesajlardan biktim iste
(1,712 puan) tarafından
Gece 3 te bile mesaj geliyor bugün aradım iptal etmek için beklettiler kaç dakika sonra kapattılar üyelikten iptal olmuyor ya nerden bulastımsa
0 oy
tarafından
Engelledim ben iptal edemedim
tarafından
Bende engelliycme

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 167 göst.
3 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seydaaa (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 336 göst.
0 oy
11 cevap 555 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 410 göst.
28 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...