0 oy
122 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (3,037 puan) tarafından
Kızlar bayramda aileme gidecem 4-5 saatlik yol ama eşimin tatili kısa bayram sonra hemen işe başlayacak. Bende biraz kalmak istiyorum. Bayramın son günü yola çıkayım 1-2 hafta kalayım diyorum. bebegim o zaman 6 buçuk aylık olacak. Kendi arabamızla gidecem. Daha önce tek başıma arabayla gittim uzun yol da yaptım. Ama bebekle ilk defa gidecem sizce zor olur mu. Bi tarafdan alışmak istiyorum çünkü eşimin bayram dışında hiç izni yok. Otobüsle gitmek istemiyorum. Hep arabayla gittim şimdiye kadar. Yolda mola verip emziririm hava alırız devam ederiz diye düşünüyorum.  Var mı böyle yolculuk yapan. 

5 Cevaplar

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bazen azitiyor gecn 3 saatlik yol gittik kıyametler koptu 6 aylikti ozman ne yapacakları belli olmuyor canım bazende uyuyor mışıl mışıl 
(3,037 puan) tarafından
Arabayı ben kullanacağım için biraz tedirginim canım yoksa her türlü oyalarım. Şehir içinde ara ara böyle oto koltuğuna koyup kendim de arabayı kullansam alışırmı faydası olur mu acaba.
(4,061 puan) tarafından
Alismaz kuzum ya bende aynı yapıyorum ama kıyametler kopardı öğün allahtan eşim bende gelim demiş deneme amaçlı yaptık gercktn Allahım rezillik olurdu yani eğer tek olsam 2 saat susmadı gidene kadar uyumadı da falan çok zor olur senin için haberin olsun canım sakin mi ki bebis
(3,037 puan) tarafından
Dışarda çok sakin hiç sesi çıkmaz. Geçen akşama kadar gezdik avm de emzirdim bebek arabasında uyudu. Hiç sesi çıkmadı. Hastaneye giderken falan da hep uslu oluyor arabada. Ama uzun yolda sıkılır mı ki dedim.
(4,061 puan) tarafından
Bizim sıkıldı kuzum bende aynı gezerken falan hiç sorun yok kısa mesafe sürekli yüzünü görüyor falan ya sorun olmuyor uzak yolda ben çok zorlandım hatta tatile gidicez Bi korku sardı şimdiden
(3,037 puan) tarafından
Şehir içinde tura çıkayım bari nabzını ölçmek için. Kaç saate kadar sıkılmadan duracak bakalım. Sıkılana kadar şehirde turlarım artık.
-Reklam-
0 oy
(6,360 puan) tarafından
2 çocukla 12 saarlik yol gittim tek çocuk daha kolay genelde o ayda uyuyolar sğrekli arabada zorlamazsn canm yanına sevdigi oyuncaklaro al arkada oynarsanız 
(3,037 puan) tarafından
Arabayı ben kullanacam canım. Huysuzlandıkça mola verip oynariz o zaman sıkılmaz heralde dimi
(6,360 puan) tarafından
Bebegin eşinde duruyosa huysuzlanmaz ya da ikiniz yalnız mı gideceksnx
(3,037 puan) tarafından
Evet canım yalnız gidecez oto koltuğuna koyacam onu. Ben araba kullanacam
(6,360 puan) tarafından
Uyku saatleri belliyse o saate yakın çık arabada mışıl mışıl uyur
(3,037 puan) tarafından
Gündüzleri en uzun öğlen uykusu var. Haklısın öyle daha kolay olur yolun çoğunda uyur
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Otobüsle gidersen perişan olursun zaten emen ve uyuyan bebekse sorun olmaz ama huysuzsa benim gibi nerden çıktım bu yola dersin. İlgisini çeken oyuncak falan alırsan yanına rahat edersin azıcık. 
(3,037 puan) tarafından
Evde sıkıldığı için yanından ayırmıyor beni ama bebek arabasıyla gezerken yada arabayla hastaneye gittiğimiz de falan sakin oluyor
(13,202 puan) tarafından
Bizimki de öyle etrafı seyrederken iyi ama çarşıya vs bile gitsem arabayla yol zulüm bana ve devamlı uzun yolumuz var
0 oy
tarafından
Goz sıkıntın falan yoksa gece çıkabilirsin yola hem deliksiz 4 5 saat uyuyabilir 
(3,037 puan) tarafından
Evde geceleri ful uyuyor aslında. Benim için sıkıntı değil gece de gündüz de kullanırım ama eşim gece gece müsade etmez.
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ben çıktım 2 kere genelde arabada uyuyolar ama belli bı sureden sonra huysuzluklari oluyor . Havalar güzel sürekli mola verirsin camı açarsın o şekilde çok sıkıntı çıkarmaz diye umuyorum
(3,037 puan) tarafından
İnşallah canım sağol

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
3 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Ceren4307 (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
29 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 151 göst.
17 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 276 göst.
22 Ocak 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Merhaba (107 puan) tarafından soruldu

378,420 soru

11,326,989 cevap

34,780 kullanıcı

...