0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar başlıkta öyle yazdım ama aslında bi arkadaşım rica etti nisanlisinin doğum günüymüş uzun mesaj atmak istiyor benimde hiç aklıma gelmedi sizelere danışmak istedim alıntı olabilir uzun olsun da biraz  veya aklınıza güze bi soz geliyorsa atabilir misiniz

7 Cevaplar

+1 oy
(1,501 puan) tarafından
Yazmasın o ne öyle ısmarlama mesaj mı atılır
(3,551 puan) tarafından
Sjsjsj gülesim geldi. Aynen. Baskasının hislerini nişanlısına mı atacak. Kutlama yada akılda kalsın istiyorsa ne hissediyorsa onu yazsın. Ha şiir falan istiyorsa açsın İnt nazım hikmeti o biçim şiirler var.
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Içinden geleni.. başkalarının cümleleri değil kendi cümlelerin sevgiyi hissettirir..
(28 puan) tarafından
Tabiki öyle bende dedim ama aklıma hicbisey gelmiyor diyor
(9,651 puan) tarafından
Yanı önemli olan kendin gibi kutlamak bence.. Içinden geldiği gibi dümdüz..
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yani ne kıymeti olacak ki bizim söylediğimiz şeyin yada internetten alınmış yazıların. İçinden geleni yazsın
(28 puan) tarafından
Bende dedim aynısını ama düşünüyorum bisey bulamıyorum öyle cumlehalinde dökemiyorum içimi diyor
0 oy
tarafından

"Yüreğimin ikliminde kimseler ses çıkarmasın istiyorum, orada herkes sussun ve sessizlik sarsın her şeyi. Aşk öylece egemen olsun her şeyime. Ve Allah da şahidim olsun, her şeyin bende sen demek olduğuna; bu demek oluyor ki, senden başka hiçbir talebim yoktur bu dünyadan. Aşkın ve sen bana yetersiniz sevgilim. Öyleyse doğum gününü en derin ve en gerçek anlamıyla kutluyorum canım. Mutluluk sonsuzca senin, seninle olsun."

Ekleme yapsın cümleleri kendilerine göre yorumlasin 
(28 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim aticam bunu :)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
İçinden geleni yazmalısın netten veya bizim yazdığımız sahte canım sen kendin gerçek sevginle dile dökeceksin ki olablr kısa ama içinde birden fazla anlam içerir uzun olupta saçma sapan olacagına kısa yaz sevgini hissettir
(28 puan) tarafından
Çok mantıklı ama o öyle istedi bende yardımcı olmaya çalışıyorum
0 oy
tarafından
Bence içinden gelenleri ve bebeğin varsa onunla ilgili bebisiniz söylüyor gibi yazabilirsin ☺️
0 oy
tarafından
Kendi hislerini yazması lazım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 195 göst.
0 oy
6 cevap 203 göst.
0 oy
8 cevap 253 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy