0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından
Kızlar bilen bilir mutfağımı yaptırmıştım siyah granit tezgaha tercih ettim burdaki arkadaşlar temziliği zor olur dedim şimdi sizden nasıl temizlemem gerek onu soruyorum Kireç çözücü ile mi yoksa önerdiğiniz başka bir temzilik ürünü ile mi sildikten sonra kurulamam gerekiyor mu lütfen yardımcı olur musunuz 

10 Cevaplar

0 oy
(2,550 puan) tarafından
Hic sevemedim ya benimkide siyah surekli leke bırakıyor 
(219 puan) tarafından
Temizlediği halde bile mi :-/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle kurula ne ile dilersen sil su lekesi kalıyor keşke beyaz secseydin canım ben o yüzden yeniden yaptırdım beyaz psikolojimi bozmuştu
(12,773 puan) tarafından
Sen nasil oldun bebis iyimisin
(219 puan) tarafından
Canım granitin beyazı yokmuş bir başkası vardı oda hoşuma gitmedi bnde mecbur siyah yaptırdım
tarafından
İyiyim şükür tubam çok sağol ♥️

Siyah çok zor canım valla
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bende siyah üzerinde beyaz çizgili cimstone yaptırdım . Yaptırdığım yer sular kireçli olduğu icin bazı yerlerde kireç lekesi oluyor oyuzden öyle tavsiye etti . Bulaşık deterjanıyla temizleyip kurutmak yeterli dedi . Çamaşır suyu taşın dokusuna zarar veriyor demişti. Fotoğraf atabilirim isterseniz 
(219 puan) tarafından
Anladım canım atarsan sevinirim bir bakmakla isterim
tarafından
Attım canım geldi mi acaba
(219 puan) tarafından
Geldi canım beyaz çizgili de iyiymiş
tarafından
Ankastrem beyaz canım daha gitmedim nasıl diye insallah gidince atarım . Bu ev eşimin memleketinde biz memlekete gidince kullanmicam o evi canım
tarafından
Evet tezgahı yapan adam öyle tavsiye etti . Bulaşık deterjanıyla yıkayıp kurula dedi.  Arada bir de A101 de ki mavi silikonlu camsille sil dedi
0 oy
tarafından
Kirec cozucu ne alak bacimyeni tezgah nirmal sık yag cozucunu sil 
(219 puan) tarafından
Yok canım Kireç tutar dediler ya o yğzden misal verdim
tarafından
Ben hic gormedim ya kirec tutan tezgah ama kurula siyahta kurulamak önemli bebis
0 oy
tarafından
Mıreç sökücü kullanma zarar verebılır

Benım sıyah deyıl ama yınede leke oluyor bulaşık telı ile telıyorum durulayip kurutuyorum 
(219 puan) tarafından
Hım anladım canım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Annem tezgah değilde siyah cam ocağını bulaşık makinası parlatıcısı ile siliyor 
(219 puan) tarafından
Aklımda bulunsun teşekkür ederim canım
tarafından
Valla eşim bez almis Birtane sarı deri gibi ocagi onla silip bırakıyorum kendi kuruyor tertemiz tezgahın benim gri kireç olmuyor zaten hergun silince temiz oluyor benim.lavabo siyah :)) onla ugrasanlardanim
0 oy
(3,836 puan) tarafından
benimki siyah çimstone beyaz damarları birazda. bulasik makinesi için kullanılan parlatici hic su izi birkamiyor
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Ben 2 senedir kullanıyorum bulaşık deterjanıyla siliyorum çok güzel parlıyor başka deterjan kesinlikle değdirme beyaz leke bırakıyor
0 oy
tarafından
Ne yaparsan yap siyah da leke kalıyor yaa çok zor keşke beyaz tercih etseydin
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Valla siyahı bilmiyorum ama zor olur sanki, 

beyaz benimkiler basıyorum Domestosu mis ☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy