0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kendim için üç elbise 3 pantolon ve pantolon üstü koydum güneş kiremi tarak kişisel bakım ürünleri iki adet de denize girmek için elbise ayarladım  topuklu ayakkabı sipor tarzj koydum bide 

Eymen için tişört şort   bitane terlik alcam şapka bebek güneş kremi havuz için bez ve kullandıkları şeyleri koycam 

Yeterlimi başka bişey Ler lazım olurmu ya elbiseler azmi sizce ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

11 Cevaplar

0 oy
(215 puan) tarafından
O sıcakta pantolonu nasıl giyen kız
tarafından
Giyilmezmi canim
tarafından
Napim ya canım ne onerirsin hamileyim zaten zor giyorum ahahahaha
(215 puan) tarafından
Ha bilmiyordum canım. Ama sıcak olur diye dedim. Bol dışarıda gitmelik uzun ince pijamalardan giysen daha rahat edersin
tarafından
Canim hiç benim tarzimda bişey Yok ya bugün okadar dolandim biseyler alım diye hiç elde tutulur bişey Yok ya anca olan bana oldu çok yoruldum bide öyle bişey alsam ona göre üst bulmam gerekicek oda yok öyle güzel elbiseler ya mecbur elimde olanlardan koydum bende
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Kaç gün kalacaksınız biz 7 gün gidiyoruz genelde her güne bir alt üst koyuyorum oğluma günlük 2 şer 3 er 3 takımda onun mayosu var birde sampuan duş jeli banyo havlusu ve plaj havlusu diş macunu vs 

Havuz sonrası için direk elbise edinebilirsn yemek için restauranta mayo bikini ile giriş yasak oluyor birde pantolon sıcakta giyilmez ama tesettürlüysen bilmiyorum kuzum bn şort elbise etek alıyorm
tarafından
4,5 günlük canım canım eymenin çok şort tişört u Yok kaç tane almam gerekir hiç bilmiyorum bana yardımcı olurmusun
(7,768 puan) tarafından
Kuzum kaç yaşında bebeğin bir hafta kalcaksanız en az 3-4 adet al ki kirleneni yıkar hemen kurutursun
tarafından
Bir buçuk yaşında canım aynen canım yikarim dediğin gibi orda
0 oy
(3,836 puan) tarafından
elbiseler yeter herhalde. ama ben tek havluyla gittiğime pişman oldum varsa bi iki tane daha plaj havlusu koy. biz denizden hic çıkmamıştık. tabi bebek yoktu bu balayindaydi :D sac açıcı al krem falan çok dolanıyor. kapalisin galiba ben hiç pantolon almadım sadece elbise gitmiştim 
tarafından
Kapaliyim canım bide saçım çok kisa kirem lazim olmaz gibi ahahaha havlu olarak daha almadim canım ya  pilaj havlusu almam lazım saogl
0 oy
tarafından
Bi ben ben beni al beni 
tarafından
Ya gel kiz beraber gidek ahahah
0 oy
tarafından
Yani hotele gidiyorsan pantolon olmaz ya şort yada elbise 
tarafından
Kapaliyim canım otele gidicez pantolon tunik giycem ya evde olanlardan koyacağım için baya bı mayaza gezdik ama  bana göre bişey yok ya hiç bişey anlamadım mecbur Pantolon giycem
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Seninki yeterli bence ama cocuklar cok kirletiyor ustlerini uzun hirka da alabilirsin bebgine aksam cikarsaniz serin olabilir 
tarafından
Haklısın canım alım yanıma hırka evet ya çocukların ki çok zor  gerçekten
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ateş ölçer ve ateş düşürücü şurup fizyolojik serum bunları da alabilirsin
tarafından
Serum kullanmıyor canım bir buçuk yaşında ama ateş ölçer bide ateş düşürücü iyi Fikir teşekürler canım
(1,455 puan) tarafından
Rica ederim canım bir de nereye gidiyosunuz bilmiyorum ama deniz ayakkabısı ve eğer bebek yanarsa diye aleo veralı bi krem var güneş yanığına çok iyi geliyor almanızı öneririm
tarafından
Alanya' canım güneş kiremi bende almayı düşünüyorum canım dediğin kiremi nerden bulabilirim acaba ya
(1,455 puan) tarafından
Özelden atıyım canım şimdi ama bu güneş kremi değil eğer olurda kremsiz kıpkırmızı yanar canı acırsa anında acısını alıyo canım
tarafından
Anladjm canım çok saogl ❤️
0 oy
(289 puan) tarafından
Çocuk için liste uzun benim

Ateş ölçer

Ateş düşürücü

Serum fizyolojik ve otro bebe

Kremleri tarakları

Tırnak makası 

Pişik kremleri

Güneş.kremi 

Gunes gözlüğü 

Şapka 

Terlik 

Ayakkabı

Hırka 

Yapgmurluk

Suluk 
(289 puan) tarafından
Buer güne 1 alt üst
Fazladan 3 takım
Sort kısa tulumlar bolca kolsuz zıbın
Ve bence 2 havlu olmalı deniz için
Ben bi de çocuğun çarşafınıza götürüyorum
Ustune örtmek icin  muslin bol bol
Bebek arabası için sineklik tüll
tarafından
Canim senin bebisin küçük heralde ondan baya ihtiyaçları oluyir gerçekten benim oğlum bir buçuk yasinda pek bişeye ihtiyacı olmuyir aslinda ama ateş düşürücü iyi Fikir çok sağol
(289 puan) tarafından
Benimde 1 buçuk yaşında canım ve su an tatildeyim hepsi de kulanıyorum ben
0 oy
(1,455 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Bu kremden bahsediyorum

tarafından
Canim eczanede varmıdır ya cuma günü gidicez siteden alirsam gelmez simdi
(1,455 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım yakınınızda varsa bi sor istersen belki benzeri vardır ya da getirtirler
tarafından
Tamam bitanem çok teşekkür ederim ♥️♥️
(1,455 puan) tarafından
Rica ederim canım iyi tatiller bizim için de gez :)
tarafından
Saogl balimm darısı sana inşallah
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bebek arabası,kolluk,Müslin havlu,şapka,güneş kremi,

slip-stop(havuz kenarında kaymasın diye),tişört,şort,muslin örtüler,bebek arabasında uyursa diye sinek koruyucu. Biz bunlara ihtiyaç duymuştuk oğlum için geçen yaz.
tarafından
Bebek arabasi görümcem canım ben hiç kulanmafik çünkü binmez
(4,668 puan) tarafından
Götürsen iyi olurdu aslında ama sen bilirsin tabi.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kitap al güneşlenirken okursun
tarafından
Ahhaahahaha ben ahhahahahaha kitap. Okumak. Benim oğlan durmaz kız bir dk  bide hiç sevmem ben ya :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
0 oy
0 cevap 28 göst.
0 oy
0 cevap 92 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asaff (235 puan) tarafından soruldu

380,964 soru

11,405,380 cevap

34,943 kullanıcı

...