0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (935 puan) tarafından
Kızlar aşım tanmlandı ama ben hamileyim 5 aylk sorun oluyor mu hamileyken aşı olan varmı aranzda yada çevrenizde

5 Cevaplar

0 oy
(935 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar bilgisi olan yok mu aranz da
-Reklam-
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Hamileler üzerinde nasıl etki edeceğine dair bişey bilinmiyor . Ben asi oldum ama hamilelerin asi olmaması gerektiğini düşünüyorum 
(935 puan) tarafından
Hamilemisin canm
(2,267 puan) tarafından
Yok canım degilim ben. Asi olmadan önce bi form imzaliyorsun. Orda hamileler ve emzirenlere bi etkisi var mı bilinmiyor gibi birşey yazıyor
(935 puan) tarafından
Anladm canm teşekr ederm
0 oy
(545 puan) tarafından
Hamile ve emzirenler için çalışma yok ben emziriyorum bugün ilk dozu oldum. Hamile olsaydım da olurdum muhtemelen. 
(935 puan) tarafından
Bn olmaycam bebegimi riske atamam ya
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Ülkecek düşünmekten çıldırcaz. Cuma günü 18 yas randevularına kadar açılacakmış. Napcam bilmiyorum bende her kafadan Bi ses çıkıyor strese girdim bu aşı yüzünden yemin ederm. 32 haftalığım bende. 
(935 puan) tarafından
Hayrlısyla kurtulsaydk bir ya ben olmaycam korkiyrm bebegime bi sey olursa
(12,510 puan) tarafından
Bilmiyorum ya :((
0 oy
(5,220 puan) tarafından
hamileyken aşı yaptıranlarda yan etki olmadığını söyleyenlwr var ama ben olsam yine de riske atmazdım 
(935 puan) tarafından
Antikorlu doguyormş  bebek ama yinede riske atmak istemyrm bnde yavrumu çok şukr daha covid olmadm evden de çkmyrm kimsede gelmiyor hamileyim diye hayrlısı artk

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
26 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursenaberkan (197 puan) tarafından soruldu

378,140 soru

11,317,873 cevap

34,764 kullanıcı

...