0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (492 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Sorum başlıkta ve sadece emiyor hic bir sey yemiyor dun gecede kusmuş ben görmedim az önce yine kuştu yarin saglik ocagina gotursemmi gecermi bilemedim bu ilaci yazdi birdr

7 Cevaplar

0 oy
(13,798 puan) tarafından
Ateşide varsa acile götür. Bu aralar salgın var dikkat et. 
(492 puan) tarafından
Gotursemmi param yok yanlizim acaba daha ateslenirmi simdiden uyudu
(13,798 puan) tarafından
Ateşini takip et canim. Paran yoksa ambulans çağir. Yapacak başka bisey yok canım. Çok geçmiş olsun :(.
-Reklam-
0 oy
(354 puan) tarafından
Hemen acile götür canım çünkü ben bebeklerimi kontrole götürmüştüm bu dönemde ishal kusma ateş varsa çok önemli dedi doktor böyle durum olursa acile götür dedi canım 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun acile götür vakit aybetmeden komşudan yardım iste
0 oy
tarafından
112 yi arayın 

Ihmal etmeyin 
0 oy
(48,494 puan) tarafından
doktora götür salgin var sanırım gecmis olsun canim.ne kadarlik bebegin
(492 puan) tarafından
22 aylik bebegim cnm doktordan geldim simdi
(48,494 puan) tarafından
gecmis olsun ne olmus salgın mi
0 oy
(492 puan) tarafından
Simdi geldim doktor bakti şırıngada ilac verdi icir dedi ama.benim oglan uyuya kaldi sabah icirsemmi simdi uyurken icermi acava
(5,721 puan) tarafından
İlaç verdiyse içir canım içmeden geçmez etkisi biran önce olsun iyileşsin doktor nededi geçmiş olsun
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ay bugun de ben hastaneye gittim normal kontrole sıradaki butun cocuklar kusma ateş ishaldi hep salgın var sanırım bence Bi götür canım 
(492 puan) tarafından
Hayir yapmadi cnm bende tedirgin oldum hani siringaya konulan cam kapsullerin icindeki ilac varya onu verdi ben igne yapacak sandim oda hayir kasik yok vereyim dedi siringaya koydu nedir bu ilac diye sormadım bile
(1,326 puan) tarafından
O ne bcm doktormus kana gaitaya idrar tetkiklerine bakması lazım ya
(492 puan) tarafından
Hic bir seye bakmadi sadece sırtını dinledi ne zaman kustu dedi bende dun gece kustu gunduz kusmadi dedim birde bu akşam kustu dedim atesi gecmisti 36.5 atesi vardi bende simdi basini bekliyorum evde sasirdim ne yapsam bilemedim yanlizim birde evde
(1,326 puan) tarafından
Uff çok kötü ya yalnzsn bide zor gerçekten ben bile daha tam tamamlayamadım tıp fakültesini daha ama ondan iyi biliyorum o doktorluguna şaşarım kesin bakması gerekiyor ya enfeksiyon bakteri varsa
(492 puan) tarafından
Hayir o kadar cok hasta varki bakmadi belkide bakmak istemedi yada gerek gormedi bilmiyorum atesi düştü zaten hastenede ölçüldü 36.5 doktor sırtını dinledi baska birsey yapmadi ilac yazdi dur sana gondereyim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esraa45 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 24 göst.
0 oy
5 cevap 70 göst.
9 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine sinan (692 puan) tarafından soruldu

378,248 soru

11,321,207 cevap

34,765 kullanıcı

...