0 oy
274 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (116 puan) tarafından
Baby me ürünlerinden genelde memnunum bezi ıslak mendili olsun çok çok güzel. Bepantol kullanıyorum kızıma ama pahalı olmaya başladı. Baby me pişik kremi kullanıp memnun olan var mı? 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben locoderm diye bir krem kullanıyorum devlet karsiliyor gidip yazdiramazsam bile 25 lira alıyorum ve bir kez sürünce pisigi kaybediyor 
(116 puan) tarafından
Canım onu sürekli kullanamazsın sanırım. Pişiği önlemek için mutlaka her değiştirmede kullanıyorum. Pişik olunca trosyd kullanıyorum ben devletin karşıladığı.
tarafından
Gunde 3 defa kullaniyorum ben pisik olursa ama tabiki sen normal gunlerdede kullaniyorsun anladim canim ozaman bilgim yok ama bepantol iyi krem onu biliyorum
(116 puan) tarafından
Aynen çok iyi ben normalde onu kullanıyorum ama 30 gr 35 TL olduuu. Dün 100 gr 12 TL görünce baby me alsam mı diye düşündüm:)
tarafından
Kullanıcı yorumlarına bak canim istersen onun
(116 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben sudocrem kullaniyordum ama dun dr bir krem yazdi birkere sürdüm cok pişik degil kizim ama kizariklik vardi rahatlatti adida. Derma  trosyd
(116 puan) tarafından
Kızarıklık olduğunda ben de trosyd kullanıyorum canım. Normal zamanlar için sordum ben.
0 oy
tarafından
Internetten sudocren al pahali gibi gozukuyor ama asiri bereketli 
(116 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 254 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Tontisin annesi (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 215 göst.
17 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 199 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
20 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,949 cevap

34,762 kullanıcı

...