0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (37 puan) tarafından

Emzirirken hangi aşıyı olmak gerekir biontech mi sinovac mi ? Olduktan sonra da emzirmeye devam edilebiliyor mu bebeğe Bir zararı var mi ? 

6 Cevaplar

0 oy
(12,477 puan) tarafından
Arkadaşım bugün biontec oldu zararı yokmuş emzirmeye 
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından
Ben 1 saat önce Biontech oldum bebeğinde 5 aylık emziriyorum doktorum bir sıkıntı olmicağnı hatta bebeğe de antikor geçer iyi olur demişti aşı farketmiyor
(37 puan) tarafından
Bnm oğlumda 5 aylikta 23 yaşındayım bana sıra gelmedi henüz. Teyzem 26 yaşında o pazartesi gidicek 3 aylık da bebeği var o yüzden merak etmiştik çok teşekkür ederim
(288 puan) tarafından
Rica ederim Bir sıkıntı olmaz canım Allahın izniyle olun aşınızı şifa olsun bizlere inşAllah
(37 puan) tarafından
Amin canim inşallah kurtulsaydik artık şu hastaliktan maskelerden :)
(288 puan) tarafından
İnşAllah canım  dualarımız o yönde evlerde mafolduk iyice dışarı çıksan maske :))
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Açıkçası ağrı kesici bile içmek sakincaliyken henüz araştırmaları tamamlanmamış aşıları olmak istemedim emzirirken. 22 aylık bebeğim aylar oldu asi sırası geleli olmadım.
tarafından
Bugün bana da mesaj geldi asi sıranız geldi diye e nabiza girdim emzirenler için deneme olmadı diye bı yazı çıktı karşıma onları onaylayıp sıra almak gerekiyormuş cesaret edemedim bende onaylamaya aşı olanlara bakarak karar vermeyi düşünüyorum
(2,834 puan) tarafından
Anlıyorum. Olanlar da var emzirirken ama kimse bir garanti veremiyor. Kısa vadede gözle görülür etkileri olmayabilir ama uzun vadede ne olacağını kimse bilmiyor açıkçası. Ve aşılama oranının artması için de olmayın demiyorlar.
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Farketmiyoe canım hangisini olursa ol bir zararı yok
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende emziriyorum canim biontech oldum bi sikinti olmadi
0 oy
tarafından
Bizim çocuk doktorumuz sinovac dedi. Ama sebebini söylemedi bende bugün biontech vuruldum canli olduğu için bebeğime de antikor geçsin istedim zaten sadece onun için vuruldum diyebilirim hafif bı kol ağrısı o kadar oda tetanoz vurulurken olan ağrı gibi başka bı yan etkisi olmadı şimdiye kadar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 232 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Duruuu (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,583 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Doomrose (930 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...