0 oy
537 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ay gecen hafta baslattim cok şikayetçiydi kendinden bend evarmisin dedim varim dedi soz verdi ve sözünü tuttu dediklerimden cikmadi masallah deyin sabah geldi baktik 72 450 grmdi sabah 68.800 grm cikti

Cok mutluve motiveoldu devam dediaslinda yürümedi yiruseydi daha cok verebilirdi 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Gelelim diyet listeme öncelikle bismillah deyin baslayin ki bırakmayın 

Sabah ac karina bir kupa yesil cay acik olan paketli olan degil kiloyla satılıyor 10 dk dinlenin sicak suya limonun yarisini sıkın cay gbi icin ilik degil sicak acak kabizligi engelliyir bagirsaklari yumuşatıyor kahvaltinzda 5 yesil zeytin 4 siyah zeytin yarim domates yarim salatalik 2 3 dilim peynir birde haşlanmış yumurta yiyin ve baska hicbirsey yemeyin ogun saatinizi ayarlayn en gec 9 gbi kahvalti yapin saat 13 gbi bir elma veya evde olan bi meyveniz varsa yoyebilirsinz aşırı seker icermeyen meyvelerden aksam yemegide herzamn kendinize ne yapıyorsanız ondan bi küçük bi kase yiyebilirsinz kendinze ayni olcude 5 6 kasiklik bi kase olsun onu surekli kullanin onda yiyin yemekten hemen sonra sade soguk madrn suyuna 2 3 damla limon atip icin ama hemn sonra icin ki yemegi sindirin yag yakimini hizlandirsin aksam 5 en gec 6 da aksam yemeginizi yiyin yatmadan once kan şekerini dengelemk icin kuru kayısı veya tatli vsrsa tadimlik ama tadabilirsin küçük bi dilim hergun 2.5 litrede su icin ben bu sekilde harfi harfiyen uydum verdim simdide cok zayifim 46.800 dum bu sabah 1 hafta cok zor olabilir inanin mideniz o kadr küçülüyorki istesnz dahi sonradan yemk yemiyirsunz hatta bazen yemek yemyi unutuyorsunz yeyerki 1 hafta gayret edin
(4,758 puan) tarafından
Ben şuan hamileyim doğumdan sonrası için diyorum
tarafından
Bebegin kac aylik canim
tarafından
Yaa ben az bir diyet yapim sutum azaliyor yaa nasil olacak gun gectikcede kilo aliyorum yemek istwmiyorum gerçekten cok istiryorum diyete girmeyi ama sut yetmiyordu kizim 4 bucuk aylik
tarafından
Canm oncelikle ekmeği brak o bebge süt yapmaz sana löp löp et yapar cok yemk sut yaomaz karnin doymadan sifradan kalk boylelikle kilo almassin bebgin 6 ayi geçince bu diyeti yaparsin
tarafından
Tamam daha dikkatli olacagim artik
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Anlat kız çabuk nasıl verdi 
tarafından
Anlattim canm en iyi cevapta okursunz baştadır
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Nasıl bir diyet kız bu 
tarafından
En iyi cevap sectim canm
(4,758 puan) tarafından
Teşekkürler bebeğim
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bende almaya çalışıyorum 10 dk önce mantı yedim üstüne uyucam ama faydası bile olmaz bana yaramıyor banaa
(6 puan) tarafından
Aidin salih kitabına bak
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Cabuk ne yaptınız banada anlat çıldıracagim kilolarla
tarafından
Anlattim en iyi cevap sectim en başta
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Bekliyorm kız nasl verdi bizede şöyle yaa 
0 oy
(6,978 puan) tarafından

Simdi bu postu acip o listeyi paylasmamak olmaz dimi :D

(6 puan) tarafından
Liste bekliyoruzzz
tarafından
Tabiki olmaz ama biraz zor sonuç mükemmel uzu  yazacağım icin müsait olmayi bekliyorum aslinda
0 oy
(50 puan) tarafından
Yaaa vizede soyle
0 oy
(677 puan) tarafından
Ya lütfen mutlaka yazın bende instagramda gördüm aidin salih i baya zayıflayan var hem dinimize göre sanırım beslenme ve diyet şekli ben şuan alamam kitabını.diyeyini sordum 1 aylık 180 dedi onuda yapamam.mumkunse burdan paylaşılmasını neler var 
0 oy
(597 puan) tarafından
Bende surada bekliyim :) 
0 oy
tarafından
Nasil diyet meraktayiz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 61 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tutku01 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 574 göst.