0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (799 puan) tarafından
Yukarda

5 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Geçmiş olsun duymadım 
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Dis gebelik olduguna eminmiziniz bana bi ozel hastane kist dedi digeri bebek dedi ama disarda dedi aldrcaz dedi baska doktora gittim normalmis hersey gebeymisim. Dogurdum sukur 
(799 puan) tarafından
Kanamanz falan var miydi anlatır mısınız biraz detaylı ultrason falan oldumu
(799 puan) tarafından
Beta degerimde yavaş ve düzensi ilerliyo
(1,737 puan) tarafından
Alttan muayne ettiler. Butun doktorlar ben dis gebelikmi kistmi diye ugrasrken o ara antibiyotik verildi kullandim 10 11 gun sonra gittim test yapildi gebe ciktim .. kanamam yoktu
(1,737 puan) tarafından
Bence baska doktorlari deneyin. Bundan oncesi bir devlet hastanesi bana kisir baslangici var demisti ama korunmayi biraktigim ilk ay gebe kaldim. Az daha dis gebelik diyen doktor yüzünden aldrcaktik cocugumi allahtan sikayet etmisim doktoru hastane yonetimine
(1,737 puan) tarafından
Birde 3 aylikken ensesi kalin cikti testler tertemizdi diye engelli dogacak dediler ama masallah turp gibi 9 gune 3 aylik olcak yavrukuzum topuk kani da temiz cikti
0 oy
tarafından
Kız arkadaşım dış gebelik geçirdi ilaç ve serumla attirdi doktor yasin daha genç olduğu için ameliyat etmek istemiyorum çünkü tüpünü almak zorunda kalırım dedi ilaç verdi serum verdi kanamayla vücut atti
0 oy
tarafından
Ameliyatsız düşebilme ihtimali var canım ben kadın doğum hemşiresiyim ilaç yapardık önce ilaçla düşmezse ameliyat 
0 oy
tarafından
İlla ameliyat olması şart degil cnm bende 6 ay önce geçirdim 1 gece sadece derum yedim ve kurtaj oldum şükür ameliyattan korkuyodum den kurtajda ısrar et

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
28 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kar tanesi (2,971 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı