0 oy
325 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Kizlar tatil için hasama sartmi ya elbise ayarlicaktim ama galiba olmaz gibi herkes haşama yada mayo sart diyer bide hamileyim elbise veya tunik tayt giysem nolur farkı ne ya lütfen yardımcı olun ahahah soz son postum olucak kafam çok karıştı ♥️♥️♥️♥️ bide fiyatlari nasıl ve nerden bulabilrim cuma günü gidicez canlar nasip olursa

15 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Hangi ile ? Ve evet hasema sart giysilerin boyaai akiyor diye bizim sitede bile yasak giysiyle girmek buyuk beden hasema alin
tarafından
Alanya canım. Bide canim seçtiğim kıyafet asla boya bırakmaz ince kumaş hemen kurur laylon kumaş gibi altida öyle sence olmazmi ya
(1,737 puan) tarafından
Gideceginiz otelin kurallarini bilemem ama genelde 4. Ve 5 yildizli otellerde kurallar var
(1,737 puan) tarafından
Hasema cok rahat bisey  kumasi hava aliyo terletmiyor
tarafından
Ya bizim gideceğimizde 5 yıldızlı ya çok sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haha yeri gelmişken çok merak ediyorum haşe.a giyenler içinden bikini vs. Giyiyomusnz yoksa sadece ben mi çamaşır sütyen giyiyorum
tarafından
Ben kesin giyerdim ahaha ama hiç giymedim nasıl bişey olduğunu bilmiyorum vallah ondan bende bilmiyorum vallah:)♥️
(6,047 puan) tarafından
Bende iç çamaşırı giyiyorum canım. Çıplak kimse rahat edemez
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Antalya'da yaşıyorum elbise evde dışarda aşırı rahat oluyo, hamileliğim boyunca hep elbise giydim. Bence haşemo al derim elbise üstüne yapışır
tarafından
Canim haşama alt üst ya onun yerjne haşama tarzi tunik alt ayarlasam olmazmi sence orda yaşadığın için daha. Bilgilisin bide hazir bone laylon tarzi tayt hemen kurur ve teseturlu olduğum için tunugi de  laylon tarzi hemen kuruyan diz altı bişey aldım ikisiyle girsem olurmu acaba ya
(5,492 puan) tarafından
Kadınlar plajında ben şort tişört le girdim, ama bilmiyorum gideceğin yerde izin verirler mi. Ben üzerine yapışır diye düşünüyorum karışık havuz veya plaja gidecekseniz almanı tavsiye ederim, belden daraltmalı olanlar var onları giyersin istersen
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hamileysen denize girersn türbanlıysan haşema al açıksan mayo bikini şart denize veya havuza nasıl girmeyi düşünüyosn kız
tarafından
Kapaliyim  canım ben tunik bide tayt ayarlamitim laylon tarzi hemen kurur ve rahat ederjm diye  canım
(7,768 puan) tarafından
Yok canım otellerde öyle kıyafetle denize havuza giremezsin kurallar var kapalıysan mutlaka haşema al
tarafından
Ya anladım canım çok saogl
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bime gelmişti geçen hafta.

Heryerde var çarşıda pazarda her otel dediğiniz tarz şeyleri kabul etmez. Halk planına gideceğiz derseniz fark etmez ama
tarafından
Aynen canım bimde varmış bende aldım boşa riske girmim dedim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Şahsen hiçbir otelde elbise ile denize havuza giren bayan görmedim zaten otel kabul etmez. Gece havuza atlayanlara bile hemen kızıyorlar. 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Birincisi oteller kabul etmiyo, ikincisi ne kadar naylon tarzı rahat falan desende suyu girip çıktığın gibi üzerine yapışır o kıyafetler
0 oy
(568 puan) tarafından
Tatile gitmek öyle çok isterdim ki anlatamam gerçi gitsemde denize giremem bir yakınım boğuldu ondan sonra sudan korkuyorum hep ama uzaklaşmak isterdim herşeyden 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım hasema çok rahat terlermiyorda süper valla
0 oy
(10,957 puan) tarafından
KUum olamaz otelde kıyafetle rezil ederler girmeye kalkarsan. 
0 oy
tarafından
Otelde kalıcaksan sakın kıyafetle girme. Bakışlardan rahatsız olursun. Uyarı bile alabilirsin
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Otel ise şart. Otelde mayo (vb) dışında kıyafetle havuza girmek yasak
0 oy
(37 puan) tarafından
Alanya'da hangi otel canım 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben hamile iken gittim canım elbiseli mayolar var ben onlardan giydim çokta hoş duruyor gobis olunca bayıldım Bn yani he bide kapalimisin bilmiyorum ama kapalı değilsen tabi benim dediğim geçerli ☺️ bide gittiniz yerin kabulüne bağlı ca km tayt VS ile sokmaya biliyorlar 
0 oy
tarafından
Bazi marketlerde bile vardir aktuellere bak son haftalardaki. Bence şart elbise komik oluyor ya farki var yani kimse girmiyor elbiseyle artik

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
17 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde sevgi.att (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
14 cevap 398 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...