0 oy
569 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eltisini bi erkekle konusurken duymuştu konusucam diyodu  post actimi bugün gördünüz mu

6 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben o postu kaçırdım yaa
(207 puan) tarafından
Çok şey kaçırmışsın o zaman :)))
(10,411 puan) tarafından
Yaaa sen yorum yapmışmıydın bakıyim
(207 puan) tarafından
Gapmaz olurmuyum canım :))
-Reklam-
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Ben hiç inanmadım nedense :)
tarafından
İnşallah gercek degildir 6aylik hamile diyodu bide
(12,852 puan) tarafından
Bence değil karşı tarafın seslerini odanın dışından nasıl duydu ki çok mantıksız yani
tarafından
Ev sessiz olunca duyulur ama
(12,852 puan) tarafından
Eşim benim yanımda konuştuğunda ben karşı tarafı hiç duymuyorum canım bir de eve nasıl habersiz sessizce girmiş dinlemiş ki
tarafından
Yok cnm karşı taraf duyulmaz zaten de eltisini duyabilir evde dubleks miş ust katindaki yatak odasi eltisininmis bunlarda kaynanasiyla alt tarafta oturuyorlarmis oylelikle duymuş yani ayni evin icindeler yani soylelene göre
Valla bacim inaniyorum ben oladabilir yani  herkes hersey yapabilir yani artık çığrından çıktı insanlık
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Konuşmuş bana iftira atıyorsun derim demiş. Bir daha konuşmanı duyarsam herkese söylerim demiş eltisinin hattı kaynatasinin uzerineymis söylersem dokümanlar kolaylıkla çıkartılır dedi beklemeye başladı bakalım konuşacak mi konuşmayacak mi diye 
tarafından
Allah islah etsin yaa bunu bilipte nasil susulur ki Evlerden ırak
(6,136 puan) tarafından
Hamile olunca benim bildiğimi bilsin yeter dedi ama çok saçma başka hat alabilir
tarafından
Tabiki alabilir cok zor ya ben olsam eşime anlatırdim sanırım karari ona birakirdim sonucta onun abisinin/kardeşinin hayatı karari ona birakirdim
Ayy Allah korusun
0 oy
(98 puan) tarafından
O hic inandirici degildi bence eltim ayri diyor eltisinin evine nasil girmiş eltisi kapiyi acsa o varken yatak odasinami gidip konusucak sonra karsi tarafın konusmasinida duyuyor...uydurmaca gibiydi...dogruysada rabbim kimseyi nefsine uydurmasin sasirtmasin insallah 
tarafından
Yok kiz eltisi ayri değil dubleks evin ust katinda oturuyormus ayni evdelermis yani eltimin soylediklerine bakarak karsi tarafin soylediklerini tahmin ettim dedi
Valla inanırım ben bacim insanligin cigri çıktı herkes hersey yapabilir artik
(98 puan) tarafından
Allah hidayet versin o zaman dogru yola cevirsin
0 oy
tarafından
Konuşmuş yok yapmadım falan filan iftira atıyorsun demiş:)) oturup gerçeği soylucek degildi ya ayrica o kim ki hesap soruyor  basinda kocasi varken
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Canım konustu arkadas o da ifita atıyorsun demiş. Kabul etmemiş Bi arkadasa demiştik kabul etmez karışma diye. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 403 göst.
0 oy
32 cevap 1,131 göst.
0 oy
17 cevap 525 göst.
0 oy
3 cevap 259 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,949 cevap