+1 oy
579 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (252 puan) tarafından

Sizin de eşleriniz de yemenize karışır mı?

Benimki mesela karışır sinir olurum bu huyuna bir çoğumuz çalisiyo benim işim masa başı olduğu için hareket edemiyorum neyse 1 ay önce kadar artık işyerinde yemeklerin kokusu benim midemi bulandirdi SABAH - ÖĞLEN YEMEK YEMİYORUM artık sadece akşamları evde belediye ekmekleri küçük yuvarlak onlardan 3 adet kepekli tost yapar midemi kapatırım bidaha yemem bu 3 ekmek bile adama batıyo sinir oluyorum sen yemeye devam et böyle ulan diyorum sabahları öğlenleri de yemiyorum öleyim mi ne yapıyım BAZEN GERÇEKTEN BU ADAM BENİ SİNİR EDİYOR 

32 Cevaplar

+2 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım eşiniz yemek yemenize değil sağlıksiz beslenmenize kiziyormus kuzum
(252 puan) tarafından
Evet bacım biliyorum ama işyerinde de artık nedense kestim çok yağlı yiyecekler evde h.içi yemek yapmam genelde işyerinden götürürüm yemek ☹️
(5,721 puan) tarafından
Kuzum günler uzun kahvaltını et arada kahveni iç çorba iç sebze ye tavuk ye ızgara tarzı ya bu beslenme bağırsaklarini yorar bende kiloluyim yanlış anlama ama sağlıklı şismanlardanim ☺️
(252 puan) tarafından
Maşallah Rabb'im sağlıktan etmesin kimseyi bacım önemli olan o ben de yerim sadece et dışında yiyemiyorum haa ama köfte olursa yerim tabii kendim marketten alır yerim
(5,721 puan) tarafından
Yok hani ogunlerini düzene koyarsan senin için daha iyi olur kuzum
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşiniz yemeğinize neden karşıyor kilo anlamı damı
(5,311 puan) tarafından
Yanlış anlamayın ama zaten düzenli beslenmiyorsunuz ve tek öğün gerçekten kilo almanızı sağlatabilir belkide siz kilo alınca farklı bir burhana karışacaksınız eşiniz bunu ön gördüğü için sizi böyle uyarıyor olabilir mi
(252 puan) tarafından
Olabilir tabii ki ama ben elimde değil istemeden yiyemiyorum işyerindeki yemekler yağlı ve bazen ağır oluyo misal bugün baktım musakka var bilirsin musakkada yağlı vıcık vıcık ki çok severim patlıcanı ama artık burada yemiyorum eve de burdan götürüyorum evde h.içi yemek yapmam h.sonlari yaparım genelde o sebepten sadece tost yapıyorum evde olsam sıkıntı degil
(5,311 puan) tarafından
Analdım bunu eşinle sakince daha uygun bir iletişim yoluyla  anlatmayı deneyin
(252 puan) tarafından
Çok sağol bacım ☺️❤️
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Sabah akşam 3 öğün yiyosun saniyodur:) ama günde 1 öğünde yapmak tek tost olmaz meyve sebze yoğurt peynir et tüm besinlerden tüket her gün tost olmaz :D kocanın bir değişim versiyonu da ben :D
(252 puan) tarafından
Bacım sadece çıbık kraker yerim o zaten beni aksama kadar tutuyo ☺️ adamı takmıyorum yani ☺️☺️☺️
(9,652 puan) tarafından
Adam için değil kız kendim için sağlıklı dengeli beslen :D
(252 puan) tarafından
Valla bacım bişey diyim mi sana cidden biraz kilo verdiğimi düşünüyorum bak bı gömlek ve pantolon vardı olmazdı şuan oluyo ☺️☺️☺️☺️☺️
(9,652 puan) tarafından
Kilo tamam ver kuzu da sağlıklı ver :D
(252 puan) tarafından
Tamam bacim benim öyle yaparım artık ☺️
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Valla burda ki kocaları görünce benim koca gözüme tatlı gelmeye başladı :ermm:

Bizim kinin öfke kontrol sorunu var geri Kalan huyu bal kaymak mis ya benim haberim yokmuş

Hayatta karışmaz hayatta hatta yiyim diye gözümün içine bakar 

16 yıldır bu böyle hatta çok güzel yiyorsun seni seyretmek hoşuma gidiyor diyor utanıyorum 

(252 puan) tarafından
Abooowww aman maşallah de bacım nazarlardan korusun yok ya benim adam 3 yıldır evliyiz yeni yeni başladı bu huyları da bende imreniyorum işte yarın birgün hamile kalacaksın sonra hiç veremiceksin derdin de Allah'ımmmmm yaa belki olmucak çocuk falan bazen gerçekten geriyo beni ☹️
(12,264 puan) tarafından
Amin AMİN canım öyle karısının her haltina karışan adamı sevmiyorum ben ya işin zor gerçekten Allah yardımcın olsun inşallah ❤️
(252 puan) tarafından
Amiiinnn bacım valla Allah razı olsun çekilmez de ama cevap veriyorum takmıyorum söyler söyler durur hep ☺️☺️☺️☺️❤️
(12,264 puan) tarafından
Bırak konuşsun ne derse desin
(252 puan) tarafından
Öyle ya bacım bu sefer dinlerim tepeme çıkar bazen kiziyo sen hiç beni takmıyosun der öyleee evlendik diye tepeme çikaramam valla kocam da olsa☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Neden öyle diyor kilo aldığınız için mi
(252 puan) tarafından
Evet evlendikten sonra aldım gerçekten şuan kaç kiloyum bilmiyorum ama öyle aman aman çok bir iştahım yok kendisi benden daha iştahlidir ben baba tarafina çekmişim yesem yarar 1 aydır da yemiyorum artık çocuk olunca veremezsin kiloları senin iyiliğin için diyorum der ama bazen gına gelir bana
tarafından
Aman bu erkekler varya kadınlardan daha sorunlu bence.
(252 puan) tarafından
☺️☺️tedavi görmeleri şart bacım bence
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Saglikli beslen diye diyordur belki . Yada aksam yemek yapalm yiyel diyordur. Bilemedim 
(252 puan) tarafından
Ben yemek yapmıyorum sadece h.sonlari yaparım bacım h.içi işyerinden yemek gelir sefertasına koyarım o sadece yer bende ekmek götürürüm küçüklerden onun amacı hamile kaldığında kilo alıcaksın bu sefer veremezsin mantığında tamam haklı da bazen de gına geliyo bu şekilde baskı uygulaması her gün olsa çekilmez zaten
0 oy
tarafından
Sadece sagliksiz seyleri yedirmez kola cios vs abur cubur ama tatli dille soyler. Bide icecek olursam toplum icinde yok o icmez der sanki bebegiyim ben onun :)
(252 puan) tarafından
☺️☺️☺️ ahhh benim ki nerdeee öyle yok kuzum yaa inan her markete gittiğinde gider muhakkak o cipslerden çikolata alır gelir bir bölmesi sırf ona aittir düşün
tarafından
E ozaman sana niye laf ediyor kendiside abur cuburcu
(252 puan) tarafından
Dicem kendine bak önce ☺️☺️
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benimkide yemiyorum diye kızar bana hep tam aksi oluyor yani ben hiç yemedim önceden kız yemiyorum diye kavga ederdi benle şimdi kızım oldu hala öyle hamile iken 26 kilo aldım bacım düşün nasıl Bi baskı yapıyor ye DİE bide 13 haftadan sonra aldım o kiloyu erken doğdu kziim bide dogmasa 30 kilo falan alırdım yani 
(252 puan) tarafından
☺️☺️☺️ Ayyy bacım yaa maşallah baya kilo almışın sağlıkla kucağına almışsın çok şükür ki
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım valla kusuyor bile yemiyorum diye simdide dalga geçiyor doymuyorsun diye ☺️
(252 puan) tarafından
Yaranilmaz amacım bu adamlara ☺️☺️
(4,061 puan) tarafından
Aynen kuzum yaranilmiyor kız ☺️☺️
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Yyoo karışmaz ben hep sofradan kalkrkn kendim söylerim aayy çk yedm yine dye :) 
(252 puan) tarafından
☺️☺️ bende desem sana müstehak ben kaç kere diyorum der ama ben takmam takmıyorum valla ☺️☺️
0 oy
(866 puan) tarafından
Valla benimki yemiyorum diye kızıyor kendine bak der hep ama sizde sadcee akşam yiyerek daha çok kilo alırsınız çünkü dengesiz besleniyorsunuz sabah öğlen akşam az ve dengeli olarak yiyin ama en önemli öğün sabah kahvaltisidir
(252 puan) tarafından
Evet bacım çok haklısın ama h.içi ben yemek yapmıyorum sabah kahvaltisi da kendimi öyle alistirdim geç yaparım h.sonu bile genelde 11-12 civarında yemek yapmıyson ne yiyo bu adam dicen ☺️☺️ işyerinde çok yemek kaliyo sefer tası koyar eve getiririm evde h.sonlari yaparım yemek genelde
0 oy
tarafından
Ana kız benimki de yemiyorum diye kıyameti kopartir 58 kiloyum haa zatifta değilim amaa her sofrada melto ekmeğini bitir ye diyip durur babam gibi
(252 puan) tarafından
☺️☺️☺️ maşallah eminim ama bende zayıf olsaydım öle derdi bu insanoğlu yaranilmaz heee ama ben takmıyorum valla konuşur durur ☺️☺️☺️
tarafından
Ben zayifmiyim kız 58 kiloyum bence gayet iyi ama o karışmaz kız yememe oturup bir tencere yemiyorum sonucta
0 oy
tarafından
Benm eşim de çok karışır. Ye ye ye ye diye gezer evin içinde. Herşeyden yemeliyim sanki. İyiliğim için diyor ama yiyemiyorm o kadar
(252 puan) tarafından
Valla maşallah bacım inan bazen imreniyorum bende acaba zayıf olsaydım der miydi eminim derdi biraz ye kilo al diye kesin bu insanoğlu yaranilmaz hee ☺️☺️
tarafından
Ay yaranilmaz yok. Ne yapsan boş ☺️
0 oy
(232 puan) tarafından

Ne canım isterse o gün o şeyi yedirmeden gözüne uyku girmez :d  dün çok kilo aldım ya dedim tepkisini ölçmek için buzdolabı gibi olsan bile ilk günkü gibi aşığım dedi <3:D:D

(252 puan) tarafından
Oyyyy maşallah Rabb'im mutluluğunuzu daim kılsın bacım 41 kere maşallah vayyy bee eyyyy kocammm gör bunları örnek al uleeeynnn ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Daha beteri bende var kilo vermeye çalışıyorum deliriyor günde bin kere arar yemek ye yemek yemessen allah hakkımı sana koymasın o gelmeden yiyorum tuttueuyor yemek yiyeceksin benle diye yeme demesi daha iyi ilte kuzum ne güzel teşfik eder kilo verirsşn
(252 puan) tarafından
Ağliciğimmm şimcik yahu benim adamda mi var bianormallik nedir yahu ☹️hemen hemen bı çoğu böyle yazmış nerelere gidemmm ben oyyy ☹️☹️ 41 kere maşallah bacım imreniyorum ☺️☺️
Ya öyle tabii belki de onun yüzünden işyerinde yemiyorum yiyemiyorum yani midem bulanıyo
0 oy
tarafından
Kola sigara icmeme karışır oda hamileyim diye. Zaten çok az içiyorum. Diğer şeylerde bir yemekten az varsa yemez bana yedirir 

Eşinin yaptığı tuhaf geldi
(252 puan) tarafından
Ağliciğimmm şimcik yahu benim adamda mi var bianormallik nedir yahu ☹️hemen hemen bı çoğu böyle yazmış nerelere gidemmm ben oyyy ☹️☹️ 41 kere maşallah bacım imreniyorum ☺️☺️
 Valla bacım benim de ama takmam yine bildiğimi yaparim valla ☺️☺️
tarafından
Belki iyiliğin için söylüyordur kuzum. Benimkinin de kötü huyları var ama çekiyoruz işte napalim aahhaah ☺️ mesela çok kıskanç trip attığı zaman çocuktan farkı olmuyo ama yapacak birşey yok ☺️
(252 puan) tarafından
Öyle tabii ya bu deveyi güdücez ya bu diyar gidemeyecegimiz gülü seven dikenine katlanır misali Rabbim atlatamayacak sorunlar çıkarmasın da bunlar ufak tefek şeyler ☺️
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Bı kaşık eksik yesem sinirleniyor neden sen yemedim bişey diyor .

Oda bı kaşık az yese ben zorla yedirriyorum öyle ikimiz fil gibi olduk işte
(252 puan) tarafından
Ağliciğimmm şimcik yahu benim adamda mi var bianormallik nedir yahu ☹️hemen hemen bı çoğu böyle yazmış nerelere gidemmm ben oyyy ☹️☹️ 41 kere maşallah bacım imreniyorum ☺️☺️olsun sağlıklı olun zaten ölümlü dünya ye gitsin yaa ☺️
(1,897 puan) tarafından
Canm böyle ona kırıldığını ima et
De yediğim lokma gözüne çok mu geliyor felan de sofradan aç kalk kaç defa böyle o konuşunca sofradan kalk o yapmaz bidaha
(252 puan) tarafından
Bazen evet yapıyorum en çok da kirildigim tartıştığım anda giderim odaya gelir ☺️
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Benim eşimde sürekli bana bişeyler yedirmeye çalışıyor
(252 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Karışır  az yediğim  zaman  kızar karnini  doyurmadan  kalkıyorsun  gel yemegini ye diye
(252 puan) tarafından
tarafından
Yiyorsan  kazandiğinı yiyorsun  onaneymiş
(252 puan) tarafından
Öyle tabii bazen bu erkeklere batıyo valla çok şükür ki çalışıyorum
0 oy
(119,065 puan) tarafından
bazi erkekleri anlamak mumkun degil
(252 puan) tarafından
Valla bacım öyle bende anlayamıyorum heeyyy gidi heyyy flört döneminde ne kadar değişik evlenince diyosun bu muydu ya sevgilim ,☹️
0 oy
tarafından
E eşin haklı öyle yemek yemek mi olur? Tamam iş yerindeki i sevmiyo olabilirsin ama akşam eve gelince bi tas çorba kaynatıp içmek çok zor değil eve gelince yemek yapmıyorum demişsin bi çorba makarna vs yapsan yesen daha sağlıklı 
(252 puan) tarafından
Makarna yaparim bu tost ekmekleri bacım küçük hemen yapıyorum öyle daha kolay piiuhh şimdi yemek de yiyemecek oda benim tostlara kaldı ☺️☺️☺️ bugün oda aç kaldı işyerinde musakka yemeği varmış bizde de vardı yemiyo tost yaparız o zaman dedi yeterse ona da bu bir ekmek ☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 357 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Nurkorkmazz (174 puan) tarafından soruldu

377,839 soru

11,309,339 cevap

34,741 kullanıcı

...