0 oy
322 göst.
Aile kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Görümcem iki kızının  giydiği mayoyu attı Sahra giysin ama bana ver 

Hatıra saklicam dedi bende hiç verme canım çünkü hiç gitmiyoruz giymicek kız dedim dün Antalya tatilinden gelmelerine rağmen eşi kocamı aramış 

Haftaya denize gidelim demiş çocuklar çıldırdı tabi hercandan ömrü hayatımds iki kere gittim denize oda günü Birlik çocuklar bir kere tek gitti :(

Şimdi bu görümce varya düşman başına bir insandı 

Şuan yaptıkları ince nazik  bir düşünceli insanlar gibi değişti ama ben eskileri de unutmuyorum sizce insanlar değişir mi 

Yaptıkları kötü şeyleri unutmak gerekiyor mu?

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben şunu anladım ki unutmamak insana zarar veriyor

Kindar biri değilim hiç olmadım. Düşmanım bana gülse hemen can ciğer olucak tipteyim

Biri kötülük mü yaptı allaha havale ederim döner dolaşır yaptığını farkına varır yada elbet bana yaşattığının aynısını yaşar

Biz onların yaptığı kötülükleri düşünüp sinir oluyoruz ama bunu yapan kişinin umurunda olmuyor kin tutup kendimi hayyatta üzemem insanlar değişmez bizim onlara karşı olan davranışımız insanları değiştirir ❤️

Sen git aşkım denize arkandan demesinler sonra bizle gelmedi çocukları göndermedi dşye söylenirler kocana o tipler böyledir ağızları kapansın çocukların eğlensin 
(12,264 puan) tarafından
Gidicem yavrum
Ve inanallah biliyir bende öyleyim ulan niye bu kadar samimi bir insansın Sevinç diye kızıyorum kendime
Kim olursa olsun
O kadar yaptığı pislikten sonra ne kavga ettim nede küstüm Allah biliyor Allah'a havale ettim
Bana yaptıklarınin bir çoğu başına geldi
Acaba anladı mı diyorum bazen ama korkularım beni ele geçiriyor
Çok tehlikeli bir insandı şimdi ise adeta bir melek
-Reklam-
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Kol kırılır yen içinde kalır.. kendi kötün, elin iyisinden iyidir..
(12,264 puan) tarafından
Vallaha doğru dedin buda bir gerçek
(5,721 puan) tarafından
Tecrübe sabit kuzum ♥️
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ailelerde küslük göz yaşı akana kadar diye guzel bir soz vardi 
(12,264 puan) tarafından
Kız değildim ki hiç canım ama kalbim de yara olarak kaldı tabi şimdi ise çok iyi çocukları beni dusunuyur ama bende hadi unut o kötü anıları diyorum kendime de bazen olmuyir
(1,737 puan) tarafından
Unutma o zaman canim koy kenara kendini zarar gelmeyecek sekilde samimiyet kur
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gecmisi gecmiste birakmakta fayda var canim, o bir attiysa geri cevirme bence. Temkinli ol ama esin içinde idare et derim
(12,264 puan) tarafından
Şuan çok iyi bana karşı bazen korkuyoyir beni ulan bu kadsr iyi nasıl olur o kadar kotuyken acaba bir sebep mi var diyorum ama kızımı çok seviyor bu da bir gerçek
(6,978 puan) tarafından
Halasi sonucta canim sever, seninle ne yasarsa yasasin kardesinin evlâdı. Ama sen yinede temkini elden birakma.
(12,264 puan) tarafından
Seviyor seviyor
Onlara benziyor diye ayrı bir ilgi alaka o da ayrı bir cahillik te olsun sonuçta şuan bir kötülüğü yok
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Ben unutmuyorum yapılanı.

Ama kotu de davranmam mesafemi korurum cok samimi olmam. Basta kötüyse iyi olma sebebi senin bir şeylerine aile islerine karisamama durumudur müdahale etme gereği duydugundan yakınlaşmak ister. Bence oyle. Ağzından laf alma yani.

Hayatıma cooookkk girdiler. Milyon tane insan tanimisimdir boyle.
(12,264 puan) tarafından
Bende hiç kötü olmadım  kim ne yaparsa kendine
Ağzımdan laf alma gibi bir durum Yok çünkü benim bilmediğim şeyleri o soyluyur bana ben hiçbir şeye karışmam
(1,951 puan) tarafından
Mesafeli olman gerekecek o zaman sanirim.
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun oratada çocuk var. Bence kötü niyetle söylediğini sanmıyorum. Hatta mayoyu bile bilerek atmış olabilir bence nabız yoklaması gibi bsi 
0 oy
(118,873 puan) tarafından
valla bende unutmam canim cok yandiyda asla bana yapilani unutmam unutamam sevo
0 oy
(12,875 puan) tarafından
Sürekli aynı konulari gudersen o insan sana bin iylik de yapsa kötü olur gözünde. En iyisi gecmistekileri unutup şimdiki yaptığı iyliklerden yola çıkarak güzel düşünmek 
(12,264 puan) tarafından
En iyisi bu şekilde olacak canım
Çünkü uzun zamandır kötü bir durum unu görmedim  ama bir yerden bir bokkk çıkacak gibi geliyor
(12,875 puan) tarafından
Çıkarırsa sende boklarsin salla gitsin çok onemseme
(12,264 puan) tarafından
Oyoe yapicam canım teşekkür ederim ☺️❤️
0 oy
tarafından
Senle sorun yaşasada yeğenini seviyordur ya bence 
(12,264 puan) tarafından
Kız seviyor valla Allah için ve benimle 2 senedir sorun yaşamıyor ama çok kötülüğü dokundu zamanında ya bir bokkk çıkarsa diye korkuyorum valla
tarafından
Sen gene temkinli ol ama insanlar olgunlaşır zamanla. Kendime bile donup bakiyorum bazen ne kadar degistim. Ha özüm hep ayni ama eskisi gibi fevri degilim mesela
0 oy
tarafından

Annemin bir lafı vardır çok severim her Kaynanam şükür düzeldi dediğimde der bana 

KIZIM KÖ.PEK.  BK YEMEKTEN VAZ GEÇMEZ.  ÇIKACAK. İSİ VARDIR. :D.   Ve gerçekten de öyle oluyor

(12,264 puan) tarafından
Valla doğru bir söz bende bunun bir bokuuu çıkacak diye korkuyorum ama bu sefer affetmem sanırım
tarafından
Ben akillandim artık uzak duruyorum. Dün gece aradı. Geçmiş olsun için bana gelecek mis bende kesinlikle hayır dedim kestirip attım duzelmezler
(12,264 puan) tarafından
En iyisi bu şekilde canım senin için bebeğin için
Adını da çok beğendim çok güzel hayırlı evlat olsun inşallah ❣️
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️.   Rabbim herkesin evladını hayırlı evlat eylesin inşallah.  ❤️❤️❤️
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Insan 7 sinde neyse 70 inde de öyledir sen gene de dikkatli mesafeli ol 
(12,264 puan) tarafından
AyNen öyle canım
Vallahi zamanında onun yüzünden az dayak yemedim  burnumdan getirdi şimdi ise bir melek
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sırf çocuklarının o heyecanı için git derim canım. Onlar mutlu olsun yeter.
(12,264 puan) tarafından
Kız gidicem zaten de
Bu kadar düşünceli olması beni düşündürüyor ☺️ korkuyorum o kadar kötüydü ki şimdi ise tam tersi
(4,668 puan) tarafından
Sen yine de ne olur olmaz temkinli ol mesafenin koru derim.
(12,264 puan) tarafından
Oyoe yapayım canım
Herkes aynı şeyi söylemiş
Herkes söylüyorsa doğru demektir

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 337 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 166 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 225 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,201 puan) tarafından soruldu

376,630 soru

11,272,760 cevap

34,658 kullanıcı

...