0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Hanımlar selam sol göğsümün altında şişlik oluyor ağrıyor emzirmeye geçmiyor 2 gün önce oldu duşa girdim masaj yaptım makine ile sağdım en son kan gelince bıraktım geçti dün bişey yoktu bugun yine aynı yerde başlıyor hafif hafif şimdi su ısıtıyorum koymak için bunun kesin çözümü varmıdır ?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bol bol emzırmek yoksa sagım ypmk canm. 
tarafından
Sıcak dus al masaj yap sureklı canım
(58 puan) tarafından
Merhaba tekrar sağım yapınca süt geliyormuydu ben sıcak kompres yaptım sağdım 5 damla fln geldi oğluma emdirmeyi denedim bi iki çekiyo gelmiyor diye bırakıyor acaba süt mü kesiliyor
tarafından
Mastıt oldugun zaman sut kanalları tıkanıyo canım benmde gelmıyodu . Kızım eme eme snra sagarak masajla felan anca 5 10 ml anca ckıyodu sagarak . Cıkmıyofu snra yumusattm duzelttım snrada sut arttırıcı  seyler kullandm oyle cogalttım canm
(58 puan) tarafından
Hakkınızı helal edin vaktinizi aldım ama son birşey daha sıcak suya daldırdım bekledim elle sağdım bi kaç denemede gelmedi sonra bianda baya geldi sanırım açıldı ama hala biraz acı var şimdi ne yapmalıyım bi kaç gün günde bi kaç kez daha devam mı ettirmeliyim
tarafından
Helal olsun canım . Sen sureklı emzır emzıremedıgın zamanlarda kesınlıkle 2 saatte bır sagım yap. Tekrar aynı seylerı yasamazsn insallah
-Reklam-
0 oy
(491 puan) tarafından

Onun agrisini bilirim bir kere oldum göğsüm tas gibiydi bebegime em diye yalvardim resmen :D emince düzeldi 

(58 puan) tarafından
Allah'tan emmeyi seviyor ama emsede geçmiyor sıcak uygulayıp masaj yapıp sağım yaptım geçti ama makinada sağmakta çok kötü yaptı emzirirken acıyo şimdi sıcak su koydum belki daha kolay emer

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 338 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 404 göst.
16 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 804 göst.
1 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap