0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Kizlar 2.5 yasinda oglum var ve ben 6 haftalik hamileyim oğlumda çok hırçın bir çocuk neyse bu bazen aniden oyuncaklarını bana fırlatıyor falan sırtıma çıkmak istiyo bende riskli olduğum için gebelikte ogluma.karnimda bebek var böyle yaparsan aglar uyucak.sessiz ol diyorum oda bana anne benimde karnımda bebek var diyo ben bulaşıkları makineye diziyorum anne sus bebek uyuyo diyo karnını açıp gösteriyor allahim cocuk olasın şu dünyada görseniz ama bide tatlı tatlı kendi karnını gösteriyor anne bak buyda bebek var diyo 

6 Cevaplar

0 oy
(448 puan) tarafından
Yaaa minnoşşş..Keşke dünyayı çocuklar yönetseeee
-Reklam-
0 oy
(1,161 puan) tarafından
 ay cok tatli ya. seni senin taktikinle  vuruyor. akilli cocuk iste
0 oy
tarafından
Oy yerim seni de bebeğimi de deseydin ☺️☺️❤️❤️
0 oy
tarafından
Hamileyken dayimgile gitmistim 3 yasinda oglu var bana vuruyordu ali bebek var dedim anlattim falan ali bebek nerde dedigimde karnini acip gosteriyordu cok sirindi yaaa
0 oy
tarafından
Hahahhaa benim yeğenimede annesi halanın karnında bebek var sakın çarpma falan demişti geldi bana sen bebeğini mi yedin diye sormuştu ay okuyunca geldi aklıma çok tatlişler yaaa
0 oy
tarafından
Çocuklar çok tatlı maşallah bizimde eşimin akrabaları var kızlar daha küçük hadi sek sek oynayalim diyorlar oynarsam içimdeki çocuk ağzımdan fırlar diyorum inanıyorlar ısrar etmiyorlar oyun diye :-D:-D:-D

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,140 göst.
15 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 401 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 325 göst.
11 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 315 göst.