0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (451 puan) tarafından
Kizlar oglumun atesi 38.8 makattan sabah doktordaydim bogazlari sismis o yuzden atesleniyomus 38.8 suanda atesi doktor 37 38derece atesde surup ve fitil verme dedi ancak huysuz ve agrisi olunca vermemi soyledi bende 38 i gectigi icin az once fitil verdim ama aninda kaka yapti acaba fayda etmismidir tekrar vermelimiyim birde gece uyurken yukselir diye korkuorum siz neler yapiyorsunuz 

5 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Doktor hic mi kan testi yapil,enfeksiyon var mi yok mu diye bakmadi
(451 puan) tarafından
Yok bogazlarindan dedi birde dis cikarma doneminde diye olmustur dedi
(6,203 puan) tarafından
Farkli bi doktor goturmenizi oneririm ve kan tahlili isteyin.Normalde tahlil yapilmasi gerekiyor.Dis atesi 38-38.5 ustune cikmaz.Atesini takil edin,yine dusmezse bi goturun.Ustunu kalin giydirmeyin,sirkeli su ve ayak altina limon surmeyin ve banyo yaptirin
(451 puan) tarafından
Evet haklisiniz normalde yapmasi gerekirdi makattan olcum bu arada
(6,203 puan) tarafından
Makat dogru olcuyu gosterir iyi yapmissiniz ama alin ya da koltuk altindan da olcun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fitil.hangisi canım paronox toplatıldı diye biliyorum verme onu
(451 puan) tarafından
Yok parasetemol
tarafından
He geçmiş olsun canım
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Cnm ayağının altına limon sur veya kes çorapla giydir çok faydası oluyor gerçekten 
0 oy
tarafından
Surup ver .kaka yapmissan o cikmistor.

Nasilki surub veririz kusar ve kayda etmezse fitil koydukdada kaka yaptiysa fayda etmez .gecmis olsun.gogaz enkefsiyonu gec gecer allah yardimcin olsun.haztaneye gotur bende serum taksinlar antibyotik vursunlar yokza simdi duser bir kac saat donra tekrar yukselir bogaz enfeksiyonu oyle oluyor kolay gecmiyor malesef
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Ilık duşa koy çıkınca da tek zıbın giydir koltuk altına alnına kasık bölgesine ılık bez koymaya devam et fitilden hemen sonra kaka yaptıysa ateş düşürücü verilir mi bilmiyorum nöbetçi eczaneyi ara danış Bi ona göre verirsin  gece sürekli takip et ıbufen ver 
(451 puan) tarafından
Canim saol yorumun icin hava disarda 18 derece nasil giydirmeliyim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 47 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
4 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...