0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (185 puan) tarafından
Geçen de yazmıştım cevap alamadm ama kullanan ve faydasını gördüm diyen varmı

6 Cevaplar

0 oy
(159 puan) tarafından
Valla ilk defa duydum üzgünüm:(
(185 puan) tarafından
Teşekkür ederim çiçeğim
-Reklam-
0 oy
(370 puan) tarafından
Ben kullanmıştım oğlum çok iştahsız olduğu için. Bundan yaklaşık 6 ay falan önce. İştah içinse ben pek bi ilerleme göremedim oğlumda. Burdan araştırmıştım çok faydasını gören olmuş. Sanırım bünye meselesi birazda. Daha sonra başka bir ilaç kullandım bize o iyi geldi 
(185 puan) tarafından
18 aylık
tarafından
Daha çok küçükmüş ama. Benimki 4.5 yaşında. Doktora sordun mu
(185 puan) tarafından
Tahlil ler normal çıkıyor doktor iştah açıcı veriyor ama boş
(370 puan) tarafından
Bende çok doktora gittim ağlıyordum artık, yiyen çocuklarda gözüm kalıyordu, hevesle yapıp yedirememek hatta bide kusması çıldırıyordum. Haa tabi abartıyorsun yemiyorsa zorlama diyenlerde cabası. Doktoruma argiviti kullandığımı söyledim bana evet o da çok iyi bir şurup ama      jun-or     daha etkili dedi. Faydasını gördüm şişe yarıya gelince çocuğun iştahı düzeldi. Kendi kendine yemek için çabalar oldu
(185 puan) tarafından
Öylemi onada bir bakım canım
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Bende kullanıyorum iştahı için sipraktinle birlikte ama dikkat ettim sipraktini verdiğim zaman yiyor ve çok uyuyor sadece argiviti verdiğim zaman değişen bişe olmuyor bende sipraktini kestim argiviti sadece vitamin amaçlı kullanıyorum iştah açmadı yani aynı devam ediyor 
(1,472 puan) tarafından
14 aylık canım 1 yaşını geçti yani ama hiç iştahı yok yinede doktor gelişimi iyi diyor nasıl iyi anlamıyorum
(185 puan) tarafından
Sipraktin için çok küçük değil mi canm ben onu kullanmaya korkuyorum
(1,472 puan) tarafından
Doktor 15 gün kullan kes dedi 1 çay kaşığı günde 1 defa veriyordum dediğini yaptım 15 günden sonra kestim canım bende korkarak verdim ama onun sayesinde birazda olsa toparlandı
(185 puan) tarafından
Kilo aldın mı canm
(1,472 puan) tarafından
Hiç götürmedim kullandıktan sonra doktora ama kendini belli ediyor yüzü flan toparlandı
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Kızıma kullandım ama balık yağıyla birlikte kullandım. Gündüz argivit gece balık yağını veriyordum o şekilde faydasını gördüm. 
(185 puan) tarafından
Yaaaa benimde çevremde faydasını gören çok olmuş da
(2,443 puan) tarafından
Imkanın varsa balık yağı da kullan canım. Ama eczacı bana gece vermeyin vitamini sabah verin demişti. Enerji verir gece uyumayabilir demişti
0 oy
tarafından
Sevdiği şeyleri yapıyorum illa yesin diye ekstra hiçbirşey kullanmadım geçende de biri tavsiye verdi uyumuyosa uyku ilacı kullan diye her çocugun bünyesi farklı yani kullanmam da tavsiye de etmem böyle şeyleri
(185 puan) tarafından
18 aylık zorum ile 10 kilo çıldırıyorum ben vala
tarafından
Benmki de 12 kilo gayet zayıf bir çocuk napalım bünyeyle alakalı :)
(185 puan) tarafından
Allah sendeki rahatliktan versin ozmana :)))
tarafından
:D amin hiç takılmam benm için sağlığı yerinde olsn kilolu olması önemli değil zaten eşim de ben de zayıf genetik de olabilir sıkıntı yapıcak birşey yok
(185 puan) tarafından
Bizde tam tersi biz zayıf değiliz ama neyse sağlık olsun da
0 oy
(128 puan) tarafından
benm oglum 1-2 yas arasi cok hastalanirdi bagisiklik icin kullandim birdaha hic hastalanmadi diyenilirim hep ayakta gecirdi ama onun mu etkisi vucudu hastalandikca guclendi mi bilemem simdi 4.5 yasinda 
(185 puan) tarafından
Maşallah canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anneyimm93 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 230 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
17 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 377 göst.
14 Mayıs 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...