0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Bugün yazmıştım emlakçı olayı size yazdıktan sonra da baya mesajda sövdüm ona. Eve geldi corba almış yüzüne bakmadım boşuna stres yapıyorsun dedi gerekirse kaporayı alırım eve başlarım dedi (tabi kapora alınmaz geri) büyük ihtimalle yarın gider diğer işlemleri yapmaya. Şimdi koltukta uyuyo ilginç olan şu ben bugün emlakçı kadını aradım ya dedim eşim bana sürpriz yapmış evi tutmuş bilerek bastıra bastıra birlikte gelip sizinle de tanışırız dedim kadın tamam dedi felan sonra baktım wp resmi gitti durum yazısı duruyo numaramı silmiş eşimde resmi vs var hasppammm kapora 500 tl engel olurdum da oda çöp olucak yarın eşim giderse telefonunu aricam açık kalıcak dicem off evimiz 2 saatlik mesafede olmazsa bende giderdim aşırı sinirliyim sabahtan beri eşime de gel yatakta yat Demicem hakketti 

8 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşine güvenmiyor musun. 
(2,589 puan) tarafından
Babama güvenmem
tarafından
İşte bu netliği severim gerçekten güvenmeyeceksin
(2,589 puan) tarafından
Güvenmem körü körüne valla bebeğim körü aşkından ölse güvenmem
tarafından
Çok doğru yapıyorsun
-Reklam-
0 oy
(13,725 puan) tarafından

:D Allah'ım niye böyle kocalar yüzünden kadınlar böyle stres yasiyo yarabbim..

(2,589 puan) tarafından
Hahahha nedennnn nedennnnnnnnm
0 oy
tarafından
Haklısın valla.  
(2,589 puan) tarafından
Tabi haklıyım bu hayat ortaksa evi bana göstermeden tutamaz üstüne kadınla bu kadar laubali olamaz
tarafından
Ev deyil sanki karı bakmaya gitmiş
(2,589 puan) tarafından
Hahahahah ağzına sağlık valla beni bi sen anladın beybi
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Aynisini sen yapsan ne yapardı acabaa 
(2,589 puan) tarafından
O.. Damgası yerdim napıcaktı sanki. bende burnundan getiricem o evi tuttuğuna pişman edicem
0 oy
tarafından
Seni eklememistir belkide ondan görmüyorsun sen kadına taktin bence 
(2,589 puan) tarafından
Hayır ekledi canım resmini gördüm 2.arayışımdan sonra resim gitti
tarafından
Demek senden rahatsız olmuş;) ver kırbacı bu kadina
(2,589 puan) tarafından
Bi ben gidiyim bozucam daha da onu
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Valla bende sinir olurdum haklısın 
(2,589 puan) tarafından
Daha burnundan getiricem kuzum yanlış anlaşılmasın nasl ki her erkek bir değil kadınlar da böyle kadın orta yaşlarda bekar belli bi insan evli olup olmadığı resminden bile bellidir kimse aksini söyleyemez açık seçik duruşu vs. Neyse eşime iş nosu yerine şahsi nosunu vermiş eee ben yazınca da bu numaram ilanlarda yok diyo eee k. Şaar eşime sen vermişsin benim eşim de malllll bilmiyor mu Dilan ağzına edicek al 2 gündür ağzıma geleni söyledim koltukta yatıyor daha beklesin o evi beni aramadan tuttu ya zehir edicem ona
0 oy
tarafından
Yaw Bırak su kadını git evle uğraş hangisi önemli tapusunu da oğlun kızın neyin varsa artık üzerine al eşin yapıyorsa bir boklrr illa çıkar ortaya ne geriliyorsun la
(2,589 puan) tarafından
Kızzz ben ne diyorum sabahtan beri evi kiraladık kiralık evin sürprizini yapıyor benim mallllll kocam çıldırdığım nokta o yaa sanki ev mi almış bana sürpriz diyor
tarafından
Allah aşkına eline al terliği bir güzel dövsene şu adamı bnmde içim rahat etsin
(2,589 puan) tarafından
Dövmekten beter edicem
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kız okuyorum postlarını da çok gereksiz kıskanıyorsun adamı gerçekten bak. Yani benim eşimde ev tutacak olsa kadının numarasını alır yani ne var ki bunda. Eşim öğretmen bir sürü kız öğrencisinin numarası var kızlar arar konuşurlar falan. Ama daha önce bişey olduysa eşine güvenmiyorsan bilemem orasını
(2,589 puan) tarafından
Bebeğim 2 saat önce baktığı evde adam vardı aradı görüntülü bu kadını gördü dibini düştü de aramıyor sonuçta o hep iste evde duran benim en cok benim görmem lazımdı yaşicağım evi saalaaakk iste çok sinir etti beni dün geceden beri kendimde değilim valla kadını 2 kez aradım bugün onundaa tipi normal değil. Ben eşime yapsam aynısını düşün kuzum s

İlgili bir soru bulunamadı

382,684 soru

11,456,488 cevap

35,034 kullanıcı

...