0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde (7,768 puan) tarafından
Kızlar laren düşünüyoruz temiz dürüst kimse demek anlamı oğlumunda adı arel onun anlamıda aynı kızıma ikinci isim bulamadık ne önerirsiniz

Asel çk istemiştik ama iki farklı anlamı varmış biri kötü birde tam içime sinemedi

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yaren 

Beren 

Beril
-Reklam-
+1 oy
(12,502 puan) tarafından
Ayla

Arya

Ahsen 
+1 oy
(28 puan) tarafından

Defne

Mira

Simay

Azra
 Eylül ada
+1 oy
tarafından
Laren nisa

Laren Sena

Laren nida

Laren leyla

Laren ela
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Aselin kotu anlami neymis canim bende koycaktim da vazgecmistim 

Kizimin adi Aybüke Liya fikir olur diye yazdim :)
(7,768 puan) tarafından
Asel İsminin Anlamı: 1.cennetteki dört ırmaktan biri. bal ırmağı 2.Bal. Şehd. 3.Eğri olan şey. Eğri dişli veya bacaklı kimse. (Osmanlıca'da yazılışı: a'sel)
(7,791 puan) tarafından
Hah tamam canım teşekkür ederim :)
Bu arada arel ismini bende cok beğeniyorum esim gario buluyor :) ama oglum olursa kayinpederimin adini koyucam yanina da arel :)
(7,768 puan) tarafından
Ben çocukların ismin anlamına taşıdığına çok inanırım canım oğlumdada çok araştırdık anlamına göre fikirler ürettik çokta yakışıyor erkek bebeğe bir kızın varmış rabbim hayırlı sağlıklı birde erkek evlat nasip etsin
(7,791 puan) tarafından
Amin canim inşallah her şeyin hayırlısı
Aybüke ay gibi parlak ve güzel demektir kizim bembeyaz tenli mesela liya da sabirli demektir :D 41+3 de sezeryanla dogdu oyke bi sabir bende inanırım %100 ozellik isimden gelmez ama kimin adini koyduğun ve ismin anlami etkili yani...
(7,768 puan) tarafından
Laren liya çok düşündüm ama lareni ben koydum burdaki önerilerdende eşim beğenicek artık liya yıda ben koyup haksızlık etmek istemem :)
0 oy
tarafından
Canım yanlış anlama ama bana laren ismi çok tuhaf geldi 
(7,768 puan) tarafından
Olabilir canım senin düşüncen biz beğendik çok duyulmadığı için öyle gelmiştir oğlumun adınada farklı bakıyordular şimdi her yer arel oldu
0 oy
tarafından
laren tek guzel .. yani iki isimler cok uzun oluyor kodla kodla bitmiyo cocuklarin isi dusunursen ada vs gibi kisa bisi daha makul olur 
(7,768 puan) tarafından
Soyadımız kısa kuzum oğlumnda iki adı var
(7,791 puan) tarafından
Sinavsa artık hazir kodlu geliyo ya cnm kagitlar
(7,768 puan) tarafından
Haa o da doğru bak :)) benm kızlık soyadım felaket uzundu adım kısaydı ama kodla kodla bitmezdi şimdi hazır geliyor doğru bak
tarafından
hadi yaa iyi bari ondan haberim yoktu
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Aaa benim de oğlum Arel :) :) Arel Bulut iki isimli benim paşam :) 
(7,768 puan) tarafından
Oyy kuzuu adıyla yaşasın
(1,690 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah ❤️

İlgili bir soru bulunamadı

382,591 soru

11,454,192 cevap

35,031 kullanıcı

...