0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Arkadaşlar 4 aylık bebeğim var gece saat 1 de en son emziyorum  sonra sabah 7 ye kadar bebeğim yatıyor hiç gece kalkmıyor ben gene gece kalkıp onu emzitoyorum ama sizce kalkmalimiyim yoksa cocuk sabah uyandığında mı emzirneliyim bazilari bebegun acikirsa uyanir kalkma diyor ne yapmaluyim gece kac sat uyuyorlar

12 Cevaplar

0 oy
(12,480 puan) tarafından
Kaldırma bence ya ben olsam ellemem 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla nasıl alıştırısan öyle gider ama kilosu da önemli gelişimi güzelse doktorunla konuşup gece emmesini konuşa bilirsin 
0 oy
tarafından
Uyku düzeni oturmuş canm bnm bebek te şimdi yatiyir 5de uyanır aç olunca kendi uyanıyor zaten 
0 oy
(159 puan) tarafından
Dokunma benimkide öyle acıkınca o uyanır.
0 oy
tarafından
Ya benimki 6 aylık şuan uyuyor ama yine emzircem birazdan. Hiç uyandırmıyorum emzirip bırakıyorum. Gece emzirilen süt farklı bence ya. İlk çocukta da böyle yaptım hiç uyku sorunu yaşamadım aksine kendi uyanıp ağlasa bi daha uyutmak zor, uykusu bölünmüyor,  daha uzun uyuyo. Yani en azından benimkiler öyle oldu 
0 oy
tarafından
Hiç dkunma gece beslenen çocuk zor oluyor nasıl alışırsa öyle gder daha ufak olsa sarılık olur vs diye korkardın ama şmdi büyük uykusunu bölme kndi acıksa uyanır zaten artık
0 oy
tarafından
Ne guzel uyuyormus ama ben olsam sizun yerinuzde bende beslerdm günah acıkım uyanamiyordâ olabilir. Bnmde kizim 6 aylik 3 saatte 1 saat kuruyorm bnde onu besliyorm 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ben hep besledim Cnm duzenli..
0 oy
tarafından
4 aylik olmus buyumus bence gerek yok ilk 3 ayda gelisim için olabilirdi belki ama heesey yolunda gidiyorsa sende uyu dinlen surtun sabaha  iyice cogalir zaten uyaninca hepsini icerr
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Eger acıkınca uyanır diye beklersen bebeğin ilerde uyku dönüşlerinde meme isteyecektir. Bebegini uyku arasında uyandırmadan besle derim.
0 oy
tarafından
Kalkmana gerek yok canım doktor demişti bana benim bebiş te 9 yatar 9 da kalkardı 3 aydan sonra sorun değil uyandırma dedi
0 oy
tarafından
Bebeğim 3 ay 3 günlük 

Dün rutin kontrole götürdüm 

Artık geceleri uyandırma dedi

Kendi ne zaman uyanırsa 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 735 göst.
6 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Melike (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 190 göst.
0 oy
3 cevap 120 göst.
22 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 249 göst.
22 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu

376,682 soru

11,273,642 cevap

34,659 kullanıcı

...