0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar arkadaşlar ailecek gelicek 2 aile. 4 yetişkin 5 çocuk 2 kişide biz varız. 1 yaşında oğlum var. Onunla da kolay yapabilcem bu kadar kişiye yetirebileceğim yemek menüsü verir misiniz? 

5 Cevaplar

0 oy
(249 puan) tarafından
Fırında patates li tavuk yada patlıcan kebabı 

Princ pilavı

Mercimek yada yoğurt çorbası

Salata

Şekerpare yada irmik tatlısı
(636 puan) tarafından
Teşekkür ederim canııım benim
(249 puan) tarafından
Rica ederim cnm.
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Mercimek çorbası

Fırında patates

Kemalpaşa

Pilav

Salta
(636 puan) tarafından
Teşekkür ederiiimm
0 oy
tarafından
Et haşlama

Fırında makarna

Sebze sote

Yoğurt
(636 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,443 puan) tarafından

Ortada virüsler pır dönüyo yok deltasıydı yok plusıydı 2 aileyi yemeğe almanız büyük cesaret. Takdir ettim :)

tarafından
Ası olanda kovid oluyor hafif atlatıyor diyor ama asi olduktan sonra kovid olup ölen de var bilmiyorum ben elimden geleni yapayım dışarı çıkmayayim maskemi mesafemi koruyayim da şu kanser den kurtulana kadar gerisi Allah kerim
tarafından
Kınalar dügünler nişanlar avmler restoranlar kafeler normal kurumlar bile kalabalik heryer insan kaynıyor ve sizin bu mısafır takıntınız gerçekten insani güldürüyor. Herkes istedigi gibi mısafir kabul edebilir yada gidebilir virüs onlara bulaşıyor size bulaşmıyorki saygi göstermelisiniz. Siz tepki gösterdikçe yada kabul etmeyin deseniz kabul etmeyeceklermi gerimi çevirecekler yine herkes kendi bildiginden geri kalmayacak
(2,443 puan) tarafından
Avmye nişana düğüne de gitmiyorum siz o kafanızı yormayın. Zaten böyle sadece kendilerine bulaştırdıkları için milyonlar covid oldu. Bu zihniyetle devam edin. Sonra menülerinize helvayı da eklersiniz.
tarafından
Bu hayatda alıcagın nefes son bulduysa virüs sadece bunun sebebidir. Günü dolan virüstende ölür sapasaglam oturdugu yerdede can verebilir. Sadece evine misafir çagıranlar covid oluyor yada sadece türkiye covid mücadelesi veriyormuş gibi bütün dünya bunun savaşını veriyor.
(636 puan) tarafından
Canım teşekkür ederim öncellikle. Fakat bizim köy çok Küçük bir yer ve hiç virüs olan olmadıı köyden. Onun rahatlığı var. Misafir gelecek olan da komşularımız. Senin tedbir aldığın kadar benimde tedbir almışlığım var. Daha akrabalardan kimse gelmedi evime. Bebeğim 15 aylık. Neyse
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Tavuk graten, pirinç pilavı,hazır yufkayla börek, istediğin bi çorba, rus salatası, hafif bi meze daha. Tatlıya hiç gerek bile yok bence, çay sonrası meyve koyarsın karışık oldu bitti. He illa tatlıysa mozaik pasta. Bunlar yapımı kolay şeyler
(636 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 161 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu