0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından

Valla 3 çocuklu 4 çocuklu hatunlara hayranım zira bitanesi ne bel bıraktı  ne boyun :D

Rabbim bağışlasın  hepsini ❤

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende öyle ben ablma anneme filan sordumdu bu soruyu:) ben ikincisini dai hayal dai ermek istemiyorm:)
(2,423 puan) tarafından
Kız ellerim  tutmuyo taşımaktan  :D
tarafından
Bazen taşıyamiorum aynı yatakta yatıyoruz isim kolaylaşsn sırf diye evin içinde bi yerden bi yere gidrkn mesela mama hzrlaycksam  bebek arabasına koyar ole gideriz:)
-Reklam-
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Amiin insallah . Bende ayni durumdayim tek cocuk ama bel kafa iptal
(2,423 puan) tarafından
Valla aynen  öyle beynim  eror veriyo
(1,567 puan) tarafından
Normalde dayanamam bukadar uykusuzluga ama Allah yardim ediyo :)
0 oy
(349 puan) tarafından

:):):angel:ben 4 cocukla daha 5 gun oldu dogum yapalı hıc oturamadım daha Allah yoklukları ı gostermesın 

(2,423 puan) tarafından
Ayyy kaç yaşındasın  kiyamam ya :) çok zor allah yardımcın olsun
(215 puan) tarafından
berenberraayaz aynen bende 4.gebeliğim acaba nasıl olacak

Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah
Rabbim yavrularımıza hayırlı ömürler versin inşallah
(349 puan) tarafından
31 yasındayım canım amin ınsallah saol
(6,136 puan) tarafından
Maşallah bende 31 yaşındayım usengeclikten zor evlendim zor çocuk sahibi oldum :D
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Amiiiinnnnnn semoş amiiin bende üç tane bugüne şükür ama büyüdükçe idare etmek dahada zorlaştı laf dinlemek yok kendi başlarına birer miletler yakında kafayı yedirecekler 
(2,423 puan) tarafından
Valla inanırım  benim bitanecik yedirdi:D
0 oy
(887 puan) tarafından
Aynen annem 5 cocuk ****** bahce isleri evisleri vs.nasil basa cikmis bilmiyorum bulasik makinesi yok camasir makinesi yok bebek bezi yok  .eletrikli supurge vs. Yok babam kasap evde ahir var tavuk cücük girla .nasil yetisiyormus .bn bulasigi makineye zor atiyorum aamasirlar dag gibi olana kadar anca sira geliyor evi hafta bir anca silip supuruyorum  banyon 5 dk uyku nerdeeeee ve bi tanecik sıpayla boyleyim iki uc dort dusunemiyorum kendimi 
(2,423 puan) tarafından
Ama kuzum  bi yandan da eski çocuklar usluymuş emzirip bırakıyorlar mis özel ilgi sevgi nerdeee. Biz şimdi yok gaz yok atak haftası yok 2 yaş sendromu  eee zaten bebeler haylaz tabu zor  oluyo  allah yardımcımız olsun ☺
(887 puan) tarafından
Aynen cnm oda dogru .gecen anneme bu cocuk iyice bi acayiplesti uc aydaki buyume atak larinda oluyormus biyle dedim ne ataği daha ne icatlar cikaracan ben bes cocuk buyuttum c atak gecirmediler dedi .ya ben bi tarafimdan bsy uyduruyomusum yada ben sipa zamanae veletlediymis anlamamis :D annem byle deyin ce bi yandan gulme krizine girdi  bi yandan da hakli kadin senki bebekler once nasil buguyous bendemi bi sıkıntı var diye dusunmeden edemedi  :D
0 oy
(5,938 puan) tarafından
1 i 6 buçuk diğeri 7 ay 6 günlük ellerinizden öper  ;) büyüğüm cok akıllı uslu bebek yaramaz ama geçiyor bu günler bende de bel ağrısı başladı fena 
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım benim aminnnnnnnnn inşallah tatlım 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Valla öyle coook zor sorululuk7/24 walla
0 oy
tarafından

Ayy aynen 76 günlük bebek tüm enerjimi aldı :)

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bende hep ikiz annelerini düşünüyorum nasıl başa cikabiliyorlar diye :) 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Aynen oyle bi tane cocuk bana da yetti esim ilerleyen zamnlarda bi tane daha.olur dio ama yok anam bnm gozum korktu dogumum kolay gecseydi dusunebilirdim ama malesef o anlari hic unutmuyorum
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Gecen gordum haberde kadinin beşiz olmuş aman Allahım dedim ben bi taneye yetisemiyom daha el kadar ama beni oyuuum oyum oynatiyom eskiden nasıl bakiyolarmis ya ben bida Allah bilirde yok yok aman :D olmayanlara versin 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 550 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
5 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,944 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 298 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.