0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından
Yoksa asla kilo veremem ne yaptimsa boş gitmiyor 10 gün yapcam 8 kilo gider diyolar sağlıklıda bağırsak kanserinde bile ise yaramış acaba dogrumudur sizce yapmalimiyim?

7 Cevaplar

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor canım bende yapayım 
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yapma günlük suyu i iç ve sadece yürü emin ol verirsin
0 oy
(968 puan) tarafından
Yogurt ve hurma diyetini arastirin vucudunuzu birden ac birakip direnc kaybetmeyin derim 
0 oy
tarafından
Adam akıllı oruç tut daha mantıklı hem borçlarini ödemiş olursun 
0 oy
tarafından
Çok alakasız olacak ama çocuğunun durumu nasıl 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Su orucunda odem gidiyor sonra da verdigin odemi ya da yagi iki kat geri aliyorsun ve cok tehlikeli 
tarafından
Ama bizim komşu 120 kiloydum su herhalde yapti neler yaptu hep verdi geri aldı su orucu yapti simdi 70 kilo  bir iki kilo aldıkça bir ikigun dikkat ediyor oyle oyle devam ediyor 7 sendedir ayni
(6,203 puan) tarafından
Dedigim gibi yaptigi yanlis bir sey su orucu en fazla 3gun tutulmasi gerekiyor.3gunun ustunde zararli bir cok doktorun da bu konu hakkinda youtube da videosu var
tarafından
104 kilo biri olarak söylüyorum bi an celallenip 1 ay siki diyet yapıyorum 100 oluyorum bi kerecikden birsey olmaz diyorum aliyo basini gidiyo seneler gecmis hala 100 altina düşmedim su diyetine irade gerektirir sabir gerektirir zararlı olduğunu biliyorum ama kilolu damgası yiyen ve diyete başlayınca nasil olsa yapamazsın laflarına maruz kalan biri saglik açısından dusunmuyo
(6,203 puan) tarafından
Evet dusunmuyor ama o laflari duyunca sanane diyebilir.Zaten sanane dedigi kisi de bir daha oyle bir sey soyleyemeyecegi icin de sorun olmaz ama zayiflamak kisinin elinde olan bir istemiyorsa zayiflamaz.
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Hızlı verilen kilolar hızlı alınır.. zayıflarım diye hastanelik olmayın lütfen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 103 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Serannur (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 264 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde RoDestDaaa Kuzumm (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 376 göst.
20 Mart 2020 Diğer kategorisinde A♡GÖNÜL♡S (3,669 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı

...