0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kızlar evim cadede olduğu için perdem çok kireleniyor büğün iki defa yıkadım hala grliği geçmedi lütfen beyazlaşması için birşey önerin

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
blmiom.neyle yikiosun perdeleri ama ariel kullanmani tavsie ederim canim. ben arielle 40da ykiorum ortasinda durduruyorum makinayi kopuguyle yarm saat kopuruyo kirleri ckio bembeyaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben perdelerin arasına şeker atıyorum geriliği falan gidiyor 
(642 puan) tarafından
Nasıl aralarına canim
tarafından
Makinanın içine yani
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Benimkide cok buyuk makine temiz yikamiyo ceviremiyor en son legene koyup cignemekte care buldum deterjan camasir suyu koyup beklettim biraz keske iki parca yaptirsaymisim 
(1,204 puan) tarafından
Bir terziye verip iki parçaya ayirtabilirsin kolay yani
0 oy
(3,149 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben her zaman şeker atıyorum kolalı gibi olması ve makine tableti koyuyorum perdenin icine her zaman bembeyaz çıkıyor birde tabiki vanish tül kullanıyorum 
(642 puan) tarafından
Şekeri nereye atiyorsun
(12,777 puan) tarafından
Makine tableti perde çürütüyor atma  bence coook insanda gordum bi sure sonra delik desik oluyo
(642 puan) tarafından
Makine tabletinden kasit bulaisk makinası deterjani mı
(3,149 puan) tarafından
Ben 5 senedir öyle yıkarım hiç çürümedi, ;) şekeri deterjan gözüne atıyorum deterjan ile hatta geçen doğuma annem geldi bu perdeyi yeni mi diktirdim dedi halbuki her zamanki perde
(12,777 puan) tarafından
Valla siz bilirsiniz cnm bulasik mak tableti cogunun curuttu
0 oy
(822 puan) tarafından
Annem hep sabun tozuyla yıkar bide bekletir bi saat filan bazen daha fazla 
0 oy
(642 puan) tarafından
Bulasik makinesi deterjanını eritip deterjan bolmesine köy canim
0 oy
(215 puan) tarafından

Kolay gelsin canım 

Önce kısa programda normal deterjan ile yıkıyorum 

Sonra o bitince 2 adet *FAİRY *ile tekrar uzun programda yıkıyorum bol yumuşatıcı hafif sıkma direkt asıyorum

:)inşallah işine yarar memnun kalırsın

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bulasik makinesi tableti deneme çürütüyor perdeyi en guzeli koslanin vs perde icin deterjan al sabah çalıştır sonra oglene kadar vs beklet
0 oy
(196 puan) tarafından
Bebeğin çamaşırlarını yikadigimiz toz deterjan var ya dalanla yıkıyorum ben .benim mutfağımin perdesi de cadde tarafında bembeyaz oluyo yikayinca
0 oy
tarafından
Ben kosla tülle yıkıyorum yengem çamaşır sodası da kullanıyor
0 oy
tarafından
Bulaşık makinesi tabletini ılık suda erit ve onunla yıka makinenin içinede bir çorba kaşığı toz şeker at cillop gibi olur 
0 oy
(80 puan) tarafından
Perdenin icine 5 tane aspirin  at hap bembeyaz oluyor canim
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ben bulaşık tableti atıyorum mis gibi oluyor 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Tüllerin icine fairy bulaşık tableti atıyorum.. Bir youtuber dan duymustum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 201 göst.
27 Şubat 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Summer33 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 522 göst.
11 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,768 cevap

34,854 kullanıcı

...