0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından

image

yara seklinde cıkmaya basladi **** degil onu biliyoruz doktora randevu bulamadi ne oldugunu bilen var mi

8 Cevaplar

0 oy
(2,130 puan) tarafından
Egzama gbi benim.parmaklarimdada oluyor 
(383 puan) tarafından
Vucudunun her yerinde var canm egzama degil cnm
-Reklam-
0 oy
(383 puan) tarafından

Suan yara olmya basladi 

image

0 oy
(118 puan) tarafından
Benim oğlumda oldu ama bacak kolda cikti su çiçeği
(383 puan) tarafından
Yok canm koca kadin gecrms zatn su cicegini
0 oy
(65 puan) tarafından
Gül hastalığı olabilir. Aşırı kaşınır sulu bazı yerlerde az bazı yerlerde çok olur. Stres altındayken fazlalaşır. Herhangi bir tedavisi yok.
(383 puan) tarafından
Internttn baktk ona benzemiyor cnm
0 oy
tarafından
Canım eminmisiniz uyuzz olmadığına ben atlattım çünkü aynı bu yaralardan çıktı ellerimde parmak aralarımda daha sonra her yerimde 
(383 puan) tarafından
Canm **** dedi doktor ilac kullandi ama hic gecmedi iki defa gtti bide smdi buyuk bi arastrmya gidick
tarafından
Kız öyle hemen geçmiyor ben varya 5 ay ugrastim inanki . İnternette hangi ilacı bulduysam aldım katranlarmi dersin kükürtlü sabunlarmi dersin neler neler en son özel hastanede doktor bı ilaç yazdı onunla kurtuldum Allah'a şükür öyle hemen bı ilaç kullanmaya geçen bişey değil haberiniz olsun
(383 puan) tarafından
Ne ilaci yazdi canm doktor bide arkadasm hamile suan her ilaci kullanamaz sormadan
tarafından
Adını bilmiyorum bı karışım yazdı böyle sarı krem gibi bişey 3 gün banyo yapmadan aralıksız tırnağının ucuna kadar suruyorsun 3 gün sonra keselenerek banyo yapıyorsun tabi herseyi 50 derecede yıkayıp buharlı bi şekilde utuluyorsun yikayamadigin şeyleri çöp poşetine kapatıp ağzını bağlayıp 3 gün tutuyorsun . Zor bı illet öyle kweladaymis bilmem neymiş geçmiyor gani
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Kurdesene benziyo hemen bi acile gitsin veya dahiliye
(383 puan) tarafından
Intrnttn baktkta cnm benzemiyor vucudndakilere
0 oy
(78 puan) tarafından
Canım benim ensemden ayaklarımın üstüne kadar çıkmıştı kızarık böyle gül hastalığı dedi doktor ilaç losyon verdi , ama zamanla geçti benimki 1 ayda geçti. Çok kötüydü benimki açıyordu. Kendini sıkmasın yaraları kafasına takmasin geçiyor iz bile kalmıyor. Banyoda sert kese yapmasın
(383 puan) tarafından
Gul hastaligi komple kizariklik olarak oluyo cnm bununki yara yara hep

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 495 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
0 oy
5 cevap 173 göst.
25 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride.me (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
13 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esraa1454 (1 puan) tarafından soruldu

379,412 soru

11,357,078 cevap

34,833 kullanıcı

...