0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde (1,323 puan) tarafından
Kızım 24aylık oldu ama tuvalet eğitimi biraz sıkıntılı daha anne baba dede diyor kelime olarak kendini ifade etmese bile tuvalet eğitimi verebilir miyim nasıl yaptınız nasıl başladınız bana fikir verin ne olur

5 Cevaplar

0 oy
(6,796 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

:D kız gel sarılak ağlıyak, 25 aylık benimde oğlum var 2 haftadır mücadele ediyom küçüğünü denk gelirse lazımlığa zorla oturtuyom çok ağlıyor ben napam. 

Kolay gelsin canım bize. 

-Reklam-
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Çiş dedirt bakalım söylecek mi ve picamasini giymeye başladı mı 
(1,323 puan) tarafından
Lazım lik oturunca çiş diyor
+1 oy
(165 puan) tarafından
Bende kızım 24 aylıkken başladım aynı şekilde anne baba dede hariç konuşmuyor yani işaretle felan kendini ifade ediyor 1 ay oldu hala arada altına kaçırdığı oluyor çok sabır gerektiriyor çok 
+1 oy
(5 puan) tarafından
Ah bacım ah ben tam 2 aydır ugrasiyorum 2 bucuk yasinda oglum herseyi biliyor ama cise gelince soylemiyor beni maf etti 
0 oy
tarafından
ben kademeli ogrettim once gunduz sonra gece.. ilk basta kendisine bu torba bitince daha alamicaz dedim.. sonra torba azalmaya baslayinca sen gelince bana soyle dedim tutup tutmadigini anlamak icin tutabildiginden dolayi paket bitince.. sevecegi camasirlar giydirdik gelince soyle dedim ilk 2 gun altina yapti ama alisti.. her yapisinda sticker duvara yapistirdik.. 1 hafta boyle grcti.sonra geceye gectim ve 1 saatte bir uyandirdim.sonra 2 saatte bir altina yapti ilk baslarda sonra saat dilimini anliyorsun ztn oyle oyle bitti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 225 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.