0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sezeryan olup kilo veremeden göbeği kalan anneler tekrar hamile kalan anneler sorun yaşadınız mi . Yaşadıysanız ne gibi sorunlar yaşadınız ?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ben ben ben ben. Doğum yaptım. 4 CÜ ay yine hamile olduğumu öğrendim . Ve watsaptan gördüğün gibi kocaman şişko bişey oldum.  :D.    

tarafından
Hee ben geçenkinde çekildin sandım , Hereke’ye mi gittiniz izmittekine mi
tarafından
Seka parktakine cnm salida. Kardeş canimla gelicem inşallah
tarafından
Hee burda bi yerde buluşalım diycem de esim otobüsle izin vermiyo arabayla da ise gidiyo bana kalmıyor ☺️
tarafından
Nasip cnm.  Ben gelince Kimseye söz vermiyorum. Çünkü hastaneden ne zaman çıkacağım belli olmuyor. Bnm
tarafından
Yaa aynen hastane işleri belli olmuyo ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından
valla şuan ben nerdeyse 2 sene olucak  kilo veremedim  eşim 2 ci istiyor bende göbekli oldgum ıicn napicam bilmiom  67 takıla kaldim  66 67 arasi gelip  gdiuor 
tarafından
Ya bende öyle duymuştum ikinci sezeryanda erken alıyorlar diye de haftasını bilmiyordum ☺️
(2,692 puan) tarafından
Canım benim 2.sezeryanım 39+1de oldu. Şartlandırma kendini. Kısmet ne zamansa o zaman çıkar gelir bebiş :)
tarafından
Aynen canım nasibi ne zamansa ozaman olur☺️Biz 2-3 aydir deniyoruz 15 ay önce sezeryan doğum yaptım ama bebeğim 6 gün yaşadı . Hani bu ayda olmazsa doktora gidicez bakalım bi sorun mu var neden olmuyor diye belki tedavi gerektiren bisey varsa geç kalmadan yolumuza bakalım diye şey ettim ☺️
(2,692 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım, hayırlısıyla doldursun kucağınızı inşaallah :)
tarafından
İnsallah canım ☺️
0 oy
tarafından
Bu ben hahahhaha 8ay oldu dogum yapalı ve kilo vermeden göbek gitmeden 8haftalik tekrar hamileyim ve bebek degil biliyorum ama o göbek var ya tam 5..6aylik hamile kadın göbegi gibi puahhahaha. Sezeryanliyim birde
tarafından
8 haftalık misin canım . Şimdiye kadar bir sorun yasadinmi kusma bulantı zamanlarında falan . Agrin sizin oluyormuydu .
tarafından
Bugün 8haftalık olduk. Ilk gebeligim çok rahattı her anlamda kusma bulantı vs yoktu bunda biraz bulantı var kusma yok halsizlik yorgunluk hem küçük bebek hem karnımdakı enerjim tükeniyor. Bana 3aydan sonra destek almamı önerdi dikişlerim açısından oglumu kucakta gezdirirken zorlanırmışım bakalım eşim yardımcı tutarız diyor
tarafından
Ev işleri konusunda mi destek almanı söyledi canım yoksa karnın icin destek mi
tarafından
Ev işleri konusunda canım daha 1sene bile olmadan hamile kaldım zor olur 3aydan sonra bebegini kaldıramazsın fazla dedi
tarafından
Hee anladım canım hayırlısı olsun insallah sağ Salim kucağına almayı nasip etsin rabbim
0 oy
tarafından

Kuzum benim ilk cocugum kaldi biraz ama tabi bazen yiyorum bazrn yemiyorum ama bu sezeryan dogumdan sonra ne oldu bilmiyorum ac kalamiyorum bırakamıyorum midem ağrımaya başlıyor 

Ben birsey duydum bu sezeryan veya normel dogumdan sonra torba koyuyorlarmış ismini sey edemedim karnina hem sisikligini götürüyormuş karindaki hemde kani sey ediyormuş kum torbasiydi sanırım.. 

Ben Allah izin verirse ikincide kendim istiycem koymalarını... yemeyeyim diyorum çocuktan yoruldukça acıkıyorum ;)
tarafından
Ya eşimin is yerinde bi arkadaşının eşi doğum yaptı onun şişliği gitsin diye karnına kum torbası koydular bana koymadilar ama ben de söyleyeyim bidaha ☺️
tarafından
Cidden bak ama ya .d sinir oldum biryerde duydum dedim nasil yapmazlar sicicaktim cok gec kalmıştım.  .d.d.d bir dahakine bende oyle düşünüyorum. D ikinci dogumdan sonra 65 te kaliesin 68 boyunda olup basenleee gote gidicek kaldiramam ben by durumu.dmd
tarafından
Ahah söyleriz bidahakine ☺️
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İlk sezeryandan sonrada pek bi göbeğim olmadı çünkü 42 haftada doğdu ama göbeğim 5 aylık gibiydi. Genelde. Hamilelikte karnım çıkmıyor onada karın içi geniş diyolar    ilkinde de öyleydi 

Bol bol su iç canım sürekli hareket halinde ol. İnşallah gider göbüşün   rabbim gönlüne göre versin inşallah
tarafından
Su içiyorum kuzu en az 2 litre su içiyorum ama kabizlik sorunum olduğu icin siskinlik yapıyor sadece göbek bölgemde kilom kaldı
(2,523 puan) tarafından
Canım kabızlık sorunun için yeşil çay denedin mi metabolizma için bire bir
tarafından
Kiraz sapi çayı denedim ise yarıyordu iki haftadır bıraktım gebelik şüphem var diye
(2,523 puan) tarafından
Anladım canım gönlünce olsun herşey
tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
tarafından

Bilmiyorum ki göbeğim çok az kaldı ama 2. Henüz yok :D

tarafından
Ahahah sendeki de göbek mi ☺️
tarafından
Tabiki kız yane can simidi ☺️ayyy giremiyorum buraya ya neler olmuş bugün
tarafından
O çocuğa yapılana üzüldüm bende kuzu ya
tarafından
Demin gördüm bende onu yazık ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 629 göst.
20 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 242 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mryftma (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 239 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.

377,960 soru

11,312,992 cevap

34,747 kullanıcı

...