0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok üzülüyorum sorunları olan kadınlara. Evet biliyorum her evlilikte olabilir ama bazıları cidden çok yıpranıyor. Üzülüyorum aradaki çocuklara ve kadınlara sonuçta o kadınlarda bir annenin evladı. Boşan demek gerçekten kolay ama arada evlat varken olmuyor. Ailesi destek olmuyor tek başına hayatı sırtlamaktan korkuyorlar. Boşanin diyemem bırakın kendi hallerine. Olacağı varsa zaten olur. Bırakın onlar sizin için kendini yipratsin. Üzmeyin kendinizi bu hayat sizin hayatınız. Dünyanın en ağır işçi grubunda olan tüm kadınlara selam olsun. 

4 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ataerkil toplum yapisi sebebiyle kadinlarimiz evlilikte esaret altinda   
(1,737 puan) tarafından
Aslinda butun o acilara dogumlara katlanan biz kadinlar erkeksiz cocuklarinada yeter . Kariyerde yapar. Ama beynimizdeki duvarlar buyurken örüldü bile. Kadin yapamaz kadin edemez diye
(195 puan) tarafından
Aynen öyle  ama basta yanlışı yapiyoruz herseyi butun sorunlari biz sirtlaniyoruz onlarda alışıyor
(1,737 puan) tarafından
Bende oyle yapiyordum sonra birden cark etti. Neden eşit degili neden kadin bakar sadece kadin ezilir erkek gezer . Bende cozdum esim bir aktivite yapiyorsa bende yapiyorum. Gece kankileriylemi takildi . Bende gece kizlarla gun yaptim gece 4 te geldik eve şartlar esitlendi. Eger isim var kalk kendi hazirla yemegi diye diye adam 10 numara plav yapmayi ispanak pişirmeyi öğrendi hatta dogumda  bir annem olsa anca bu kadar bakardi . Hem bebegimze hem bana bakti sirtlamayi kendimi guclu gostermeyi biraktim yorulduysam durduk ona kaldi ilk 10 gun geceleri uyudum mama verdi bebege gunduzleri ben emzirdim. Gunduz o gece ben deliksiz uyudum miss . Masallah.
(195 puan) tarafından
Masallah canim eşin iyi biri oldugu ve seni sevdiği için ama bazi erkekler cok acimasiz misal ben çok hastayim biliyorda isten gelmiş yemek yapiyorum bana diyor kahve yapsana e sen biliuorsun ben hastayim zar zor yemek yapiyorum zaten bide kahve istiyorsun cok zor bi eşim var cok yüz verdim ya cok anaç bi insanim keske noktayi koysam bazi şeylere
(1,737 puan) tarafından
Benimki son 2 senede boyle oldu 7 senedir evliyiz biz zamanla yonttum ben onu anneleri ne isterlerse ayagina getirmiş. Zamanla degisti. Cok sureclerden gectik
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Inan ben de senin gibiyim. Bazılarına çok kızarken, bazılarına çok üzülüyorum. Zaten kadın olmak zorken, hayatlarını daha da zorlastiran, gülmeye hasret bırakan erkekler var. 
0 oy
tarafından
Valla bende üzülüyorum kadını ne yediriyor ne gezdiriyor.. gecen oyle bir yazmıştı eşimle mangal yaptık mutlu olmuş mangalda sevinen kadınlar var allahim herkese akli başında merhametli eslerler nasip etsin.. 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Keşke üzülme demekke üzülmemek mümkün olsaydı ... En acısıda karşındakini seviyorsun ama hemde nefrer ediyorsun bu çok acı ve zor bişey

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 354 göst.
24 Ocak 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 396 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 349 göst.