0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (344 puan) tarafından

Bu aralar biraz yorgunum bebeğim çok huysuz uykuya hasret kaldım desem yeridir eşimdende pek destek göremiyorum bu sabah eşime dedim belim ağrıyor bebişe sen bak oda tamam dedi neyse eşim mutfağa gitmiş biberonu kırmış altını alırken benim akıllı oğlum babasının üzerine işemiş ve hiç durmamış ben 4 saat kesintisiz uyudum eşim geldi yanıma sen nasıl bununla baş ediyorsun beni mahfetti helal olsun valla hem ev hem çocuk yemek iyi yapıyorsun dedi sarıldı çok başım ağrıyor dedi şuan uyuyor ağzı beş metre açık yorgunluktan :D ben buna zoraki yardımlaşma diyorum ara sıra sizde yapın fıstıklar<3

8 Cevaplar

+2 oy
(346 puan) tarafından
Benimm 5 dakika bakmazz cunku 7 aylik oglum hic durmuyor  sadece bazen sabah erken kalksa 1 saat oyalaniyo onunla o kadar ;) masallah de esinee en azindan halini anlamis benim hic anlamiyo bile
(344 puan) tarafından
Bizde 7 aylığız canım benimkide bu aralar çok huysuz tek başına insan bazen başa çıkamıyor
(6,786 puan) tarafından
Sana katılıyorum.  Benim eşim  ben tuvalete gidilmeye bile tahammül edemiyor bebişe. Neymiş anne kokusunu aradığından onda durmuyormuş. Sanki o baba değil.
-Reklam-
+2 oy
(2,172 puan) tarafından

Birazdan gelecek aksama kadar anlastık bebege o bakacak bakalım bizi nasil bi kavga bekliyo :D pek uyuyamamda yinede evi temizlemeyi dusunuyom temizlettirirlerse 

+2 oy
tarafından

kız fark etmeden adama ders vermişin:D

+2 oy
tarafından
Anne sütü almasa direk ona postaladım :)) ama karnını doyurduğum zaman ona postaladım bende 
+2 oy
(2,047 puan) tarafından
Yaaa çook güldümm afferim kızz sana :)))))) 
+2 oy
(2,267 puan) tarafından
Yaşamadan anlaşılmaz annelik :D
+1 oy
(452 puan) tarafından
Allah eşimden razı olsun, bebeğim doğdu günden beri yardımcı olur babalık görevini yapar. Oğlum artk büyüdü 14 aylık oldu ama önceleri sallamaya alışıkken sabahlara kdr sallatıyordu kendini, bazen canıma tak diyordu eşimi uyandırıyodum brzda sn bak diye hiç bi zaman mızıldanmadan kalktı ilgilendi bn uyudum, evde olduğu zamanlar gündüzleri ben uyurdum eşim bakardı. Şimdide öyle evde olduğu zaman eşim oğlumla ilgilenir bende rahat rahat temizliğimi yaparım. Bazen cnm kendimle yanlız kalmak ister eşim alır oğlumu 1 saatline dışarı çıkar. Bazı akşamlar yemekten sonra eşim oğlumla oyun oynar sonrada altını değiştirip yatırır. Şükürler olsun böyle bi eşe sahibim, Rabbim herkese böyle anlayışlı ve destekçi eş nasip etsin inşallah ❤
(6,786 puan) tarafından
Amiiiinn.  Malesef bende yok eş.
(452 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm, eş anlayışsız ve destekçi olmayınca kadının işi çok ama çok zor oluyor. İnşallah zamanla düzelir.
+1 oy
(3,532 puan) tarafından

Gene iyi bakmış bnm esim on dakika sonra bu ağlıyo dyo annesi seni istyo dyo:D

(6,786 puan) tarafından
Aynı benim eş gibi ☺
(3,532 puan) tarafından
:)  Hahaaa  hepsi ayni bunlarin:)

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 815 göst.
10 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dark Swan (290 puan) tarafından soruldu

379,594 soru