0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Kurtaj olundum kizlar aranizda olan Varmi ilk adetiniz ne zaman oldu bide ne zaman hamile kaldiniz en erken

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
34 gun sonra adet olmustum 2 ay korun dedi doktorum korundum 2 ay sonra hemen hamile kaldim ama doktorum 6 ay olmayabilir  demisti

Hayirlisiyla RABBIM.tekrardan nasip etsin insallah
(1,371 puan) tarafından
Insallah Canim cok sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de 9 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum 1 hafta kanamam oldu ve yine 1 ay arayla adet oldum 1 aydan sonra ki adetten hemen sonra hamile kaldım çok şükür ve şuan 2 buçuk aylik bir prensesim var size de çok geçmiş olsun rabbim yerini doldursun inşallah 
(1,371 puan) tarafından
Ben dun kurtaj oldundum biraz kanamam oldu ama bugun yok  benimde bebegimin olmusdu 7 haftalik .insallah canim cok sagol Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin
tarafından
2bucuk aydır kucağıma aldım cnm rabbim size de nasip etsin inşallah ben hiç korunmadan 1 ay arayla hamile kaldım
(1,371 puan) tarafından
Anladim canim insallah cok sagol♥️
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Rabbim hayırlısını nasip etsin
(1,371 puan) tarafından
Tesekkur ederm Canim
0 oy
(1,011 puan) tarafından
30 aralıkta kürtaj oldum tam 30 ocakta adet olmuştum. 3 ay korundum korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım canım.
(1,371 puan) tarafından
Insallah bende hamile kalirim tekrar bazilari ilk kirtajdan sonra biraz gec hamile kalirsn diyolarda
(1,011 puan) tarafından
Vücuda göre kişiye göre değişir canım bazıları korunmayı bıraktıktan 6-7 ay sonra bile gebe kalabiliyor. Eğer ki hamile kalmak istiyorsan tekrardan folik asiti hiç bırakma gebe kalana kadar kullan canım. Ben kürtajdan sonra hemen devam ettim.
(1,371 puan) tarafından
Bizde kan uyusmazligi varmis doktor bir iyne vurdur dedi sabah kontrole gidicem kan tahlili verixem insallah bi sorun cikmazsa 1 adetden sonra hamile kalmayi dusunuyorm
(1,011 puan) tarafından
Kan uyuşmazlığı nedir pek bilmiyorum canım insallah sende kucağını saglıklı boooy boooy cocuklar alırsın :)
(1,371 puan) tarafından
Insallah Canim cok sagolasin  allah guzel yuregini hep guzel tutsun♥️♥️
0 oy
tarafından
İkia ya sonra adet oldum doğum kontrol hapı kullandım iki ay 20ay sonra da hamile kaldım ama eşim yanımda değildi hamile kalayim
(1,371 puan) tarafından
Anlarim Canim cok sagol
0 oy
(5,024 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah cnm 
(1,371 puan) tarafından
Cok tesekkur ederm Canim♥️
(5,024 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
tarafından
1 ay sonra oldum 3 ay korun dedi doktor korundum 3 ay sonra korunmayi brakinca hemen hamule kaldim
(1,371 puan) tarafından
Tamam Canim sagolasin
0 oy
(914 puan) tarafından
Benim baya gecikmisti kürtajdan sonra adet söktürücü ile adet olmuştum. Ondan sonra yumurta geliştirici hap ve iğne kullandım 3. Ayda hamile kaldım çok şükür 
(1,371 puan) tarafından
Cok sukur canim tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 361 göst.
17 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevval25 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Dilankaya (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ebruiremcan (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
16 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,796 puan) tarafından soruldu

397,102 soru

11,877,159 cevap

35,992 kullanıcı

...