0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Kızlar köye geldik oğlum 6 aylık ilk defa geldik kaynanamlarda kalcam bı sure.  Ben böceklerden çok korkarım. Gelir gelmez bide böcekle karşılaştım gece yatarken falan oğlumun üstüne böcek gelirse yerde yatiliyor sonuçta nasıl önlemler alabilirim çocuğum çok hassas gidemiyorum da ilk geldik napacagimi bilemedim. Ha bide kaynanam daha yeni ek gıdaya geçtik ne bulursa tadına baksın diye ağzına veriyor ?

5 Cevaplar

0 oy
(7,786 puan) tarafından
Aboo geçmiş olsun o öyle devam eder artık sen bebeği alıp da uyarıncaya kadar o da anlarsa tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke gitmeseydin tatil değil zindan olacak senin için
(106 puan) tarafından
Bayram için geldim can ya hem annemlerde kalcam a öncesinde buraya gelmek zorundaydım
tarafından
İdare et canım bir süre annenlere geçince rahatlarsın
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bilemedim valla kuzum :D
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Çocuğun beslenmesine karıştırma en güzeli anneler bilir de şakayla karışık kimseye verdirmedim ben ne olursa olsun benim bebeğim herşeyiyle ben ilgilenirim babasıda yardım eder fakat ek gıdayı ben veririm beslenmesi bana ait
0 oy
(11,086 puan) tarafından

Ek gıda konusunda Allah yardımcın olsun malesef zor olacak senin için. Böceklere de yapacak bişey yok köy yeri ben de ilk gittiğimde uyku uyuyamıyorum bikaç gün sonra bayılmaya başlıyorum yorgunluktan:) 

(106 puan) tarafından
Bide hiç bilmem köy yani eşim tarafı olduğu için geliyorum yoksa hep şehirde yetişmiş biriyim bu konu zorluyor beni:) kendime olsa yine idare edem diycem de bebek olunca işler değişiyor:)
(11,086 puan) tarafından
Alışırsın zamanla artık olacak o kadar :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde tugce1910 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 413 göst.
0 oy
15 cevap 356 göst.

381,426 soru

11,419,230 cevap

34,975 kullanıcı

...