0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (68 puan) tarafından

Cinsiyet belli degil henüz ama aklımda isimler var uzun süredir. Bunlari oylamanizi isteyeceğim. 

Kız isimleri: Sayenur  ve Feride 
Erkek isimleri: Hamza ve Efkan 
Teşekkürler şimdiden:)

4 Cevaplar

0 oy
(306 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kiz ismi sayenur oglan ismi efkan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Feride ve Hamza güzel. Saye nur da anlamı hoş aslında Efkan bana biraz kaba geliyo nedense 
0 oy
(108 puan) tarafından
Hamza biraz kaba ve sert ağır yani sanki canım Sayenur ismini duymadım hic ama kulagıma hos gelmedi Efkan ismi hoş bnce Feride ismide hos ve anlamlı benve
(303 puan) tarafından
Eski bir post ama yorumsuz kalmak istemedim. Hamza ismine kaba ve sert demişsiniz. Anlamlı bir isim bence kulağa efekan isminden daha hoş geliyor. Nedense dine uygun isimler kaba bulunuyor. Sosyetik isimlerde manalı hoş bulunuyor. Verilen isimler ile öbür dünyada çağrılacak hesaba alınacaksınız. Amacım tartışmak değil sadece hamza ismine kaba ve sert demeniz hoşuma gitmedi anlamını biliyorsunuzdur umarm :)
0 oy
tarafından
Feride koyma eski eltimin adı anam çok fena kıskanç fesat oluyorlar, arkadaşımın eski kaynanasının adida feridedi nisanlilardi oda oğlunun nişanını bozdu fesatligindan  diğerlerinin hepsini koyabilirsn :-D
(68 puan) tarafından
Anam isimden soğudum resmen kafamdan bile sildim şuan da sağolasın :D çalıkusundan kaynakli hosuma gidiyodu ama demekki oyle değilmiş :/

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde Merve Karadeniz (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 678 göst.
+1 oy
19 cevap 282 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde AR2210 (6 puan) tarafından soruldu

378,408 soru

11,326,632 cevap

34,780 kullanıcı