0 oy
703 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
İçinizden biriyim kimsenin sorunumu bilmesini istemiyorum o yüzden yeni hesap açtım ve çok özel olucak cevaplamak istemeyen cevplamasin saygı duyarım aklım kfam çok karışık bulanık kimseyle de paylasamiyrum eşim eskisi gibi değil bana yaklasmiyor hiç 2 hafta yi geçiyor bazen dokunmuyor bile bana ben gözü disrya kayar diye ben yaklasiyorum ancak öyle oluyor biseler sorunca çok yorgunum aklimami geliyor diyor bende çalışıyorum diyorum kafam yorgun diyor evet işi yoğun kafa yorucu ama eşinden uzaklaşacak kadar olamz ki ben senden başkasına bakmam ben serefsz değilim diyor ben seni severken nasıl başkasına dokunurum diyor aldatmasjda imkansız tüm gün nerde napiyo nereye gidiyor biliyorum elemanlar yanında ve biz birbirimizi çok seviyoruz olmz yapamaz yapmaz Telefonuna sosyal medya hesapları bnde açık TL hep bakarım yok bişe bu adam niye böyle o kadar dusgunken bana neden uzaklaştı bilmiyorum yoksa gerçekten iş yoğunluğu mu bn mi kuruntu yapıyorum akıl verin cildrcam 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dediği gibi yorgundur canım illaki o iş olacak değil tabi erkekler çok değişkendir
(1 puan) tarafından
Birden değişti ama cnm
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Canim benim içini daraltma insanlarda zaman zaman libido düşüklüğü olabilir. Bu sıralar belki stresi çoktur hemen kötü düşünme. Sağlıkla ilgili bir problemi yoksa psikolojik olabilir illa aldatıyor diyemeyiz. Oturup konuşmayı dene. Sıkıntılarını seninle paylaşmasını işte. Düzelir inşallah 
(1 puan) tarafından
Konuştum yorgunum yoğunum görüyorsun diyor ama bende çalışıyorum eve geliyorym çocuklar ev iş yemek sabah tekrar iş akşam cocuklr o kadar bitmiş durumdym ki
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Yorgun olduğu içindir canım çünkü herşeyini biliyorsun birbirinizi de çok seviyorsunuz hepsi iş yorgunluğundan dolayıdır 
(1 puan) tarafından
İnşallah öyledir cnm inşallah
0 oy
(135 puan) tarafından
Canm is yogunlugundan olabilir gercekten eminsen ondan is yogunlugundandir benmde esim bi ara oyle olmustu  cok yogundu ve okadr istyn adam 1 ay nerfeyse hic istemedi.bende hastaydim zaten o bile kendine sasirmsiti demkki is yogunlugundan insanin aklina gelmiuomus faln demist.. senden tiksincek uzaklascak bisey oldumu onu dusun eger bisey yoksa is yogunlugundaidr biraz kendi haline birak ozlesin seni
(1 puan) tarafından
Hayır cnm bişe olmadi ama bilmiyorum umarım öyle dir
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Eşin kaç yasında canım. 
(1 puan) tarafından
28 ben de 26 cnm
(3,551 puan) tarafından
Şimdi eşinü bekle biraz canım. Sabret beyinde stres varsa pek üstüne olmaz. 32 yasını gecince emin ol kendine gelecek oturacak. Tabi 2 hafta da fazla bir süreç.. Erkekler doğal da 3 günde bir o işi yapmak zorunda çünkü sürekli üretiyor spremi vücut ama stres falan engel olmuş olabilir.
0 oy
(48,534 puan) tarafından
bazen oluyo oyle canim ya yapasin gelsede yorgunluk agir basiyo☺️
(1 puan) tarafından
Öyle de ama böyle olmayan bı insan in böyle olması 5 yıllık evliyiz cnm
(48,534 puan) tarafından
olur canim biraz daha bekle isleri hafifleyince duzelir. bizimde oyle oluyo esim kızı uyutana kadar pesimde dolasiyo kizi uyuturken oda uyuyo ☺️
0 oy
tarafından
Düşkün değildir bizde öyleyiz herşey cinsellik değil kalbini karartma 
(1 puan) tarafından
Dusgundu cnm ya bilmiyorum bianda değişti
0 oy
(74 puan) tarafından
Cnm benim yaşım 18 eşim 23 yaşında inşaatta çalışıyor bir sıra resmen hiç yaklaşmadı her dk isteyen adam istemedi çok yorgun oluyordu nefessiz uyuyordu resmen kafası da dalgındı borcumuz vardı bende çok üzülmüştüm artık beni istemiyor diye ama konuşunca anladım ki cidden sadece yorgunluktan oluyor her zaman aldatıyor diye düşünmemek gerekiyor 
(1 puan) tarafından
5 yıllık evliyiz cnm biz ilk defa oldu
(74 puan) tarafından
Bazen olabilir kendini yorgun hissederse sana yetemicek olduğunu o anı istediği gibi yaşamaıycak olduğunu düşünür belki her zamanki gibi olamam diye istemiyor olabilir afedersin ama kesilebiliyor insan yorgunken
(16 puan) tarafından
Bebek yeni mi oldu
(74 puan) tarafından
Bebek?
0 oy
(644 puan) tarafından
Canim.bana anlatogin ayni esimi bahsetmissin hesabi falan bende falsn demissin ama seni doldurmak istemem ama bende senin gibi esim.asla aldatmaz diyirdum.ama meyerse baska isim le basks hesabi varmis o an beynimden vuruldum 
(1 puan) tarafından
Onu da düşünup sürekli TL ince ayrıntısına kadar bakarım yeni hesap açsa anında görürüm o teknoloji özürlü anlamaz cnm bende ondan daha iyi bilirim
(644 puan) tarafından
Ins cnm ozaman yorgunluktan yada bir sıkıntısı var
(1 puan) tarafından
Birde telefonu kurcalayak bile vakti yok çok yoğun iş yerimz var evlendikten sonra açtık
(644 puan) tarafından
Ee cnm ozaman niye dert ettin kendi sorunun cvbni biliyorsun zaten rabbim irtifak koysun araniza
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kız yorgundur adam nolcak takma kafana sabah akşam olacak değilya arada ara vermek iyidir bence darlama adamı
(1 puan) tarafından
İnşallah yorgundur
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Ben yorgunluğa inanmam eşim çok ağır işte çalışıyo bide şuan başka işe koyuldu o kadar dolu ki ama yine ister eğer ki başka durum yoksa gizli sekme diye bişey var bu kadar emin konuşma canım o illet şeyler bağımlılık yapar sen bu işin peşini bırakma günahını almak istemem ama sağlıklı bir erkek 2 hafta asla dayanmaz ölüm kalım olmadıkça
(1 puan) tarafından
Ona hiç bakmaz cnm bn sürekli kontrol edrm baksa silmeyi bilmez ordan silse başka yerede düşüyor aradığı şey orda olur bilmiyo onu
(1,428 puan) tarafından
Gizli sekme var hiçbişey kaydolmuyo oraya
(16 puan) tarafından
Canım sen hem akıl istemiş hem olumsuz, yada sana uymayan her cevaba karşı gardını almışsın. Duymak istediğini ben sana söyleyim.bizim eşlerde de oluyo, merak etme gecer vs..
Ama birde gercekler var, yazanlar olmuş ama sen hepsine karşı durmuşsun. Benim eşimde teknoloji özürlüydü. İşten eve gelince gözleri güler, güle oynaya yemekler hazırlar yer içerdik. Süper bir şakalaşma, gezme tozma hersey güzeldi.
Bir filmde aldatan biri çıksa, bunların yatacak yeri yok derdi. Allah böyle şeyleri kısmet etmesin kimseyr derd, kınardı. Ama dediğin gibi aşırı yorgunum diye ben yanaşsam süslensem ya uykuya dalar, ya elini tutmak bile bana yetiyor derdi. O sürekli isteyen adam.
Noldu peki?
Face den bile az anlıyo görünen adam, özellikle ondan havada karada daha zeki oldugunu düşünen ben, kaç kişi ile aldatıldım.. Bi erkeğin ilk açığı yorgunum diyip uzaklaşmak cinsel anlamda. Lütfen herseyi seffaf diye gözünüzü kaoatmayın
(1,428 puan) tarafından
Aynen öyle biz kesin yapıyo demiyoz ki yapma ihtimali var diyoz bak en en iyi anlayan benimdir telefondan cidden yani her türlü şeyi önüne çıkarırım saati dakikasına bile ama ben diyemem ki yapmaz yapar abi niye yapmasın günde kaç kez okuyoruz eşim izledi diye. Gizli sekme başka bi olay telefonun en ufak ayrıntısı bulan ben gizli sekmeyi kapatmayı bulamıyorum o yüzden inşallah yapmıyodur cidden yorgundur ama sen bu işin peşini bırakma senin de için rahat etsin
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Hamile misin canım

Hormonlardan da olabilir 
(1 puan) tarafından
Yok cnm değilim
0 oy
tarafından
Canm snaa yaklasmiyor.die illa aldatiyor anlamina gelmezki adam yorgundur olabilir yani
0 oy
tarafından
Normal. Eğer para sıkıntısı, iş derdi filan varsa gayet doğal bişe. Kafana takma
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Kuzum yorgun olabilir isnan hali hemen aklına kötü şeyler getirme gönlünü ferah tut Allah büyüktür, insllah araya soğukluk girmez 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Banka hesaplarına bak derim, maddi bi sıkıntı içinde olmuş olabilir. Ya da sana sormadan kredi felan çekmiş olabilir.
0 oy
(282 puan) tarafından
Benim eşimde çok yoğun çalışıyor bizde bazen 2 haftaya yaklaşık yakinlasmiyoruz ben kıyamıyorum çok yorgun oluyor akşamin körüne kadar çalışıyor ben hak veriyorum bence eşin yoruluyor ondan kuzum takma kafana 
0 oy
tarafından
Eşim de bu durumda bazi zamanlarda ayda bir olur o kadar yoğun yorgun bitik oluyor. Benimkinin de çalışma şartları aynı etrafı hep ustalarla dolu. Ama hiç telefonuna sosyal medya hesaplarına bakmadım çünkü gerçekten o kadar belli ki yorgunluktan olduğu. Yüzü dudağı şişer bazen kendini çok zorladığı için. Yani sana karşı tavrının ne olduğunu illaki bilirsin. Ben  eşin yada eşim aldatmaz demiyorum onu en iyi sen tanırsın aldatmadigini bilirsin kadin içgüdüsü diye bişey var. Ve gerçekten aklına bile gelmeyecek kadar yorgunsa sende sadece ona destek ol sevdiği yemekleri yap çayının yanına bişeyler yap. Enerjisi çok düşüyorsa ona ek takviye falan yedir içir. Benim eşim hic kendini düşünmüyor ben onu derleyip topluyorum hani senin de eşin öyleyse bu kuruntularla yeme kendini ♥️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 481 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde A.e (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
18 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Gamzefg (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 530 göst.
20 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,031 göst.