+1 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bıktım artık gece şarkı acıyor sonra bahçede bağırarak konusuyor panjurlari indirdim yinede sesi içeri kadar geliyor böyle komşusu olan varmi

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Benim ki komşu değil bacım üst daire de at var at kesin bir insan bu kadar tepinemez çünkü
(1,279 puan) tarafından
Artıladım benimde öyle malesef ya sürekli koltuklar cekiliyo ordan oraya bağırarak konuşma şarkı ne desen var aşağı cam fırlatma bağırma yemek atma sofra çırpma çok dertliyim ahhh
tarafından
Bende de var ben kavga ettim 2 kere dusun
(1,279 puan) tarafından
Valla ben dün gece cam fırlattılar dedim herşey aşağı atılmaz üstüne haklı hibi onlar bana cemkiriyo
tarafından
Yeni yıkamıştım çamaşırlarımı az önce yumurta atmış usutine6
(577 puan) tarafından
Bnm bncil kaynana ile görümcem üstteler illallah ettiryolar ne zman çamaşır assam balkon yıkayaları geliyo küssüz yine kurtulamıyom hadsizler
-Reklam-
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Bizimde sabahtan çocuklarını bahceye bi saliyor gece 12 ye kadar bağırıp çağırıp duruyorlar 
tarafından
Aynısı birde sanki çocukları biri kesiyor gibi bağırıyorlar
0 oy
(119,533 puan) tarafından

komsum olsada ses yapsa bee etrafta kimse yok :ermm:

tarafından
Çok sanslisin
(119,533 puan) tarafından
böylede çok sıkıcı bee
tarafından
Dedikodu yok en azından kafan rahat
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz uyarsana gorgusuzu
tarafından
Anlamıyor
0 oy
tarafından
Olmaz mı var tabiki ama biz ufacık bir ses yapsak kapımıza çıkar 
tarafından
Aynısı bendeki de ablamın çocuğu şu tabancasi ile azcik şu döktü asagi alt komşu hemen cikti
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnm kaynatam :) sabahtan akşama kadar küt küt evinin catisinin inşaati bitmez bi cimento gelir digeri gider ayni apartmandayiz illallah geldi yani :)
(3,895 puan) tarafından
Evide sapasağlam kiriyor yeniden yapiyor adamda hastalik olmuş.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sen bizim sokağı görsen komşusu çocuğu hurdacısı pazarcısı çığrıpından çıkmış 
0 oy
(590 puan) tarafından

Benim üst komşum sanırsın 15 kişi yaşıyorlar ve sabahın nurunda kalkıp tepinee tepinee yürüyorlar sanki bizi sinir etmeye çalışırmış gibi :angel:

tarafından
Çocuğu var okula gidince tüm mahalleyi uyandiriyolar hamileyim ben zaten zor uyuyorum
0 oy
tarafından
Ust komsumun misafiri bitmez gece saat 12 de tepemizde ceviz kırmısliklari var merdiven yikamaz birine para verelim yikatalim deriz onada yok der inslh bir aya kadar gidecek butun bina sikayetci kadindan
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Uyar canim güzellikle, boyle yurumez
0 oy
(818 puan) tarafından
Benim ust kattakilerin neredeyse her gun vel cocuk torum toplasip geliyor Allahım sabah 8den aksam bilmem kaca kadar yukari da sanki at kosuyo bunaldim artik ev bakiyorum çıkicam ev sahibide bisey demiyo yıldım artik ya bizimki biraz ses cikarsa hemen rahatsiz oluyolar 
0 oy
(51 puan) tarafından

Ses yapmayan varmı diye değiştirmelisin her binada bir çatlak var benim alt komşum kârı koca kavgalarıyla binayı inletirler ertesi günde kemençe çalarlar :D

0 oy
(3,552 puan) tarafından

Benim alt komşu. Iki çocuğu var cildirircasina bağırıyorlar. Ilk başta çocukları dövüyorlar sandım öyle böyle bağırma değil. Hele küçük kızı kolu kopmuş gibi ağlıyor 24 saat. Babaları da eve müzik odası kurmuş her gün klarnet çalıyor şarkılar türküler. Bir kere kızım çok hastaydı zor uyutmuştum kapıları çarpıyorlardı. Indim rica ettim sessiz olmalarını. Kadın dikildi birden arkadan kocası geldi bende çıktım evime öyle seviyesiz insanlarla muhattap olamam. Bir daha rahatsızlık verirseniz polis çağıracağım dedim. Gene aynılar :angel:

0 oy
tarafından
Olmazmi karşı komşu üstümdeki ev sahibi altimdaki oturan kadin.Etrafimda hep ses ha bide yan tarafta bi kadin var yan apartman Allahim bi çene vermiş başka bse yok sesi teee aşağıdaki mahalleden duyuluyo.Biktim artik ama az kaldi bi ay sonra tasiniyorz burdan
0 oy
tarafından
Bizimki aile binasi keske el yapsa insanın zoruna gitmez el dersin bizimkiler bildigin at gibi tepiniyorlar balkondan pislik döküyorlar bende bıktım artik
0 oy
tarafından

Bende ses yapıyorum ama gündüz açıyorum müzik gece hiç açmam asla ama tabi çocuklar var benm onun dışında çok dikkat ederim 

0 oy
(4,068 puan) tarafından
Bizm öyle değilde pat pat ayk sesi olan öğretmen olduğu içn bağıra bağıra canlı ders veren komşumuz vardı taşındılr şükr rahatladık 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kedisi olan mi dersin şarkı söyleyen mi dersin. O kapılar güm güm kapanır . Aile binası Allah kahretsin nerden oturdm köy gibi alttan kaynana benm üstümdeki gelinine seslenir bağırır. 
0 oy
(282 puan) tarafından
Ben en üst katta oturuyorum benim bı altımdaki hiç susmuyor bazen ayağımı vuruyorum aşağıya ses gitsinde sussun diye sonra düşüyorlar 5 dk sonra tekrar başlıyorlar
0 oy
tarafından
bizim üst kat da bazen müziği acar gece 3e 4 e kadar bazen balkon korkuluklarına vurur geceleri. hataş Görümcem bizdeydi. gece saat 2 mutfakta sessiz sessiz muhabbet ediyoruz yine korkuluklara vuruyor baya korktuk:):) ama onların bi oğlu otizimli belki odur diye hiç ses etmiyorum valla son ses müzik de açılıyor saatlerce gürültü de. ama işte belki o özel çocuktur diye ses etmiyorum eşime de bişey olmaz diyorum.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 230 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 267 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 289 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 576 göst.