0 oy
281 göst.
Moda kategorisinde tarafından
Arkadaşlar lcwden kendime babet alacağım kendi numaramı alacağım ama olmazsa ayağıma burdada lcw mağazası var ama küçük çok çeşit yok eğer babet sıkarsa mağazadan değişim yapma veya iade yapma şansım varmı. Birde kızımın ayakları tombiş 2yaşına girecek onada babet alacağım ama acaba rahat edermi bilmedim. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Direk iade edebilirsin 
tarafından
Tamam canım sağol.
-Reklam-
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Evet mağazadan değişim iade var bizzat kendim yaptım ama kızına babet olmaz bence ya spor bir ayakkabi daha rahat olur
tarafından
Tamam canım bende öyle yaparım olmazsa. Spor ayakkabısı  var böyle düğünde bayramda elbise altına giymesi için alacağım.
0 oy
(592 puan) tarafından
Magazadan iade edebiliyorsun canim netten getirtsen bile
tarafından
Bu çok iyiymiş canım iade işleri kargoda uzun sürer belki.
(592 puan) tarafından
Bende ayni sorunu yasadim degistiler ama nette fiyatla magazada fiyat degisik cikabiliyor benimkinde indirime girmis aldiktan sonra dediler 10 tl kesmislerdi
tarafından
Anladım canım alacağım indirimde değil galiba ama öyleysede kargoyla uğraşmaktan iyidir.
0 oy
(119,783 puan) tarafından
Olur oyle         
tarafından
Tamam teşekkürler.
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Yok canım maalesef ben de kızıma elbise almıştım bedeni büyük ve kalıbı farsi aradım müşteri temsilcisini yok demitsi 
(13,209 puan) tarafından
Olur mj kiz var
Gecen hafta kızıma mayo aldım küçük geldi pzrt gönderdik iade kabul oldu para hesaba yatti
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Lcwdan ayakkabı aldım bir kez ve ayağımı vurdu çok kaliteli değil canım bilgin olsun internetten alinani mağazalara iade edemiyorsun yazıyor sitede galiba bak istersen 
tarafından
Öylemi sivri uçlu babetti canım kızımada alacaktım dedim ikisini aradan çıkarayım ondan ordan beğendim. Bi bakıyım siteye internetten alacaktım
0 oy
tarafından
Bende kızıma ayakkabı almıştım büyük geldi mağazada aynı ayakkabı yoktu farklı bir ayakkabıyla degistirdim 
tarafından
Tamam canım bende öyle yaparım olmazsa bu markanın bu huyu iyi uğraştırmıyo internet'ten alsakta
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Bnce yakın ise bakarak al cnm
tarafından
Yakında çeşit yok canım küçük mağaza.
0 oy
tarafından
Lcw da iade ve değişime hiç sıkıntı çıkarmazlar 
0 oy
(48,904 puan) tarafından
bebegine sandalet alabilirsin canim
0 oy
(328 puan) tarafından
LCW çağrı merkezinde çalıştım canım. İnternetten aldığın ürünleri mağazada değişim ya da iade işlemi yaptirabiliyorsun. İade olan kısmında ödemeyi nakitten vermeye pek gitmiyorlar hediye çeki olarak tanımlıyorlar. Değişimi de isteidgin gibi yapabiliyorsun zaten 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
27 Nisan 2023 Moda kategorisinde bakubu (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
27 Nisan 2023 Moda kategorisinde bakubu (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
23 Şubat 2022 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.