+1 oy
1,097 göst.
Diğer kategorisinde (932 puan) tarafından

Oglusuma besik alamicam suan idareten buna karar werdim kizlar 7 8 ay yatarmis icinde nasil sizce iyimi kullanan warmi fiyat olarak iyimi 

image

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnde buna benzer bişey aldim. 1 yaşına kadar yatabiliyo diyordu. Bebegen diye bi sayfa instagramda daha uygun bnm aldiğim. Ben bunu anne yani için aldim. Bide büyüyen beşik aldim daha gecemedik ona 
-Reklam-
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Ben hem park beşik hem bunu aldım. Park yatak yatak odasındaydı bunu evde her yere taşıdım. İnan kızım bir yaşını geçti kontrollü şekilde yanında ben varsam yatırırdım. Elim ayağım oldu iyi ki almışım
(932 puan) tarafından
Yazan herkezden allah razi olsun fikirleriniz icin kuuzum  bnde simdi iyce okuyup bakicam yarinda alicam ins cok saolun allah razi olsun
(2,492 puan) tarafından
Allah hepimizden razı olsun canım inşallah Rabbim sağ salim kavuşturur yavrunla
0 oy
tarafından

Ben de bundan aldım idare etse yeter diye. 4 ayını geçiyor iyi gidiyoruz şuanlık 

image

0 oy
(448 puan) tarafından

Bizde bundan aldık canım anne yanida oluyor sallanmasi da güzel ses yapmıyor. Fiyat 270 di yine indirime girer bi bakarsin

image

(932 puan) tarafından
Tamam cnm buda iyinis cokta deil tsk ederm
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ahhh canım beşiğimiz 28 ay kullandık bugün kırıldı oğlumla sarılıp ağladık bunda sallanarak uyurdu sonra yatağına alırdım bu saat oldu uyuyamadi oğlum :( al canım çok kullanışlı zaten kilitleri oluyor o zaman sağa sola asla oynamıyor fiyat olarak daha uygunlari var 
(932 puan) tarafından
Kiyaamm yaaa :D alisti tabi cocum yatamaz simdi kolay kolay da oteki yatakta
(12,861 puan) tarafından
Zor uyudu koca danam :) ama beşiği tavsiye ederim canım düşün 28 ay kırılıncaya kadar kullandık :)
0 oy
(568 puan) tarafından
Ben kullaniorm canım ama ne zamana kadar yatar bilmiyorum bebek prematüre doğdu salonda gözümün önünde dursun die birde bundan aldık salona
0 oy
(579 puan) tarafından

image

image

Canim bak bundan alabilirsin 2 yaşa kadar yatabilir fiyatı 350 TL 
0 oy
tarafından
Canm bu besik kucuk maalesef bende var kizim 4. Ayina kadar yatti . Ayni bu fiyatlara tahta besikler var bi onlara bak istersen yada ana kucagi
0 oy
(136 puan) tarafından
bende aldım suan icin rahat kullanıyorum canım
0 oy
(248 puan) tarafından

Uygun diye aliyorsuz iki gün kullaniyoz elimizde kalıyor bunlar iyi değil maddi durumun iyi ise bebeğimin gelişimine göre alacam diyorsan al ama bı alıp devamlı kullanacam diyorsan hiç tavsiye etmem 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 473 göst.
9 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
12 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melisa 27 (71 puan) tarafından soruldu

384,885 soru

11,512,278 cevap

35,175 kullanıcı

...