0 oy
473 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

image

bebek arabasını pusetle beraber 895 TL beşik 200 TL birde puset örtüsü 50 TL anlaştık adamla sizce nasıl siz ne kadara aldiniz

16 Cevaplar

0 oy
(7,653 puan) tarafından
Valla cok uygunmus
(7,653 puan) tarafından
Hastane icinde kullanim.icin demistim puseti tasimak biraz kuvvet gerektiriyor
tarafından
Hee doğru diyosun bebisko ama tek gitmiyorum falan ya eşim olsun kaynanam olsun asla yanlız bırakmazlar o yüzden o konuda da sıkıntım olmaz :zd
(7,653 puan) tarafından
Siz bilirsiniz
tarafından
Ama genede yorumların için çok sağol gene son kararı orda vericem o zaman
(7,653 puan) tarafından
Rica ederim canım ben tecrübe ettigim seyi yazdım bende hep eşimle gittim yalniz cok zor olur
-Reklam-
0 oy
(48,996 puan) tarafından
uygun ama traveli tavsiye etmem canim
tarafından
Ya evde zaten bı tane daha arabam var bunlara çok hevesim bsr diye kayinpederim de bundan olsun dedi onunda çok hoşuna gitti bu model benden daha hevesli vallaha ona kalsa bugün hemen alicaz ama arabada yer yoktu malesef :D yoksa getiriyoduk eve bu akşam ;)
(48,996 puan) tarafından
o zaman alin kullanin canim ☺️
tarafından
Ama şimdi sen öyle diyince ben bı düşünmek geldi içimden :((
(48,996 puan) tarafından
soğutmak istemezdim bizde hevesle aldik 750 ye sattık 300 e canim
tarafından
İnşallah bende öyle olmaz ya vallaha çok hevesle alicam
0 oy
(177 puan) tarafından
Ayy bu arabaya bir hevesim vardi sana anlatamm travel sisteme ama hic kimse tavsiye etmedi iyikide almamisim hem yer skntisi varmis hemde cabuk kiriliyormus bence degis 
tarafından
Ya diğerlerinden var zaten şuan elimde ama ben istemiyorum artık onu çünkü kızıma onu ben almadim en küçük gorumcemden kalma sıfır gibi kullanmışlardı bende gerek duymadım bı daha almaya şimdi artık istemiyorum onu diyince bunda karar kıldık birde ben sürekli kullanmicam ki arabamz olduğu için yılda belki toplasan 1 ay anca kullanırım oda hepsini toplasan yani o yüzden çok sıkıntı yasayacagimi sanmıyorum hemde araba için yorumlara bakmıştım iyi diyolardi birde aldığım her ömür boyu garanti veriyor her hangi bi yerine bişey olursa direk getir ücretsiz yaparız diye
(177 puan) tarafından
Sen bilirsn kuzum yani beni sogutmuslardi
tarafından
Ama birde kullanımı da önemli öyle düşünüyorum ben ki 5 senem bitti evliliğimin hala kizliktan kalan esylarimi var ki onları giyiyorum hor mu kullanıldı acaba birazda
(1,950 puan) tarafından
Cocugu yuruyuse çıkarınca da mi arabayla gidiyorsunuz.
tarafından
İşte kolay kolay dışarıda da isim olmuyor ondan dolayı diyorum ya keyfi bakkala falan gidersem kullanihorjm 1 yılda toplasan 1 aykullanmam
0 oy
tarafından
E bebekten baston bebek arabasını 500 e aldım seninki gayet uygun cnm
tarafından
E bebek çok aşırı pahalı
0 oy
tarafından

İyi fiyatları kız

tarafından
İndirime girmiş ondan boyleymis
0 oy
tarafından
Vallah süper fiyat cnn 
tarafından
Normalde sadece bebek arabası 1100 TL ben hepsini o fiyata alıyorum nerdeyse
tarafından
Aynn kız ben bebej arabası aldım 400 tl di 1 ayda hurda olsu atacağım
tarafından
Bimden mi aldın oraya geliyordu 400 e :D
tarafından
Yok kız ınterneten yorumlar iyidi geldi çok kötü cıktı
tarafından
Bende bunda internetten yoruma fiyata bakarak aldım da insallah sıkıntı yaşamam
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bebek arabası benimkinden 1 yıl önce lldım o fiyata
tarafından
Yaa peki memnun musun
(3,419 puan) tarafından
Pusetini hiç kullanmadım araba güzel kullanişli ama arka tekeri kırıldı 8 ay içinde garantiye gidecek
tarafından
İnşallah ben öyle sorun yaşamam ya
(3,419 puan) tarafından
İnşAllah canm
0 oy
(265 puan) tarafından
Bence çok ucuz gayet iyi
tarafından
Bana da öyle geldi ama kimse memnun değil
0 oy
tarafından
Gayet uygun bence canım

Ama sana tavsiyem bu bebek arabasını alırsan pişman olursun canım 
tarafından
Herkes aynısını diyor vallaha ya almasam mi ne yapsam bilemedim hemde bunu almasam ne alicam bilmiyorum ki
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım o bebek arabasını uzunca süre kullanamazsın ki bende aynısından aldım çok ağırdı ve 8. Aydan sonra olmadı tam dik oturuş pozisyon yok en fazla 1 yıl kullanabilirsin beşiği de taş çatlasın 4 ay kullanırsın 
tarafından
Yok ikinci bı beşik alicam zaten tekrardan bunu oturma odası için alıyorum evimiz dubleks olduğu için yatak odama ayrı alicam bebek arabası hakkında da niye kimse memnun değil ben anlamadım ki bende o kadar araba kullanan birisi değilim ama
(4,698 puan) tarafından
Araba çok ağır kısa süreli kullanıma uygun bunun yerine sana foto atıcam ondan alsan daha kullanışlı olur 4 yaşına kadar kullanırsın
tarafından
Zahmet olmazsa atarsan bende sevinirim
0 oy
tarafından

Fiyat uygun ama travel sistem tam bir pismanlik.

Saglam degil 

Kullanisli degil cok buyuk asansore sigmiyor puseti ayri alt kismi ayri ayri cikarmak gerekiyor cocuk buyudukce pusetten cikip oturma yerine gectikce onunla bir evden cikarman imkansizlasiyor. Hic kullanisli degil o kadar kulfet ki. Esessek gibi de agir :ermm:

tarafından
Allahım ben hiç böyle bilmiyordum keşke ayirtmadan bı post acsaydim ya herkes pişman
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Fiyatları uygun ama bu traverten sistemleri burda çoğu kişi tavsiye etmiyo canim bi çoğu pişman aldığına 
tarafından
Evet ya gerçekten öyleymiş birde ayirtmadan önce çok baktım çoğu kızı memnundu
0 oy
(630 puan) tarafından
Arabanın fiyatı evet iyi ama puseti araç içinde Kullanamazsınız. Ayrıca araba koltuğu almanız lazım. Çünkü bu bu puset kaza testinden geçmemiş olanlardan. Sertifikasız  eğer arabanız varsa buna dikkat edin. 
tarafından
Çok sağol canım evet var arabamizda ama bı tane daha pusetimjz var kızımdan kalma olmadı onu kullanirkm
0 oy
(4,698 puan) tarafından

image

ben ikinci el aldım bundan ama çok rahat bir araba büyük tekerlek olması büyük avantaj joie chrome bebek arabası e bebekte de var bakabilirsin tam yatış ve dik oturuş pozisyonu var çift yönlü ağır değil kolay kapanıp kolay açılıyor 
tarafından
Neredeyse benim aldığım aynısı ama herkes iyi değil demiş
(4,698 puan) tarafından
Bu senin aldığın gibi değil senin aldığında dik oturuş yok çocuk devamlı kayıyor kolay kapanmıyor ağırlığında cabası
tarafından
Ya olmadı bende almadan tekrar 100 200 üste verip başka bı model alırım ne yapayım
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Cok ucuza almışsın valla gule gule kullan.
tarafından
Çok sağol bacım ama herkes bebek arabais iyi değil diyo
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Fiyatlar güzel ama bebek arabasj kullanışlı değil hemen dağılıyor bunlar
tarafından
Allahım herkes aynısını diyor ya napcam ben ;(
(1,363 puan) tarafından
Alma canım niye paran boşa gitsin. Hiç olmadı ikinci elden sağlam bişey al

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
12 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melisa 27 (71 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,100 göst.

385,719 soru

11,532,885 cevap

35,205 kullanıcı

...