0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 1 buçuk yaşında ben hiç vermedim kan ilacı sağlık ocağı vermişti kabız yapmıştı bunca.zaman vermedim kan değerleri de iyi çıktı vermedim acaba kan ilacı vermek mi lazım kızım hiç kilo almiyo ondan mı . Birde karadud şurubu aldık eşim ben ailece iciyoz kızıma ne kadar vermem lazım faydası olurmu iştah için filan

5 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
kan ilacı kilo yapmaz yani bence. demiri düşükse onu yükseltir o kadar. biz ocean multi kullanıyoruz doktor iştah açar dedi bizde uzun vadede biraz işe yaradı gibi 
(3,836 puan) tarafından
pek kilo aldığı söylenemez yani. ama iştahını açtı yani bi gercekten uzun surede oldu. biz neredeyse 8 9 aydır kullanıyoruz. surda iki ay oldu yemesi daha iyi. tabi hala seçtiği çok şey var ama en azından düzgün yediği şeylerde var. eczanelerde 80 90a satıyorlar. Ben internetten alıyorum 40 45e geliyor
tarafından
Hm anladım cnm doktora danisalim bir bakalım ne diyecek aşıya gideceğim gün bakayim
(3,836 puan) tarafından
aynen canim sor yine de. bana da doktor tavsiye etti bunu. oyle iştah açıcı bi şurup değil. vitamin desteği yani. içinde her türlü vitamin var.
tarafından
Hm anladım cnm sorayım ona göre . Sağlık ocağı da vitamin şurubu yazmıştı decavid midi neydi adı kullandım fayda etmedi hic
(3,836 puan) tarafından
anladım cnaim ben hiç duymadım o markayı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızlar bilen yokmu
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Doktora danış bence kafana göre şurup verme bebek bünyesi ile yetiskin bünyesi farklı 
tarafından
Tamam cnm elimden geldiğince yediriyom zorda olsa yediriyom kahvaltısına keçiboynuzu özü de aldım ondan da katiyom sütune filan da . Aman anlamiyo ki bana az evvel çocuk virüs mü oldu yoksa çocuk virüs olsa koşar oynarmi Allah için ateslenir birşey olur
(7,654 puan) tarafından
Kendin youtube da cocuk doktorlarini dinle
Kaynanalar öyle cok bilir
tarafından
Aynen cnm çok bilmiş gibi davranıyor her gün ceviz katiyom kahvaltıya zararlı diyo çok biliyor ya
(7,654 puan) tarafından
Hepsi ayni canım ben şu kadar çocuk bakmışım senden tecrübeliyim ile baslar
tarafından
Aynen cnm ya kendi cocuklarina vermemiş faydalı şeyler biz verdiklerimiz zararlı diyor
0 oy
(568 puan) tarafından
Treelife aldım ben canim Dr onerdi organik die tabiki kan demir ilaçları çok önemli kilo için 
0 oy
tarafından
Yapabiliyomus canm hemsire demisti bana 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 129 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 2,202 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 438 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahmeryem (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 345898 (193 puan) tarafından soruldu

381,191 soru

11,411,802 cevap

34,954 kullanıcı

...