0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kaç günüdür düşünüyorum 3 aylık iğne ile bir kere korundum etkisi bitince hemen adet oldum sonra yaklaşık 3 ay kadar olmadım yani toplamda 6 ayda 1 kere adet olmuş oldum bu süreçte yaklaşık 3 kere felan test yaptım hepsi negatif çıktı saglikocagina adet söktürücü almak için gittim bana testlere güven olmaz test alicam kan testi dedi ve ben zaten çok halsiz bitkinim doktor düzensiz uyku ve gece emzirmesinden kaynaklı olabilir dedi vitsminelrime de baktı gel gelelim ki ben kendi piskolojikmen hamile gibi hissediyorum kızımdada böyleydim hep yatardım hiç halim olmazdı sürekli uykum geliyor hiç bir şey yapamıyorum pazartesi sonuçlar çıkıcak bilmiyorum göbeğimde var acaba adet olamıyorum diye mi benim doğumdan sonra bile göbeğim olmamıştı eriyip gitmişti hayatım boyunca hamilelik dışında ilk defa göbeğim var acaba adetten mıdır kızlar kafam çok kariksk gerçekten piskolojik olarak bile her şeye ağlayasım geliyor mümkün mü ya iğnenin etksii bitince korunmaya devam ettim ben:((

2 Cevaplar

0 oy
(1,690 puan) tarafından
Regl olmadığın için de şişkinlik olmuş olabilir.. Tahlili ne zaman verdin? E nabızdan kontrol et belki çıkmıştır için rahatlar 
tarafından
Cuma verdim pazartesi çıkar dedi hep bakıyorum ama yok hafta sonu diye sanirim inşallah ondandır test sonucum çıksın direk kadın doğuma gidicem insallah
(1,690 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım benim
tarafından
Allah razı olsun canim ❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
%100 koruyuculugu yok olabilirsin
tarafından
Haktan hayırlısı canım gelirse başım üstüne

İlgili sorular

0 oy